Home  /  Kluby  /  Prague Lions

Detail klubu - Prague Lions

logo Prague Lions
Od roku: 1991 Areál: Hostivař http://www.lions.cz

První klub amerického fotbalu v České republice, založený 1991.

Zveme všechny zájemce o náš sportovní program i zájemce o práci pro Klub.
Nábor hráčů pořádáme celoročně.

Nabízíme zázemí jednoho z největších klubů.
Náš juniorský program je dlouhodobě nejúspěšnějším a naši hráči reprezentují Českou republiku,  působí v tuzemských i zahraničních klubech.

Kontakty na týmy
Tým dospělých - Zach Harrod (728 577 582, zach@lions.cz)
Tým juniorů (U19) - Zach Harrod (728 577 582, zach@lions.cz)
Tým dorostu (U17) a Týmy flag fotbalu (U15 & U11) - Lukáš Tančinec (739 091 223, tancinec@lions.cz)

Tým žen - Barbora Šípková (720 559 722, b.sipkova@centrum.cz)

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2021
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2019 1. (z 26)
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2018 3. (z 27)
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2017 3. (z 26)
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2016 2. (z 27)
Prague Lions Muži ČLAF 2015 3. (z 24)
Prague Lions Muži ČLAF 2014 3. (z 23)
Prague Lions Muži ČLAF 2013 2. (z 23)
Prague Lions B Muži ČLAF 2013 7. (z 23)
Prague Lions Muži ČLAF 2012 4. (z 18)
Prague Lions Muži ČLAF 2011 6. (z 11)
Prague Lions Muži ČLAF 2010 7. (z 11)
Prague Lions Muži ČLAF 2009 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2008 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2007 2. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2006 1. (z 10)
Prague Lions Muži ČLAF 2005 1. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2004 1. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2003 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2002 3. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2001 3. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2000 2. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1999 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 1998 1. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1997 3. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1996 4. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1995 2. (z 5)
Prague Lions Muži ČLAF 1994 3. (z 4)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2021
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2020
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2019 5. (z 12)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2018 3. (z 12)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2017 1. (z 11)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2016 3. (z 10)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2015 1. (z 8)
Prague Lions Junioři Juniorský pohár 2014 3. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2012 1. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2011 2. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2010 1. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2009 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2008 2. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2007 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2006 2. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2005 3. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2004 1. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2003 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2002 1. (z 3)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2021
