Home  /  Kluby  /  Třinec Sharks

Detail klubu - Třinec Sharks

Třinecký klub amerického fotbalu. Člen ČAAF od roku 2016.

KONTAKTY 

info@trinecsharks.cz

Předseda klubu :                      Manažer klubu :

Ondřej Chvojka                        Tomáš Klimas

+420 776 071 789                   +420 605 507 517

chvojka@trinecsharks.cz          klimas@trinecsharks.cz


Flag football :                           Ženský tým :

Pavel Ševeček                         Iveta Hanzelková

+420 737 578 403                   +420 774 717 274

flag@trinecsharks.cz               iveta.hanzelkova@seznam.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2024
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2023 16. (z 23)
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2022 10. (z 20)
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2021 6. (z 13)
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2020
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2019 14. (z 26)
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2018 15. (z 27)
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2017 20. (z 26)
Třinec Sharks Muži Soutěž mužů 2016 22. (z 27)
Třinec Sharks Dorost Soutěž dorostu 2022 5. (z 9)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Miłosz Adamski Peter Banik Aleš Bartoš
Robert Basel Dorian Blatoň Filip Bojda
Filip Bojko Michal Cibulka Daniel Cienciala
Lukáš Cieslar Václav Czudek Radek Čada
Jan Doležel Lukáš Dráb Radim Drška
Filip Durlik Jakub Ermis Filip Fajčák
Amos Feranec Matthew Firment Alan Florek
Miroslav Gabriel Filip Goláň Rafal Grabowski
David Hahn Jan Hanus Walter Harazim
Matěj Harušťák Martin Hlavatý Radim Hložek
Martin Horvath Petr Hřebačka Ondřej Chvojka
Andrej Jankula Adam Javorek Jonáš Kajnar
Daniel Kalmus Daniel Kamiński Ondřej Karpecki
Tomáš Kluz Michal Kolář Rostislav Koloděj
Alan Kosniovský Patrik Kotas Grzegorz Kozub
Paweł Krusiec Radim Kurowski Petr Kvasnica
Szymon Lampart Tomáš Lepík Miłosz Lewandowski
Karol Malik Filip Martinek Martin Masarik
Dominik Maťašovský Mateusz Mazanka Jakub Mitrenga
Jaroslav Mrowiec Šimon Mučka Marek Nieslanik
Marek Novobílský Pavel Peterka Jakub Petr
Ondřej Plíska Dominik Rusnok Vojtěch Sabela
Antonín Sedlák Marek Sikora Přemysl Sikora
Kryštof Slavíček Matěj Slíva Pavel Ševeček
Vojtěch Škrabiš Šimon Škrabiš Libor Šmek
Ondřej Štábl Matěj Šutovský Martin Trefný
Jiří Turoň Jan Turoň Marek Vašíček
Jaroslav Vavřač Roman Vilčák Tomáš Vzorek
Lukáš Wagner Matěj Wasserbauer Adam Závodný
Kamil Zięba Jakub Zogata Milan Žanda
Lukáš Žák Jakub Židek
Datum Zápas Čas Část
18.6.2023 Třinec Sharks Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 8. kolo
11.6.2023 Bělá Raiders Třinec Sharks 15:00 Základní část, 7. kolo
27.5.2023 Třinec Sharks Prague Mustangs 14:00 Základní část, 6. kolo
21.5.2023 Prague Lions Třinec Sharks 16:00 Základní část, 5. kolo
7.5.2023 Třinec Sharks Brno Sígrs 14:00 Základní část, 4. kolo
22.4.2023 Pilsen Patriots Třinec Sharks 14:00 Základní část, 3. kolo
15.4.2023 Třinec Sharks Pardubice Stallions 15:00 Základní část, 2. kolo
9.4.2023 Brno Sígrs Třinec Sharks 14:00 Základní část, 1. kolo
22.10.2022 Prague Lions Třinec Sharks 14:30 Základní část, 8. kolo
8.10.2022 Třinec Sharks Prague Black Panthers 14:00 Základní část, 6. kolo
2.10.2022 Bratislava Monarchs Třinec Sharks 14:00 Základní část, 5. kolo
24.9.2022 Třinec Sharks Prague Lions 15:00 Základní část, 4. kolo
11.9.2022 Ústí nad Labem Blades Třinec Sharks 15:00 Základní část, 2. kolo
3.9.2022 Třinec Sharks Bratislava Monarchs 15:00 Základní část, 1. kolo
3.7.2022 Pardubice Stallions Třinec Sharks 16:00 Silver Bowl XVII
25.6.2022 Příbram Bobcats Třinec Sharks 15:00 Semifinále
12.6.2022 Třinec Sharks Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 5. a 6. dvojkolo
5.6.2022 Prague Mustangs Třinec Sharks 14:00 Základní část, 5. a 6. dvojkolo
22.5.2022 Třinec Sharks Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 3. a 4. dvojkolo
14.5.2022 Příbram Bobcats Třinec Sharks 15:00 Základní část, 3. a 4. dvojkolo