Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail klubu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Od roku: 2012 Areál: Na Stoupách

Klub z Vysočiny založen v roce 2012. Domácí zápasy hrajeme v Jihlavě.

 

Kontakty:
 
 
Martin Kulha  - předseda klubu
 
724 643 608
 
 
Ondřej Paulus - trenér týmů mužů, U19 a U17
 
732 265 737
 
 
Marcel Brož - trenér týmu flag U15
 
724 777 989
 
 
 
 
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2020
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2019 3. (z 26)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2018 9. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2017 13. (z 26)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2016 21. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2015 18. (z 24)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2014 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2013 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2019 2. (z 12)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2018 7. (z 12)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2017 5. (z 11)
Vysočina Gladiators Dorost Soutěž dorostu 2020
Vysočina Gladiators Dorost Soutěž dorostu 2019 1. (z 4)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 6. (z 8)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 2. (z 10)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Vysočina Gladiators Jiné soutěže Paddock eliga
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Marek Antonů Adam Bartošek David Bartošek
Jan Bavlovič Roman Bednář Stanislav Benc
Jan Beran Petr Bišof Joseph Bradley
Martin Brož Marcel Brož Kristýna Brožová
Ondřej Brunner Štěpán Brychca Jiří Brychta
Janusz Brzyśko Lukáš Budinský David Calta
Štěpán Calta Petr Čermák Jakub Čermák
Jakub Čížek Dario de Oliveira Manuel Kamil Doležal
Tomáš Doležán Patrik Dostál Jan Dunovský
Adam Emmer Vojtěch Filip Petr Gerstner
Martin Gura Jakub Halousek Miloslav Hamerník
Daniel Harčarik Gabriel Havelka Tomáš Hlach
Ondřej Hodač Šimon Honeš Jiří Hromádka
Erik Jahnický Radek Jindra Jakub Jiskra
Richard Jonáš Bazargur Jugder Alžběta Jůzlová
Jindřich Karban Lukáš Kazda Radek Klusoň
Petr Kodým Vojtěch Kolář Erik Kotek
Miroslav Koudela Albert Kozler Petr Kratochvíl
Matyáš Krátký David Krčál Dominika Krejcarová
David Kruntorád Michal Kubát Martin Kuľha
Marek Lachman Reginald Langford Stanislav Lepič
David Líbal Matouš Malec Ondřej Mareš
Vojtěch Mašita Patrik Matějíček Tomáš Málek
Roman Málek Zuzana Michalková Radek Mitáš
Ondřej Musil Martin Netolický Vojtěch Novotný
Vojtěch Opletal Rostislav Opletal Lukáš Orel
Ondřej Paulus Ondřej Pavlas Matěj Pátek
Matěj Pěnkava Radek Pokorný Jan Prosr
Joshua Purdie Michal Reng Martin Rygl
Rostislav Schafferhans Jan Schraml Pavel Simandl
Patrik Stehlík Milan Suchna Filip Ševčík
Eva Šolcová David Števuljak Jakub Šťastný
Miroslav Tuček František Uhlíř Tadeáš Valenta
Jakub Valík Aleš Vaněček Jan Veselý
Zlata Vratišovská Vít Wojnarowski Pavel Zborník
Martin Zeman Gabriela Zemanová
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Karel Augusta Jan Bačkovský Ludmila Bencová
Martin Beran Milada Borovicová Tomáš Brož
Veronika Břízová Petr Caha Jan Cimpl
Prokop Coufal Josef Čamek Milan Dočekal
Hana Dočekalová Lukáš Dvořák Adam Erben
Roman Fiala Michal Fiala Jan Fialka
Kateřina Fialová Martin Fousek Jaromír Havel
Oliver Havelka Jakub Hejkal Dominik Hejkal
Gerhard Hochreiter Matouš Honzl Vojtěch Hovorka
Tomáš Hovorka Jakub Hrnčíř David Hulínský
Dan Hurta Dominik Hurta Adéla Janáčková
Lukáš Jeřábek Jan Jindra Gabriela Jindrova
Michaela Jindrová Jan Kabát Aleš Kottek
Martin Krátký Martin Křikava Stanislav Kubát
Michal Kvaček Josef Lacina Jiří Líška
Filip Lorenc Michal Málek Ludvík Málek
Dominik Muller Alexander Musil Filip Nejedlý
Adam Novák Michal Novák Lukáš Ondráček
Květoslav Opletal Jose Paredes Lukáš Paul
Antonín Pavlas Michal Pavlas Pavel Pavlas
David Pavlas Václav Pavlíček Adam Pártl
Matěj Peřina Lukáš Plánka Tomáš Plánka
Michael Pluháček Filip Pokorný Petr Pokorný
Václav Provazník Jan Rauš Matthew Sawickis
Jakub Slanař Filip Smolík Jakub Smutný
Marek Sochocký Jan Suchomel Tomáš Svoboda
Karel Sýkora Hana Sýkorová Michal Štědroň
Michaela Titzová Marek Venc Vojtěch Veselý
Karel Vítek Stanislav Vojtěch Jakub Vostál
David Vrba
Datum Zápas Čas Část
TBA Vysočina Gladiators Ostrava Steelers TBA Semifinále
24.10.2020 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 14:00 Zrušené zápasy
18.10.2020 Vysočina Gladiators Prague Black Panthers 16:00 Zrušené zápasy
18.10.2020 Pilsen Patriots Vysočina Gladiators 13:40 Základní část, 7. kolo
18.10.2020 Vysočina Gladiators Brno Alligators 12:20 Základní část, 7. kolo
18.10.2020 Vysočina Gladiators Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 7. kolo
11.10.2020 Vysočina Gladiators Pilsen Patriots 16:00 Základní část, 8. kolo
10.10.2020 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 15:00 Základní část
10.10.2020 Prague Lions Vysočina Gladiators 13:40 Základní část, 6. kolo
10.10.2020 Vysočina Gladiators Bratislava Monarchs Royal 12:20 Zrušené zápasy
10.10.2020 Vysočina Gladiators Bratislava Monarchs Gold 12:20 Zrušené zápasy
10.10.2020 Vysočina Gladiators Příbram Bobcats 2 11:00 Základní část, 6. kolo
4.10.2020 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 7. kolo
3.10.2020 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 13:40 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 12:20 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 5. kolo
27.9.2020 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 6. kolo
27.9.2020 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 13:40 Základní část, 4. kolo
27.9.2020 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 12:20 Základní část, 4. kolo
27.9.2020 Prague Lions Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 4. kolo