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2020
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2019 4. (z 4)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2018 3. (z 4)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2017 3. (z 4)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2016 1. (z 6)
Prague Lions Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 2. (z 7)
Prague Lions Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 5. (z 12)
Prague Lions Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 6. (z 10)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 3. (z 9)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 4. (z 9)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 2. (z 8)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 3. (z 11)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 1. (z 10)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Prague Lions Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Prague Lions Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Leon Antoni Adam Baďura Christian Barandun
Jakub Bareš Angelo Barletta Tomáš Beránek
Jan Beránek Lukáš Bezpalec Eliška Bílá
Matyáš Bílý Daniel Blahovec Jacob Blue
David Boráň David Bouck Elizabeth Bouck
Libor Boucký Lukáš Boucký Ondřej Bradáč
Jakub Brejcha Tomáš Brožek Matěj Budka
Milan Cabrnoch David Ciavaglioli Jiří Cicvárek
Ian Crowther Adam Česlík Jakub Čmejla
Ondřej Dančák Dominik Dani Martin Daňha
Daniel David Disch Jeffrey Duval Rudolf Dvořák
Kámel Eltifi Daniel Feuereisel Marek Fišer
František Fogaraš Radomír Fusek Tomáš Gabriel
Zach Harrod Martin Havelka Simona Havrlíková
Petr Hájek Jan Hlavatý David Hlaváček
Michal Hložánek Petr Holec Dominik Holec
Leoš Horák Matěj Houdek Marek Hrdý
Jiří Hrůza David Hrůza Volodymyr Hrynkiv
Vojtěch Hrzina Charun Jachjajev Vincent Jakl
Leoš Jambor Josef Janota Jakub Ječný
Filip Ječný Tomáš Jenček Jan Jindřichovský
Hana Jíšová Ondřej Kadeřábek Lukáš Kadlec
Miloš Kalina Filip Kažmír Martin Kellner
Jan Kislinger Ondřej Kofroň Jiří Kohut
Daniel Kokoška Jáchym Kolář Martin Korba
Matěj Kostínek Marek Kotora Michal Kozlíček
Adam Jiří Král Danila Krivtsov Filip Kroužek
Matěj Kubačák Václav Kubačák Ondřej Kubík
Lukáš Kudrlička Kryštof Kulifaj Tomáš Kvapil
Antonín Kvapil Tomáš Láska Stanislav Lembak
Micah Lembke František Lepič Lukáš Ležal
Luboš Linhart Jan Lipták Sergei Login
Tomáš Louda Petr Louda David Lovetinsky
Michal Lukeš Daniel Macke Sandra Mahfoudová
Tadeáš Marek Tobiáš Marek Zdeněk Maslanik
Adam Masopust Martin Mašek Jan Mašek
Matyáš Maxima Barbora Mátlová Matteo Miceli
David Michálek Jan Miklica Ondřej Mikuš
Radek Mikuš Michal Miškovský Denis Moravec
Shazzon Mumphrey Gregory Nichols Daniel Oplt
Adam Pařízek Matěj Pašek Pavel Pavera
Martin Pazourek Tomáš Pazourek Patrik Pažďora
Karel Peprný Jonáš Petrák Slávek Pilař
Šimon Pluhař Filip Polák Michal Poskočil
Jan Pospíšil Daniel Pour Lukáš Procházka
Martin Pšenica Štěpán Rech Parker Rogers
Lukáš Rokošný Ricardo Ruiz David Růžek
Lukáš Růžek Šimon Růžička Vojtěch Slavík
Oliver Slezák Dominik Smítka Richard Srpa
Archie Stevens František Stolár Eliška Stolárová
Marek Suchý Jakub Šafařík David Šaněk
Jakub Šindelář Ondřej Šisl Matěj Šípek
Vojtěch Šmejkal Kateřina Šupíková Štěpán Švec
Nikola Tančincová Lukáš Tančinec Kolboden Brian Thompson
Broderik George Thompson Martin Tomečka Marek Trávníček
