Home  /  Kluby  /  Prague Lions

Detail klubu - Prague Lions

logo Prague Lions
Od roku: 1991 Areál: Hostivař http://www.lions.cz

První klub amerického fotbalu v České republice, založený 1991.

Zveme všechny zájemce o náš sportovní program i zájemce o práci pro Klub.
Nábor hráčů pořádáme celoročně.

Nabízíme zázemí jednoho z největších klubů.
Náš juniorský program je dlouhodobě nejúspěšnějším a naši hráči reprezentují Českou republiku,  působí v tuzemských i zahraničních klubech.

Kontakty na týmy
Tým dospělých - Zach Harrod (728 577 582, zach@lions.cz)
Tým juniorů (U19) - Zach Harrod (728 577 582, zach@lions.cz)
Tým dorostu (U17) a Týmy flag fotbalu (U15 & U11) - Lukáš Tančinec (739 091 223, tancinec@lions.cz)

Tým žen - Barbora Šípková (720 559 722, b.sipkova@centrum.cz)

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2019 1. (z 26)
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2018 3. (z 27)
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2017 3. (z 26)
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2016 2. (z 27)
Prague Lions Muži ČLAF 2015 3. (z 24)
Prague Lions Muži ČLAF 2014 3. (z 23)
Prague Lions Muži ČLAF 2013 2. (z 23)
Prague Lions B Muži ČLAF 2013 7. (z 23)
Prague Lions Muži ČLAF 2012 4. (z 18)
Prague Lions Muži ČLAF 2011 6. (z 11)
Prague Lions Muži ČLAF 2010 7. (z 11)
Prague Lions Muži ČLAF 2009 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2008 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2007 2. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2006 1. (z 10)
Prague Lions Muži ČLAF 2005 1. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2004 1. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2003 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2002 3. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2001 3. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2000 2. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1999 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 1998 1. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1997 3. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1996 4. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1995 2. (z 5)
Prague Lions Muži ČLAF 1994 3. (z 4)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2020
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2019 5. (z 12)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2018 3. (z 12)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2017 1. (z 11)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2016 3. (z 10)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2015 1. (z 8)
Prague Lions Junioři Juniorský pohár 2014 3. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2012 1. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2011 2. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2010 1. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2009 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2008 2. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2007 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2006 2. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2005 3. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2004 1. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2003 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2002 1. (z 3)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2020
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2019 4. (z 4)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2018 3. (z 4)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2017 3. (z 4)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2016 1. (z 6)
Prague Lions Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019 2. (z 7)
Prague Lions Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 5. (z 12)
