Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail klubu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Od roku: 2012 Areál: Na Stoupách

Klub z Vysočiny založen v roce 2012. Domácí zápasy hrajeme v Jihlavě.

 

Kontakty:
 
 
Martin Kulha  - předseda klubu
 
724 643 608
 
 
Ondřej Paulus - trenér týmů mužů, U19 a U17
 
732 265 737
 
 
Marcel Brož - trenér týmu flag U15
 
724 777 989
 
 
 
 
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2020
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2019 3. (z 26)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2018 9. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2017 13. (z 26)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2016 21. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2015 18. (z 24)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2014 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2013 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2019 2. (z 12)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2018 7. (z 12)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2017 5. (z 11)
Vysočina Gladiators Dorost Soutěž dorostu 2020
Vysočina Gladiators Dorost Soutěž dorostu 2019 1. (z 4)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 6. (z 8)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 2. (z 10)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Vysočina Gladiators Jiné soutěže Paddock eliga
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Marek Antonů David Bartošek Adam Bartošek
Jan Bavlovič Roman Bednář Stanislav Benc
Jan Beran Petr Bišof Marcel Brož
Martin Brož Kristýna Brožová Ondřej Brunner
Štěpán Brychca Jiří Brychta Janusz Brzyśko
Lukáš Budinský Štěpán Calta David Calta
Petr Čermák Jakub Čermák Dario de Oliveira Manuel
Kamil Doležal Tomáš Doležán Patrik Dostál
Jan Dunovský Adam Emmer Vojtěch Filip
Petr Gerstner Martin Gura Jakub Halousek
Miloslav Hamerník Daniel Harčarik Gabriel Havelka
Tomáš Hlach Ondřej Hodač Šimon Honeš
Jiří Hromádka Erik Jahnický Radek Jindra
Jakub Jiskra Richard Jonáš Bazargur Jugder
Jindřich Karban Radek Klusoň Petr Kodým
Vojtěch Kolář Erik Kotek Miroslav Koudela
Petr Kratochvíl Matyáš Krátký David Krčál
Dominika Krejcarová David Kruntorád Michal Kubát
Martin Kuľha Marek Lachman Reginald Langford
Stanislav Lepič Matouš Malec Ondřej Mareš
Vojtěch Mašita Roman Málek Zuzana Michalková
Radek Mitáš Ondřej Musil Martin Netolický
Vojtěch Novotný Rostislav Opletal Lukáš Orel
Ondřej Paulus Ondřej Pavlas Matěj Pátek
Matěj Pěnkava Radek Pokorný Jan Prosr
Joshua Purdie Michal Reng Martin Rygl
Rostislav Schafferhans Jan Schraml Pavel Simandl
Patrik Stehlík Milan Suchna Filip Ševčík
Eva Šolcová David Števuljak Jakub Šťastný
Miroslav Tuček František Uhlíř Tadeáš Valenta
Jakub Valík Jan Veselý Zlata Vratišovská
Vít Wojnarowski Pavel Zborník Martin Zeman
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Bačkovský Ludmila Bencová Martin Beran
Milada Borovicová Tomáš Brož Veronika Břízová
Petr Caha Jan Cimpl Prokop Coufal
Josef Čamek Milan Dočekal Hana Dočekalová
Lukáš Dvořák Adam Erben Michal Fiala
Roman Fiala Jan Fialka Kateřina Fialová
Martin Fousek Jaromír Havel Oliver Havelka
Jakub Hejkal Dominik Hejkal Gerhard Hochreiter
Matouš Honzl Vojtěch Hovorka Tomáš Hovorka
Jakub Hrnčíř David Hulínský Dominik Hurta
Dan Hurta Adéla Janáčková Lukáš Jeřábek
Jan Jindra Gabriela Jindrova Michaela Jindrová
Aleš Kottek Martin Krátký Martin Křikava
Stanislav Kubát Michal Kvaček Josef Lacina
Jiří Líška Filip Lorenc Ludvík Málek
Michal Málek Dominik Muller Alexander Musil
Filip Nejedlý Adam Novák Lukáš Ondráček
Jose Paredes Lukáš Paul Michal Pavlas
Pavel Pavlas Antonín Pavlas David Pavlas
Václav Pavlíček Adam Pártl Matěj Peřina
Lukáš Plánka Tomáš Plánka Michael Pluháček
Filip Pokorný Petr Pokorný Václav Provazník
Matthew Sawickis Jakub Slanař Filip Smolík
Marek Sochocký Jan Suchomel Karel Sýkora
Hana Sýkorová Michal Štědroň Michaela Titzová
Marek Venc Vojtěch Veselý Karel Vítek
Stanislav Vojtěch Jakub Vostál David Vrba
Datum Zápas Čas Část
23.8.2020 Prague Mustangs Vysočina Gladiators 16:00 Základní část, 2. kolo
16.8.2020 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 16:00 Základní část, 1. kolo
24.5.2020 Vysočina Gladiators Litvínov Hunters 20:00 Zápas o celkové 7. místo
17.5.2020 Vysočina Gladiators Pardubice Stallions 20:00 Základní část, 5. kolo
10.5.2020 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 20:00 Základní část, 4. kolo
3.5.2020 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 20:00 Základní část, 3. kolo
26.4.2020 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 20:00 Základní část, 2. kolo
19.4.2020 Brno Alligators Vysočina Gladiators 20:00 Základní část, 1. kolo
10.11.2019 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 16:00 Finále
9.11.2019 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 13:00 Junior Bowl XIX
26.10.2019 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 17:00 Základní část, 8. kolo
26.10.2019 Prague Lions Vysočina Gladiators 14:30 Základní část, 8. kolo
26.10.2019 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 12:00 Základní část, 8. kolo
20.10.2019 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 14:15 Základní část, 7. kolo
20.10.2019 Brno Alligators Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 7. kolo
20.10.2019 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 13:00 Základní část, 7. kolo
5.10.2019 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 17:00 Základní část, 5. kolo
5.10.2019 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 14:30 Základní část, 5. kolo
5.10.2019 Vysočina Gladiators Prague Lions 12:00 Základní část, 5. kolo
29.9.2019 Bratislava Outlaws Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 4. kolo