Home  /  Kluby  /  Přerov Mammoths

Detail klubu - Přerov Mammoths

Kontakty klubu Přerov Mammoths:

Předseda klubu: Stejskal Petr (777072689)

Místopředseda klubu: Dohnal Radim (731077218)


Klubový email: mammoths@email.cz

Sídlo klubu: Fügnerova 2413/5, 75002 Přerov

Webové stránkyhttps://prerovmammoths.cz/

 


Tým Soutěž Sezona Pořadí
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2024
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2023 7. (z 23)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2022 4. (z 20)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2021 5. (z 13)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2020
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2019 9. (z 26)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2018 10. (z 27)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2017 12. (z 26)
Přerov Mammoths Muži Soutěž mužů 2016 17. (z 27)
Přerov Mammoths Muži ČLAF 2015 19. (z 24)
Přerov Mammoths Muži ČLAF 2014 17. (z 23)
Přerov Mammoths Muži ČLAF 2013 16. (z 23)
Přerov Mammoths Junioři Soutěž juniorů 2023 3. (z 5)
Přerov Mammoths Junioři Soutěž juniorů 2022 5. (z 6)
Přerov Mammoths Junioři Soutěž juniorů 2019 7. (z 12)
Přerov Mammoths Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 12. (z 17)
Přerov Mammoths Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Přerov Mammoths Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Tomáš Bartko Evan Baun Boris Bánovský
Michal Bena Martin Benda Adam Blaha
Richard Blaho Filip Bolek Dylan Cisarik
Petr Čech Filip Čech Daniel Čech
David Čechák Filip Černý Miroslav Dolejš
David Dvořák Dominik Dvořák Jonáš Dvořák
Jan Fáber Jaroslav Filák Martin Finkes
Jan Forejtar Marián Frais Robin Fröhlich
Tomáš Gabryš Václav Gába Michal Gregor
Tomáš Gregovský Tomáš Gromus Alexandr Haišman
Tomáš Halamík Zdeněk Haluzík Marek Hanzl
Petr Hanzlík Štěpán Hartman Robert Hausner
Martin Holan Martin Holomek David Holub
Jiří Horák ml. Dominik Hořák Jiří Hostášek
Ondřej Houdek Tomáš Hoza Tomáš Hrbáček
David Hübner Antonín Chrastina Jiří Chvalina
David Jakeš Antonín Janeček Jiří Jasenský
Adam Javor Jiří Jergl Michal Joska
Tomáš Kadlec Michal Kafka Lukáš Klamka
Eduard Kocian Martin Kochan Pavel Kolínek
Jindřich Kolovrátník Peter Komár Jakub Kratochvil
Michal Kratochvíl Vlastimil Kryl Teodor Krzystek
Daniel Kufa Ladislav Kundrát Ondřej Kurfürst
David Kutěj Jiří Kužel Martin Kvapil
Dominik Lupták Lukáš Merka Tomáš Mikeska
Maxim Mojžíš Ondřej Navrátil Leo Nemrava
Jan Neumann Michael Nevřela Michal Nevřela
Radim Němec Marek Nieslanik David Novotný
Tomáš Ondruška Martin Palotáš Jiří Paseka
Ondřej Pavelka Zdeněk Pavlík Pavel Peška
Štěpán Petr Štěpán Pokorník Karel Polýnek
Robert Romsy Jan Růžička Vladimír Samohýl
Roman Sedláček Michael Seidl Tomáš Sekerka
Patrik Schwarz Petr Skácel Bruce Sloan
Tomáš Socha Petr Sokola Kizbert Spilka
Eliška Stejskalová Petr Stejskal ml. Michal Stoklásek
Filip Suchyňa Tomáš Šilhan Tomáš Školař
Marek Školoudík Martin Štěpáník Michal Štrbík
Adam Šťastný Radim Švec Jaroslav Ulica
Pavel Uruba Vojtěch Vaněk Jan Veselský
Jiří Vojtko Dominik Vondrák František Vrzal
Jan Vychodil Jáchym Výskala Tomáš Zábranský
Marek Zdráhala Tomáš Zedek Dominik Zoubek
Adam Žouželka
Datum Zápas Čas Část
16.6.2024 ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 10. kolo
9.6.2024 Přerov Mammoths Nitra Knights 16:00 Základní část, 9. kolo
26.5.2024 Znojmo Knights Přerov Mammoths 16:00 Základní část, 8. kolo
19.5.2024 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 16:00 Základní část, 7. kolo
5.5.2024 Ústí nad Labem Blades Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 6. kolo
27.4.2024 Pardubice Stallions Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 5. kolo
21.4.2024 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 4. kolo
7.4.2024 Nitra Knights Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 3. kolo
31.3.2024 Přerov Mammoths Znojmo Knights 15:00 Základní část, 2. kolo
24.3.2024 Přerov Mammoths ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 14:00 Základní část, 1. kolo
28.10.2023 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 16:30 Základní část, 19. kolo, turnaj 2
28.10.2023 Brno Sígrs Orange Přerov Mammoths 15:30 Základní část, 19. kolo, turnaj 2
28.10.2023 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 2 14:30 Základní část, 19. kolo, turnaj 2
22.10.2023 Příbram Bobcats Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 8. kolo
15.10.2023 Přerov Mammoths Brno Bears 14:00 Základní část, 7. kolo
8.10.2023 Přerov Mammoths Prague Black Panthers 14:00 Základní část, 6. kolo
7.10.2023 Brno Alligators Přerov Mammoths 13:00 Základní část, 16. kolo, turnaj 1
7.10.2023 Přerov Mammoths Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 16. kolo, turnaj 1
7.10.2023 Prague Black Panthers Přerov Mammoths 11:00 Základní část, 16. kolo, turnaj 1
1.10.2023 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 2 13:00 Základní část, 15. kolo, turnaj 3