Michal Trojan Tomáš Tuček Iva Tůmová
Jan Uhlík Timur Vagabov Jakub Váňa
Zbyněk Večeřa Jakub Vincík Adam Vizingr
Ondřej Vít Matěj Vlček Adam Vlček
Marek Vodolan Michal Vojta Erik Waisser
Tobiasz Warchol Andy Williams Danny Williams
Václav Wysoglad Jindřich Wysoglad Daniel Zeman
Viktor Zeman Alexandr Tomáš Zyzeň
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Justin Ackerman Kryštof Adam Patrik Aguirre
Daniel Aizner Marcel Alferi Liridon Alija
Aliagha Alizada Ondřej Appl Matyáš Babka
Lubomír Bachura Ashley Bailey David Balek
Simon Bamford Zachary Bartlow Ivo Bednář
Lukáš Bencalik Richard Bergman Pavel Bezr
Matěj Bětík Benjamin Bílek Matyas Bílek
Andrea Blahoutová Seth Booz Lukáš Botek
Alexander Bouck Jan Boucký Dmitriy Bratchikov
James Brooks Bryce Aron Brown Michal Brzobohatý
Duc Anh Bui Josef Bulíř Elijah Burns
Karrie Butler Casey Caton Robert Cejnar
Peyton Centracco Caleb Centracco Nicholas Cole
Brendan Terrence Coleman Aleksander Colvin Gary Cooper
Allarik Curtis Alexander Čejka Jiří Černák
Jan Červenka Ondřej Číhal Martin Děd
Robert Dibelka Alexander Dildin Michal Diviš
Miloš Djovčoš Lukáš Dočkal Jiří Doležal
Marco Donaire Kyle Duncan Jan Dutczák
Lukáš Dutczák Jaromír Dvořák Vít Dvořák
Nikolaj Epifanov Maj Erak Junior Espinal
Jan Fajfer Pavel Fanta Jan Farkaš
Ondřej Fišar Alexander Flek David Folejtar
Vojtěch Formánek Luis Fuentes Tomáš Fyrbach
Ilián Gergišák Michal Golla Lukáš Gruber
Dustin Haines Martin Hamza Tomáš Hančl
Robin Hašlar Michael Hayes Alexander Hedlund
Jan Hejma Jakub Herčík Michal Hnaťuk
Adam Hojovec Cory Holmes Jakub Horák
Radek Horešovský František Horvát Aleš Hovorka
Hynek Hrabík Dalibor Hrbek Philip Hron
Ondřej Hron Petr Hrůza Marek Hubička
Josef Chamula Tomáš Chládek Ondřej Jambor
Tomáš Janáč Robert Jandík Oliver Janoušek
Tomáš Jareš Josef Jaromiš Jakub Jebavý
Jakub Ječný Jan Jelínek Šimon Jeník
Jakub Jirgle Martin Jan Jiroušek Jiří John
Jacob Amaris Johnson Reed Wallace Johnson Quentin Jones
Petr Kalhous Jan Kameník Dominik Kaňák
Vít Karafiát Oliver Kasim Justin Kent
Ivan Kletsun Jan Knapek Martin Kocián
Filip Kocina Ondřej Koch Pavel Koláček
Jan Koláček Martin Koleta Jan Kopecký
Aleš Kotek Jonáš Kotyza David Kouda
Miroslav Kozák John Krafick Pavel Krajíček
Pavel Krasnov Adam Kratochvíl Martin Král
Simeon Kredatus Tomáš Krejčíř Pavel Kriesman
Filip Krumpolec Martin Křivohlavý David Kříž
Kryštof Křížek Tomáš Kubát Lukáš Kubát
David Kubica Martin Kubík Jakub Kuchař
Dominik Kuparowitz Miroslav Kysilka Zbyněk Kysilka
Tomáš Lacko Kyle Lamothe Jakub Landovsky
Tomáš Langr Bedřich Laube Vít Lauer
Jiří Lavička Michal Lemr Vojtěch Linha
Matúš Lukačik Adam Luňáček Radovan Maléř
Radek Mallát Jakub Mallát Tomáš Mandula
Filip Mareš Patrik Marx Milan Masopust
Libor Maška Filip Matějka Jackson Maurer
Jakub Málek Joel McCandless Isaac McNett
Levi McNett Garrett Meador Dan Medynský
Tomáš Medynský Matěj Menšík Ondřej Menšík
Ondřej Michl Luka Mišković Jaroslav Mitrofan
Kryštof Míka Dalibor Míka Martin Mísař
Sokol Monari Adam Mrkva Jan Mudřík
Jiří Musil Marek Musil Jan Mysliveček
Nikoloz Mzekalashvili Martin Möhwald Frank-Karel Natabou
Jan Nedvěd Pavel Nejdl Daniil Nenashev
Alexander Newberger Jakub Nietsch Hunter Nichols
Cortés Noe Jiří Novotný Daniel Oberfalcer
Filip Ondrušik Martin Opl Jakub Otčenášek
Alain Pae Tomáš Pachovský Pavel Paul
Matyáš Paul Petr Pavelka Karel Pavelka
Jan Pavlík Lukáš Pelikán Tomáš Peprník
