Home  /  Kluby  /  Prague Black Panthers

Detail klubu - Prague Black Panthers

Nejúspěšnější tým v ČR. Za nás mluví výsledky!

Tým Prague Black Panthers vznikl spojení týmů Prague Panthers a Prague Black Hawks na podzim roku 2012. Oba týmy kvalitativně odskočily od ostatních klubů působících v ČR, ale na druhé straně se jim v evropském poháru a rakouské lize nepodařilo dosáhnout výraznějších úspěchů. Spojením do jednoho velkoklubu jsme se to rozhodli zásadně změnit!

A-tým PBP nastupuje v jedné z nejlepších evropských lig - rakouské AFL, kde v loňském roce skončil na 3.místě a zároveň se umístil v TOP 11 hodnocení evropských týmu. 

B-tým PBP hraje druhou nejvyšší ligu v rámci ČAAF a funguje tak jako prostor na získávání zkušeností a dovedností pro mladé a začínající hráče.

Klub má také nejlepší a nejúspěšnější mládežnický program v ČR - PBP Academy, kde sdružuje mladé hráče v týmech U15, U18 a U21. Naše mládežnické týmy jsou v posledních letech několikanásobní mistři ve svých kategoriích.

Mimo mužské soutěže má klub i ženský tým Prague Black Cats, který se účastní nejvyšší ženské soutěže v ČAAF.

KONTAKTY:

seniorský týmmládež: jan.stiegler@pragueblackpanthers.cz

ženský tým: cats@pragueblackpanthers.cz 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2019 10. (z 26)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2018 1. (z 27)
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2018 14. (z 27)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2017 1. (z 26)
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2017 22. (z 26)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2016 1. (z 27)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2015 1. (z 24)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2014 1. (z 23)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2013 1. (z 23)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2012 1. (z 18)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2011 1. (z 11)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2010 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2021
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2020
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2019 1. (z 12)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2018 1. (z 12)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2017 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2016 2. (z 10)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2015 3. (z 8)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2014 1. (z 5)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2013 2. (z 3)
Prague Black Panthers Dorost Soutěž dorostu 2021
Prague Black Panthers Dorost Soutěž dorostu 2020
Prague Black Panthers Dorost Soutěž dorostu 2018 1. (z 4)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2021
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2020
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2019 3. (z 7)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2018 2. (z 6)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2017 2. (z 6)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2016 2. (z 3)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2015 1. (z 3)
Prague Black Panthers Flag dospělí Flagová soutěž žen 2021 2. (z 4)
Prague Black Panthers Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 12. (z 12)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 1. (z 9)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 3. (z 9)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 3. (z 8)
Prague Black Panthers Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Nicholas Jan Adensam Adam Aksler Adam Antoš
Lukáš Bačovský Michaela Bajerová Daniel Balažovič
Šárka Bártů Robin Bechera Samuel Bechyně
Mikuláš Benda Ondřej Beneš Max Beyer
Andrea Blahoutová Ladislav Bořil Monika Broulíková
Lukáš Brychta Miroslav Buldra Andrea Burrows
Karla Adriana Cano Guzman Nolan Carpenter Adam Cochlár
Sebastien Josef Crosby Vendula Čechová Adéla Čejchanová
Jakub Čermák Jakub Černý Barbora Dlabolová
Radka Dlabolová Jakub Dočkal David Dohnal
Barbora Emmelová Maj Erak Jáchym Flachs
Patrik Formánek Šárka Frátriková Pavel Frey
Barbora Fryčová Lukáš Gallovič Martina Gerlašinská Straková
Jonas Gerri Dominika Geržová Markéta Gotschalková
Jan Hafner Jiří Hamal Tomáš Hanák
Jana Hančová Filip Havlena Jáchym Havránek
Stáňa Hájková Adam Himl Jonáš Hlava
Jan Hlaváček Lucie Hlaváčová Artur Hovorka
Jakub Hrdlička Barbora Hronková Jakub Hrubý
Patrik Chajda Jakub Chareziński Michael Chevalier
Martin Chmelík Jiří Chvalina Karolína Indruchová
Jakub Janda Viktor Jeníček Kristýna Jeníková
Ladislav Jenšík Jakub Jílek Lukáš Jukl
Jáchym Jukl Adam Just Barbora Justiánová
Monika Kalinová Adam Kárník Adam Marco Kárník
Nicolas Kárník Kristýna Kinská Pavel Klemš
Michal Knotek Patrik Kolařík Stanislav Kolařík
Vojtěch Kolář Kateřina Kořínková Marek Kořístek