Prague Lions Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 6. (z 10)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 3. (z 9)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 4. (z 9)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 2. (z 8)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 3. (z 11)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 1. (z 10)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Prague Lions Jiné soutěže Paddock eliga
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ashley Bailey Jakub Bareš Jan Beránek
Tomáš Beránek Jan Bezděka Eliška Bílá
Matyáš Bílý Lukáš Boucký Libor Boucký
Ondřej Bradáč Jakub Brejcha Matěj Budka
Milan Cabrnoch David Ciavaglioli Jiří Cicvárek
Ian Crowther Adam Česlík Jakub Čmejla
Martin Daňha Rudolf Dvořák Maj Erak
Daniel Feuereisel František Fogaraš Radomír Fusek
Zach Harrod Michael Hayes Petr Hájek
Jan Hlavatý David Hlaváček Michal Hložánek
Leoš Horák František Horvát Matěj Houdek
David Hrůza Volodymyr Hrynkiv Vojtěch Hrzina
Charun Jachjajev Vincent Jakl Leoš Jambor
Robert Jandík Josef Janota Jakub Ječný
Filip Ječný Šimon Jeník Jan Jindřichovský
Hana Jíšová Lukáš Kadlec Miloš Kalina
Jan Kislinger Ondřej Kofroň Jiří Kohut
Martin Korba Michal Kozlíček Václav Kubačák
Ondřej Kubík Kryštof Kulifaj Tomáš Kvapil
Stanislav Lembak Micah Lembke František Lepič
Jan Lipták Sergei Login Michal Lukeš
Daniel Macke Zdeněk Maslanik Adam Masopust
Jan Mašek Matyáš Maxima Joel McCandless
Matteo Miceli David Michálek Jan Miklica
Ondřej Mikuš Radek Mikuš Michal Miškovský
Denis Moravec Matěj Pašek Pavel Pavera
Martin Pazourek Tomáš Pazourek Tomáš Peprník
Šimon Pluhař Filip Polák Michal Poskočil
Jan Pospíšil Evan Richardson Parker Rogers
Lukáš Růžek David Růžek Max Schejbal
Vojtěch Slavík Milan Soukup Archie Stevens
František Stolár Marek Suchý David Šaněk
Ondřej Šisl Lukáš Tančinec Michal Trojan
Jan Uhlík Jakub Valta Jakub Váňa
Jakub Vincík Adam Vizingr Adam Vlček
Matěj Vlček Marek Vodolan Richard Vodolan
Griffin Weigl Jiří Zelený Viktor Zeman
Daniel Zeman Alexandr Zyzeň Ondřej Žáček
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Justin Ackerman Kryštof Adam Patrik Aguirre
Daniel Aizner Marcel Alferi Liridon Alija
Aliagha Alizada Leon Antoni Ondřej Appl
Matyáš Babka Lubomír Bachura David Balek
Simon Bamford Angelo Barletta Zachary Bartlow
Ivo Bednář Lukáš Bencalik Richard Bergman
Pavel Bezr Matěj Bětík Benjamin Bílek
Matyas Bílek Andrea Blahoutová Daniel Blahovec
Seth Booz David Boráň Lukáš Botek
Elizabeth Bouck Alexander Bouck David Bouck
Jan Boucký Dmitriy Bratchikov James Brooks
Bryce Aron Brown Michal Brzobohatý Duc Anh Bui
Elijah Burns Karrie Butler Casey Caton
Robert Cejnar Caleb Centracco Peyton Centracco
Nicholas Cole Brendan Terrence Coleman Aleksander Colvin
Gary Cooper Allarik Curtis Alexander Čejka
Jan Červenka Ondřej Číhal Martin Děd
Robert Dibelka Alexander Dildin Daniel David Disch
Michal Diviš Miloš Djovčoš Lukáš Dočkal
Jiří Doležal Marco Donaire Kyle Duncan
Lukáš Dutczák Jan Dutczák Jaromír Dvořák
Vít Dvořák Nikolaj Epifanov Junior Espinal
Jan Fajfer Pavel Fanta Jan Farkaš
Ondřej Fišar Alexander Flek David Folejtar
Vojtěch Formánek Luis Fuentes Tomáš Fyrbach
Ilián Gergišák Michal Golla Lukáš Gruber
Dustin Haines Martin Hamza Tomáš Hančl
Robin Hašlar Alexander Hedlund Jan Hejma
Jakub Herčík Michal Hnaťuk Adam Hojovec
Cory Holmes Jakub Horák Radek Horešovský
Aleš Hovorka Hynek Hrabík Ondřej Hron
Philip Hron Petr Hrůza Marek Hubička
Josef Chamula Tomáš Chládek Ondřej Jambor
Tomáš Janáč Oliver Janoušek Tomáš Jareš
Josef Jaromiš Jakub Jebavý Jakub Ječný
Jan Jelínek Jakub Jirgle Martin Jan Jiroušek
Jiří John Jacob Amaris Johnson Reed Wallace Johnson
Quentin Jones Petr Kalhous Jan Kameník
Dominik Kaňák Vít Karafiát Oliver Kasim
Justin Kent Ivan Kletsun Jan Knapek
Martin Kocián Filip Kocina Ondřej Koch
Pavel Koláček Jan Koláček Martin Koleta
Jan Kopecký Aleš Kotek Jonáš Kotyza
David Kouda Miroslav Kozák John Krafick
Pavel Krajíček Pavel Krasnov Adam Kratochvíl
Martin Král Simeon Kredatus Tomáš Krejčíř
Pavel Kriesman Filip Krumpolec Martin Křivohlavý
David Kříž Kryštof Křížek Tomáš Kubát
Lukáš Kubát David Kubica Martin Kubík
Jakub Kuchař Miroslav Kysilka Zbyněk Kysilka
Tomáš Lacko Kyle Lamothe Jakub Landovsky