Andrija Peraica Vojtěch Perutek August Peters
Jana Petkevičová Jan Petr Michael Petránek
Vladimír Petrík Martin Peťovský Long Phan
Jan Pilař Martin Pilař Martin Pipek
Vojtěch Piruchta Marek Pištej Roman Pivovarník
Tomáš Plachý Jakub Platil Tomáš Polák
Miroslav Polák Maxim Pologov Vojtěch Potměšil
Nick Powers Pavel Prokop Luke Quesnell
Evidanio Quinones Filip Rajdl Sergio Raygada
Evan Richardson Kamil Roba Jakub Růžek
Lukáš Růžička Ondřej Růžička Matyáš Rýdl
Lukáš Říha Enrique Sanchez Oliver Sarvaš
Viktor Selyščev Viktor Senčák Max Schejbal
Gunther Schultze Matthew Silva Jakub Síkora
Rostislav Sjuč Jan Sládek Tadeáš Souček
Milan Soukup Marek Sovička Martin Splavec
Peter Stamos Sebastian Stankovič Spencer Steel
Peter Stopka Tomáš Strnad Jan Sucharda
David Suchánek Dominik Suchánek Tomáš Svoboda
George Swain Tomáš Sýkora Kryštof Sýkora
Josef Šajnar Michal Šaněk Jaroslav Šeps
Jan Ševčík Jiří Šíma Lukáš Šroller
Jiří Šrom Jan Štaidl Ondřej Štoksa
Dominik Šturz Ondřej Štycha Petr Šubík
Jiří Šubotník Roderik Šubovič Robin Švarc
Jaroslav Švec Canaan Teague Dominik Tichota
Adam Tichý Daniel Titl Matěj Toifl
Pavel Tojšl Aleš Tomanec Lukáš Topič
Maximiliano Torres-Gómez David Trca Mikoláš Trkal
Samuel Trnka Jan Tschernoster Václav Tymoč
Dmitrii Ugrynovsky Alexey Ulyanin Petr Ungar
Ondřej Urban Theodor Vachler Samuel Valta
Ervin Varga Petr Váberer Aleš Veselý
Kryštof Vicany Dominik Vinopal David Vítek
Petr Vítovec Michal Vojáček Josef Vojtíšek
Vojtěch Vomela Andrey Vorobyev Ondřej Vošický
David Vrba Marek Vršanský Jakub Vykypěl
Jan Vyroubal Erik Wall Kurtis Walls
Griffin Weigl David Welzig Bobby Weston
William Young Jan Zahrádka Tereza Zachariášová
Jakub Zajíc Jiří Zelený Šimon Zídek
David Zíka Michal Žaba Ondřej Žáček
Datum Zápas Čas Část
24.10.2021 Příbram Bobcats Prague Lions 18:20 Základní část, 8. kolo
24.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 16:00 Základní část, 8. kolo
24.10.2021 Příbram Bobcats 1 Prague Lions 13:40 Základní část, 10. kolo, turnaj 27
24.10.2021 Příbram Bobcats 2 Prague Lions 12:20 Základní část, 10. kolo, turnaj 27
24.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 12:00 Základní část, 6. kolo
24.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 1 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 27
16.10.2021 Brno Sígrs Prague Lions 15:00 Základní část, 5. kolo
16.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 1 13:40 Základní část, 9. kolo, turnaj 23
16.10.2021 Prague Lions Příbram Bobcats 13:20 Základní část, 7. kolo
16.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 12:20 Základní část, 9. kolo, turnaj 23
16.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 12:10 Základní část, 7. kolo
16.10.2021 Prague Black Panthers Prague Lions 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 23
10.10.2021 Prague Lions Brno Sígrs 14:00 Základní část, 4. kolo
9.10.2021 Prague Lions Brno Sígrs 13:40 Základní část, 8. kolo, turnaj 20
9.10.2021 Trutnov Rangers Prague Lions 12:20 Základní část, 8. kolo, turnaj 20
9.10.2021 Vysočina Gladiators Prague Lions 11:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 20
3.10.2021 Prague Lions Vysočina Gladiators 14:10 Základní část, 5. kolo
3.10.2021 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 13:40 Základní část, 7. kolo, turnaj 19
3.10.2021 Ostrava Steelers Prague Lions 13:00 Základní část, 5. kolo
3.10.2021 Brno Alligators Prague Lions 12:20 Základní část, 7. kolo, turnaj 19