Jan Kos Jan Kousalík Michal Kozák
David Krahulec Přemysl Král Daniel Krejbich
David Krejbich Robin Krejbich Milan Kubát
Lukáš Kubík František Kučera Albert Kulawiec
Jindřich Kuneš Anastasiia Kurbatova Alena Kužmová
Ondřej Kyloušek Tomáš Leibl Matyáš Leško
Jan Leština Dan Lindovský Matyáš Líbal
Lukáš Lovász Lenka Luščáková Petr Macek
Kateřina Macková Radim Mahel Matouš Malec
Adrian Malucha Josef Malzer Martin Mandík
Petr Marek Vojtěch Marek Jonáš Marinov
Maxim Martynenko Senta Martynenko Magdalena Masadilová
Romana Matějíčková Lukáš Elliot Mathers František Matoušek
Jiří Matoušek Terezie Matušíková Ondřej Mička
Tomáš Mičúnek Jakub Michal David Mikulka
Leoš Mikulka Marek Miláček Michal Molnár
Denis Molnár Karolína Molnárová Matyáš Neckář
Pavel Nejdl Jindřich Nepevný Martin Netolický
Quynh Giang Nguyenová Erik Nikishkov Martin Nocar
Tomáš Nosek Petr Novák Michal Novák
Jakub Novotný Ondřej Novotný Ondřej Novotný
Ondřej Nový Henry Ofori-Dankwah Filip Ondrášek
David Patočka Tereza Patočková Jakub Juraj Pažický
Josef Pechar Maryna Pelypenko Vojtěch Peruth
Josef Peťovský Tereza Pilnajová David Pivoňka
Daniel Plánka Ondřej Plecháč Lionella Pogl
Petr Poklop Sabina Pokorná Thi Huong Giang Polách Nguyenová
Matěj Polouček Dominika Ponikelská Pavel Poříz
Štěpán Pospíšil Veronika Morgan Pospíšilová Burešová Ema Pražáková
Jan Prosr Lukáš Pučálka Andrej Radchuk
David Rais Matěj Rampich Lukas Rappoccio
Jan Rauš Matěj Reinvart Marek Rezler
Jan Riedel Evan Richardson Kamil Roba
Lukáš Růžička Oliver Sarvaš Michaela Setinská
David Schneider Zdeněk Schöberl Jiří Sládek
Jana Slezáková Varvara Slobodska Aleš Slúka
Ondřej Smutný Jakub Smutný Karina Stepinsh
Jindřich Stránský Tomáš Svoboda Iva Šafářová
Jan Šimánek Barbora Šípková Denisa Škorňová
Michaela Špidlenová Adéla Šplíchalová Adriana Štefanová
Daniel Štěpánek Jan Štiegler Erik Magnus Šturma
Roderik Šubovič Michaela Švarcová Jakub Švidek
Ondřej Tejnský Martin Terš Jan Tesař
Shane Tierney Vlastimil Tománek Bohumil Tomčík
Martin Vajda Soňa Valentová Eva Vallušová
Petr Vaníček Šimon Vágner Tereza Váchová I
Tereza Váchová II Vojtěch Verner Tereza Veselá
David Viktora Petr Vítovec Michal Vlk
Sofie Vojtková Michael Vondráček Dan Vrbický
Jan Vrňata Ondřej Vyhnanovský Jakub Wieden
Jakub Woleský Anna Wrnatová Jakub Takeo Yamato
Jakub Zahořík Adéla Zavřelová Markéta Zárubová
Michaela Žatečková Martin Žirovnický
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Eliška Adameková Doug Adkins Karel Augusta
Jana Autratová Lálová Peter Banik Kamila Bartoňová
Miroslav Bartoš Jan Bartoš Tomáš Bartoš
Petr Bártek Braňo Charles Beck Jan Bečka
Tereza Bednářová Matěj Beneš Dagmar Benešová
Jan Beran Petr Beran Pavlína Beranová
Helena Beráková Michal Beránek Tomáš Beránek
Vít Bezecný Tomáš Béda Peter Blaško
Jan Bláha Colin Blount Matěj Bolek
Patrik Bouček Martin Boudný Kateřina Branišová
Michael Branný Taylor Breitzman Michael Brokeš
Antonín Brukner Jiří Brychta Martin Ciprian
Dominik Colan Aleš Crkva Alexander Čejka
Jan Čermák Nikola Čermáková Filip Černoch
Darek Černý Matěj Černý Josef Černý
David Čonka Patrik Dao Petr Datel
Martin Dědeček Alexander Dildin Phuong Thao Dinh
Martin Drmota Vojtěch Dula Adam Dulovec
Jan Dundáček Kamil Dušejovský Zdeněk Dvořák
Michael Dymák Tomáš Ďurán Radek Eis
Adam Fadhloun Dominik Fancher Milan Farkaš
Martin Feher Tomáš Fiala Lucie Flíčková
Jakub Folauf Marcus Franke Marek Franta
Charles Freeman Daniel Frejvald Jaroslav Fridrich
Matěj Frisch Josef Fuksa Jiří Fürbach
Tomáš Gabaj Jan Gabriel Ferni Garza
Barbora Goldmanová Martina Grieslerová Jakub Görög
Martin Hamza Ondřej Hanuš Kristýna Haspeklová
Robin Hašlar Markéta Havelková Václav Havrda
Yevhen Havrylyak Michal Hájek Miloš Hildebrand
Ondřej Hillmich Tomáš Hlach Stanislav Hlach
Jakub Hlaváček Natálie Hlavsová Lukáš Hnilička