Tomáš Langr Bedřich Laube Vít Lauer
Jiří Lavička Michal Lemr Vojtěch Linha
Tomáš Louda Matúš Lukačik Adam Luňáček
Radovan Maléř Radek Mallát Jakub Mallát
Tomáš Mandula Filip Mareš Patrik Marx
Milan Masopust Libor Maška Filip Matějka
Jackson Maurer Jakub Málek Isaac McNett
Levi McNett Garrett Meador Tomáš Medynský
Dan Medynský Matěj Menšík Ondřej Menšík
Ondřej Michl Luka Mišković Jaroslav Mitrofan
Dalibor Míka Martin Mísař Sokol Monari
Adam Mrkva Jan Mudřík Marek Musil
Jiří Musil Jan Mysliveček Nikoloz Mzekalashvili
Martin Möhwald Frank-Karel Natabou Jan Nedvěd
Pavel Nejdl Daniil Nenashev Alexander Newberger
Jakub Nietsch Hunter Nichols Gregory Nichols
Cortés Noe Jiří Novotný Daniel Oberfalcer
Filip Ondrušik Martin Opl Daniel Oplt
Jakub Otčenášek Alain Pae Tomáš Pachovský
Pavel Paul Matyáš Paul Petr Pavelka
Karel Pavelka Jan Pavlík Lukáš Pelikán
Andrija Peraica Vojtěch Perutek August Peters
Jana Petkevičová Jan Petr Michael Petránek
Vladimír Petrík Martin Peťovský Long Phan
Martin Pilař Jan Pilař Martin Pipek
Vojtěch Piruchta Marek Pištej Roman Pivovarník
Tomáš Plachý Jakub Platil Miroslav Polák
Tomáš Polák Maxim Pologov Vojtěch Potměšil
Nick Powers Luke Quesnell Evidanio Quinones
Filip Rajdl Sergio Raygada Kamil Roba
Kamil Rusín Jakub Růžek Lukáš Růžička
Ondřej Růžička Matyáš Rýdl Enrique Sanchez
Oliver Sarvaš Viktor Selyščev Viktor Senčák
Gunther Schultze Matthew Silva Jakub Síkora
Rostislav Sjuč Jan Sládek Tadeáš Souček
Marek Sovička Martin Splavec Richard Srpa
Peter Stamos Sebastian Stankovič Spencer Steel
Peter Stopka Tomáš Strnad Jan Sucharda
David Suchánek Dominik Suchánek Tomáš Svoboda
George Swain Tomáš Sýkora Kryštof Sýkora
Jakub Šafařík Josef Šajnar Michal Šaněk
Jaroslav Šeps Jan Ševčík Jiří Šíma
Matěj Šípek Lukáš Šroller Jiří Šrom
Jan Štaidl Ondřej Štoksa Dominik Šturz
Ondřej Štycha Petr Šubík Jiří Šubotník
Roderik Šubovič Robin Švarc Jaroslav Švec
Nikola Tančincová Canaan Teague Adam Tichý
Daniel Titl Matěj Toifl Pavel Tojšl
Aleš Tomanec Martin Tomečka Lukáš Topič
Maximiliano Torres-Gómez David Trca Mikoláš Trkal
Samuel Trnka Jan Tschernoster Václav Tymoč
Dmitrii Ugrynovsky Alexey Ulyanin Petr Ungar
Ondřej Urban Theodor Vachler Samuel Valta
Ervin Varga Petr Váberer Aleš Veselý
Kryštof Vicany Dominik Vinopal David Vítek
Petr Vítovec Michal Vojáček Josef Vojtíšek
Vojtěch Vomela Andrey Vorobyev Ondřej Vošický
David Vrba Marek Vršanský Jakub Vykypěl
Jan Vyroubal Erik Waisser Erik Wall
Kurtis Walls David Welzig Bobby Weston
William Young Jan Zahrádka Tereza Zachariášová
Jakub Zajíc Šimon Zídek David Zíka
Michal Žaba
Datum Zápas Čas Část
31.5.2020 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 20:00 Zápas o celkové 3. místo
30.5.2020 Prague Lions Ostrava Steelers 20:00 Semifinále
17.5.2020 Prague Lions Přerov Mammoths 20:00 Základní část, 5. kolo
10.5.2020 Litvínov Hunters Prague Lions 20:00 Základní část, 4. kolo
3.5.2020 Prague Lions Příbram Bobcats 20:00 Základní část, 3. kolo
26.4.2020 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 20:00 Základní část, 2. kolo
19.4.2020 Prague Mustangs Prague Lions 20:00 Základní část, 1. kolo
3.11.2019 Prague Lions Pilsen Patriots 12:15 Zápas o 3. místo
3.11.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 11:00 Semifinále
26.10.2019 Prague Lions Pilsen Patriots 16:40 Základní část, podzim
26.10.2019 Trutnov Rangers Prague Lions 15:20 Základní část, podzim
26.10.2019 Prague Lions Vysočina Gladiators 14:30 Základní část, 8. kolo
26.10.2019 Prague Lions Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 8. kolo
26.10.2019 Příbram Bobcats Prague Lions 14:00 Základní část, podzim
26.10.2019 Ostrava Steelers Prague Lions 13:15 Základní část, 8. kolo
20.10.2019 Trutnov Rangers Prague Lions 13:40 Základní část, podzim
20.10.2019 Prague Lions Brno Alligators 12:20 Základní část, podzim
20.10.2019 Příbram Bobcats Prague Lions 11:00 Základní část, podzim
13.10.2019 Prague Lions Prague Black Panthers 13:40 Základní část, podzim
13.10.2019 Pilsen Patriots Prague Lions 12:20 Základní část, podzim