Home  /  Kluby  /  Nitra Knights

Detail klubu - Nitra Knights

logo Nitra Knights
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Nitra Knights Muži Soutěž mužů 2022 7. (z 20)
Nitra Knights Muži Soutěž mužů 2020
Nitra Knights Muži ČLAF 2001 9. (z 9)
Nitra Knights Muži ČLAF 2000 7. (z 7)
Nitra Knights Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Marek Belička Andrej Bihari Marek Brenčič
Lukáš Buranský Jaroslav Daniš Matthew Firment
Peter Holčovský Adam Javor Šimon Kolnik
Jakub Končál Samuel Lencsés Jakub Medo
Daniel Nemeš Martin Pargáč Jakub Pešula
Juraj Sanitra Lukáš Slobodník Peter Solmoši
Peter Števaňák Matej Vavrek Tomáš Wágner
Marek Zabák
Datum Zápas Čas Část
18.6.2022 Brno Alligators Nitra Knights 16:00 Základní část, 9. kolo
12.6.2022 Nitra Knights Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 8. kolo
4.6.2022 Prague Lions Nitra Knights 17:00 Základní část, 7. kolo
29.5.2022 ISMM Ostrava Steelers Nitra Knights 15:00 Základní část, 6. kolo
15.5.2022 Bratislava Monarchs Nitra Knights 16:00 Základní část, 5. kolo
8.5.2022 Nitra Knights Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 4. kolo
17.4.2022 Nitra Knights Brno Sígrs 14:00 Základní část, 2. kolo
10.4.2022 Nitra Knights Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 1. kolo
4.4.2021 Nitra Knights Prague Lions 20:00 Finále
28.3.2021 Nitra Knights Prague Black Panthers 20:00 Semifinále
21.3.2021 Ostrava Steelers Nitra Knights 20:00 Základní část, 5. kolo
14.3.2021 Nitra Knights Pardubice Stallions 20:00 Základní část, 4. kolo
7.3.2021 Tábor Foxes Nitra Knights 20:00 Základní část, 3. kolo
28.2.2021 Nitra Knights Přerov Mammoths 20:00 Základní část, 2. kolo
21.2.2021 Brno Alligators Nitra Knights 20:00 Základní část, 1. kolo
11.10.2020 Brno Sígrs 2 Nitra Knights 15:00 Zrušené zápasy
4.10.2020 Nitra Knights Třinec Sharks 15:00 Zrušené zápasy
26.9.2020 Zlín Golems Nitra Knights 15:00 Zrušené zápasy
12.9.2020 Třinec Sharks Nitra Knights 17:00 Anulované zápasy
30.8.2020 Nitra Knights Brno Sígrs 2 15:00 Anulované zápasy