Home  /  Kluby  /  Přerov Mammoths

Detail klubu - Přerov Mammoths

Kontakty klubu Přerov Mammoths:

Předseda klubu: Stejskal Petr (777072689)

Místopředseda klubu: Dohnal Radim (731077218)


Klubový email: mammoths@email.cz

Sídlo klubu: Fügnerova 2413/5, 75002 Přerov

Webové stránkyhttps://prerovmammoths.cz/

 


Tým Soutěž Sezona Pořadí
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2023
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2022 4. (z 20)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2021 5. (z 13)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2020
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2019 9. (z 26)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2018 10. (z 27)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2017 12. (z 26)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2016 17. (z 27)
Přerov Mammoths Muži ČLAF 2015 19. (z 24)
Přerov Mammoths Muži ČLAF 2014 17. (z 23)
Přerov Mammoths Muži ČLAF 2013 16. (z 23)
Přerov Mammoths Junioři Soutěž juniorů 2022 5. (z 6)
Přerov Mammoths Junioři Soutěž juniorů 2019 7. (z 12)
Přerov Mammoths Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Přerov Mammoths Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Tomáš Bartko Evan Baun Boris Bánovský
Michal Bena Adam Blaha Richard Blaho
Filip Bolek Dylan Cisarik Daniel Čech
Petr Čech David Čechák Filip Černý
Miroslav Dolejš David Dvořák Jonáš Dvořák
Dominik Dvořák Jan Fáber Jaroslav Filák
Martin Finkes Jan Forejtar Marián Frais
Tomáš Gabryš Václav Gába Tomáš Gregovský
Tomáš Gromus Alexandr Haišman Tomáš Halamík
Zdeněk Haluzík Marek Hanzl Petr Hanzlík
Štěpán Hartman Robert Hausner Martin Holan
Martin Holomek David Holub Dominik Hořák
Jiří Hostášek Ondřej Houdek Tomáš Hoza
Tomáš Hrbáček David Hübner Antonín Chrastina
Jiří Chvalina David Jakeš Jiří Jasenský
Adam Javor Jiří Jergl Tomáš Kadlec
Michal Kafka Eduard Kocian Martin Kochan
Pavel Kolínek Jindřich Kolovrátník Peter Komár
Jakub Kratochvil Michal Kratochvíl Vlastimil Kryl
Teodor Krzystek Daniel Kufa Ladislav Kundrát
Ondřej Kurfürst David Kutěj Jiří Kužel
Martin Kvapil Dominik Lupták Lukáš Merka
Tomáš Mikeska Maxim Mojžíš Ondřej Navrátil
Jan Neumann Michal Nevřela Michael Nevřela
Radim Němec Marek Nieslanik David Novotný
Tomáš Ondruška Martin Palotáš Jiří Paseka
Ondřej Pavelka Zdeněk Pavlík Pavel Peška
Štěpán Pokorník Karel Polýnek Robert Romsy
Jan Růžička Vladimír Samohýl Roman Sedláček
Michael Seidl Tomáš Sekerka Patrik Schwarz
Petr Skácel Bruce Sloan Tomáš Socha
Petr Sokola Kizbert Spilka Ondřej Steklý
Michal Stoklásek Filip Suchyňa Tomáš Školař
Marek Školoudík Martin Štěpáník Michal Štrbík
Adam Šťastný Radim Švec Jaroslav Ulica
Pavel Uruba Vojtěch Vaněk Jan Veselský
Jiří Vojtko Dominik Vondrák František Vrzal
Jan Vychodil Tomáš Zábranský Marek Zdráhala
Tomáš Zedek Adam Žouželka
Datum Zápas Čas Část
23.10.2022 Přerov Mammoths Prague Black Panthers 14:00 Základní část, 6. kolo
9.10.2022 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 16:00 Základní část, 5. kolo
2.10.2022 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 4. kolo
25.9.2022 Přerov Mammoths Brno Sígrs 14:00 Základní část, 3. kolo
17.9.2022 ISMM Ostrava Steelers Přerov Mammoths 11:00 Základní část, 2. kolo
4.9.2022 Prague Lions Přerov Mammoths 16:00 Základní část, 1. kolo
2.7.2022 Prague Lions Přerov Mammoths 16:00 Semifinále
19.6.2022 ISMM Ostrava Steelers Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 9. kolo
12.6.2022 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 8. kolo
5.6.2022 Brno Alligators Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 7. kolo
29.5.2022 Ústí nad Labem Blades Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 6. kolo
15.5.2022 Přerov Mammoths Prague Lions 15:00 Základní část, 5. kolo
8.5.2022 Nitra Knights Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 4. kolo
24.4.2022 Přerov Mammoths Bratislava Monarchs 15:00 Základní část, 3. kolo
10.4.2022 Přerov Mammoths Brno Sígrs 12:00 Základní část, 1. kolo
29.8.2021 Přerov Mammoths Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 8. kolo
14.8.2021 Brno Alligators Přerov Mammoths 16:00 Základní část, 6. kolo
8.8.2021 Ostrava Steelers Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 5. kolo
1.8.2021 Přerov Mammoths Brno Alligators 15:00 Základní část, 4. kolo
25.7.2021 Prague Lions Přerov Mammoths 16:00 Základní část, 3. kolo