Home  /  Kluby  /  Trutnov Rangers

Detail klubu - Trutnov Rangers

logo Trutnov Rangers
Od roku: 2007 Areál: Trutnov http://www.trutnovrangers.cz

Trutnovský klub amerického fotbalu, založený v roce 2007.

Kontakty na klub a jeho týmy:

e-mail - amfotbal@lokotrutnov.cz

web - https://www.lokotrutnov.cz/americky-fotbal

facebook - https://www.facebook.com/trutnov.rangers/

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Trutnov Rangers Muži Soutěž mužů 2019 20. (z 26)
Trutnov Rangers Muži Soutěž mužů 2018 19. (z 27)
Trutnov Rangers Muži Soutěž mužů 2017 18. (z 26)
Trutnov Rangers Muži Soutěž mužů 2016 20. (z 27)
Trutnov Rangers Muži ČLAF 2015 22. (z 24)
Trutnov Rangers Muži ČLAF 2014 20. (z 23)
Trutnov Rangers Muži ČLAF 2013 14. (z 23)
Trutnov Rangers Muži ČLAF 2012 18. (z 18)
Trutnov Rangers Junioři Soutěž juniorů 2018 12. (z 12)
Trutnov Rangers Dorost Soutěž dorostu 2017 4. (z 4)
Trutnov Rangers Dorost Soutěž dorostu 2016 6. (z 6)
Trutnov Rangers Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 13. (z 20)
Trutnov Rangers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019 5. (z 7)
Trutnov Rangers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 8. (z 12)
Trutnov Rangers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 7. (z 10)
Trutnov Rangers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 6. (z 6)
Trutnov Rangers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Trutnov Rangers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 9. (z 9)
Trutnov Rangers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 6. (z 9)
Trutnov Rangers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 7. (z 8)
Trutnov Rangers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 8. (z 11)
Trutnov Rangers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 5. (z 8)
Trutnov Rangers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 3. (z 10)
Trutnov Rangers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Adámek Vojtěch Bábik František Bárta
Jason Blasko Jakub Bryknar Marek Bušinský
Julia Veronica Campbell Anna Denemarková Lukáš Doležal
Lukáš Dvořák Jakub El Jirafi Václav Fikr
Andreas Forkert Filip Hoffmann Dominik Hoffmann
Jan Homolka ml. Jan Homolka st. Adam Horáček
Ivan Horochovský Adam Chlouda Štěpán Illner
Dominik Illner Jaroslav Janák Petr Kábele
Josef Kňazovčík Simona Kolesniková Tomáš Kopecký
Karel Kostka Milan Kováč Martin Koza
Jan Kubeš Antonín Lonk Sandra Mahfoudová
Petr Mařata Lukáš Matěják Jonáš Melichar
Matyáš Mleziva Adam Mühl David Navrátil
Petr Novák Daniel Nožička Albert Ondráško
Jiří Paseka Boleslav Pospíšil Vojtěch Rada
Lukáš Rejmont Matyáš Rolenec Roman Rosůlek
Jan Řežábek Michal Sacher Ondřej Seman
Ivo Schärfer Pavel Slabý Michal Slezák
Jan Soukup Kizbert Spilka Jan Stejskal
Adam Sunek Tomáš Svítek Josef Svoboda
Michal Ševc st. Andrea Šimčáková Marek Šinglovič
Jakub Šolín Michael Švarc Kryštof Švec
Václav Švec Lubor Tér Petr Tomášek
Michal Ulrich Tomáš Veik Matěj Vik
Pavel Vít Eliška Vojířová Matyáš Zaňka
Jaromír Zemánek Milan Zima Eliška Zimová
Martin Žďárský
Datum Zápas Čas Část
11.10.2020 Příbram Bobcats 1 Trutnov Rangers 13:40 Základní část, 6. kolo
11.10.2020 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 12:20 Základní část, 6. kolo
11.10.2020 Trutnov Rangers Brno Sígrs 11:00 Základní část, 6. kolo
3.10.2020 Prague Lions Trutnov Rangers 13:40 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Příbram Bobcats 2 Trutnov Rangers 12:20 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Trutnov Rangers Brno Alligators 11:00 Základní část, 5. kolo
26.9.2020 Příbram Bobcats 2 Trutnov Rangers 17:40 Základní část, 4. kolo
26.9.2020 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 16:20 Základní část, 4. kolo
26.9.2020 Trutnov Rangers Brno Alligators 15:00 Základní část, 4. kolo
19.9.2020 Trutnov Rangers Bratislava Monarchs Gold 13:40 Základní část, 3. kolo
19.9.2020 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 12:20 Základní část, 3. kolo
19.9.2020 Trutnov Rangers Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 3. kolo
13.9.2020 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 13:40 Základní část, 2. kolo
13.9.2020 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 1 12:20 Základní část, 2. kolo
13.9.2020 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 11:00 Základní část, 2. kolo
5.9.2020 Trutnov Rangers Bratislava Monarchs Royal 13:40 Základní část, 1. kolo
5.9.2020 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 12:20 Základní část, 1. kolo
5.9.2020 Trutnov Rangers Brno Sígrs 11:00 Základní část, 1. kolo
26.10.2019 Příbram Bobcats Trutnov Rangers 16:40 Základní část, podzim
26.10.2019 Trutnov Rangers Prague Lions 15:20 Základní část, podzim