Jan Hodný Martin Hofman Patrik Hofman
Jakub Horáček Pavel Horák Petr Horn
Gabriela Horová Josef Houška Aleš Hovorka
Aleš Hradecký Jiří Hrdlička Marek Hruboň
Petr Hrůza Lenka Hušnerová Zuzana Chloubová
Štefan Chovanský Tadeáš Chrzanowski Ondřej Chvojka
Jan Jadrný Timotej Janda Radek Janhuba
Jan Janich Jan Janovský Stanislav Jantoš
František Janýr Petr Jasný David Jáč
Martin Jelen Petr Jindra Martin Jirman
Pavel Jiříček Lukáš Jíra Eliška Johnson
Jan Kabát Lumír Kabelka Richard Kalousek
Jan Kameník Filip Kasan Jan Kinský
Jakub Kinský Lenka Knedlíková Lucie Knopová
Ondrej Kodr Radek Kohout Jiří Kohut
Lukáš Kolář Jan Kolek Tereza Koleňáková
Tomáš Kolman Viktor Kolman Martin Koloničný
Vojtěch Kosař Petr Kott Jan Kouba
Štěpánka Koubová Martin Koubský Ivana Koudelková
Šimon Kovařík Tomáš Kratochvíl Ondřej Kraus
Vojtěch Kraus Jakub Králík Petra Krátká
Robert Krejča Lucie Krejčová Pavel Kriesman
David Kroupa Vladimír Krpec Jan Krs
Daniel Kršák Jan Kryll Jana Křivánková
Tomáš Křížek Milan Kučera Julie Kučerová
Karel Kučerovský Nicol Kulkusová Miroslav Kupka
Aliaksei Kurbatau Antonín Kutálek Jakub Kvíz
Radek Lefan Alena Lelková Daniel Leško
Daniel Levy Daniela Lincová Zuzana Lincová
Petr Linhart Jan Lipták Javier Lopez-Acosta
Leonardo Lovecchio Robert Lukáč Veronika Luptáková
David Lux David Lužík Jiří Maděra
Michael Mach Alexandra Machalová Remigius Machura
Radovan Maléř Matěj Marek Hynek Mareš
Petr Marousek Ondřej Martinec Lukáš Martínek
Jan Mašek Vojtěch Máslo Simona Medková
Petr Max Melka Linda Melničáková Adam Mesjar
Martin Meyer Jiří Michalíček Iveta Michlíčková
Radek Miklovič Daniel Mikulka Štěpán Milata
Matyáš Mleziva Martin Mostecký Matěj Moša
Ondřej Moudrý Rostislav Moureček Pavel Mráz
Christopher Mumba Josef Murgaš Ondřej Musil
Kateřina Musilová Štěpán Myslík Tereza Navarová
František Nedvěd Kristýna Nechvílová Iva Nesibová
David Nešpor Bohuslava Neubauerová Sandra Nevřelová
Kyle Newhall-Caballero Nico Němec Nhat Anh Nguyen
Dinh Hung Nguyen Gheorghe Nicolau Jiři Nikodým
Tomáš Nims Karolína Nová Radomír Novák
Jan Novák Vojtěch Novák Tomáš Novák
Radek Novotný David Novotný Tomáš Palička
Rita Pálinkášová Tomáš Pátek Eliška Pechátová
Jan Petrikovič David Pham Vladimír Pilc
Jan Piroutek Petr Plaček Vojtěch Podhradský
Miroslav Pohůnek Monika Pospíšilová Kateřina Poulíčková
Bernard Praum Pavel Procházka David Procházka
Tamara Sandra Procházková Petr Průšek Ladislav Pulec
Fabian Quintana Vendula Radová Filip Raiser
David Ralphs Naděžda Ramaldanova Sergio Raygada
Michal Reinvart Petr Rezek Jan Roj
Štěpán Rojek Bohuslav Rom Michal Rosíval
Kamil Rusín Magdalena Rychtová David Řepa
Petr Řepík Jan Řezanka Jeremy Saal
Matěj Salavec Filipp Samarin Tomáš Samek
Petr Scigel Milan Sedliak Jiří Sedmihradský
Morane Sényarich Andrew Shoop Jacob Shrum
Martin Schütz Jason Simpson Samuel Singer
Michaela Sinkulová Radka Skácelová František Skuhra
Jakub Slavík Matyáš Sládek Jan Smetana
Lucie Smith Štěpán Smrekovský Adam Smrekovský
Thomas Smythe Radek Sojka Filip Soukup
Jan Starý David Stojanov Ondřej Straka
Jiří Struhala Mehmetali Sulejmani Pavel Svátek
Vít Svoboda Vojtěch Svoboda Adam Synáček
Žaneta Synková Jan Sýkora Šárka Sýkorová
Denis Sztwiertnia Šárka Šafrová Jakub Šalda
Ondřej Šanc David Šebesta Tomáš Šedivý
Daniel Šejbl Jan Šesták Jaroslav Šimek
Nikola Šindelková Martin Šindler Barbora Šindlerová
Jan Široký Diana Škvorová Jakub Šlesingr
Tereza Šmeráková Zdeněk Šmidlík Jan Špaček
Jakub Špaček Renata Špatenková Tomáš Špringl
Adriana Šromová Michaela Štochlová Julie Štrohmajerová
Patrik Študent Petr Šubík Matěj Švarc
Radim Švec David Taliján Andrea Tasová
Vladimír Tenkrát Jan Tesař Jesse Thompson
Maria Todd Jan Toman David Tomaník
Martin Tomáš Adam Miloš Tomášek Jiří Tomeš
Ondřej Truc Jan Tschernoster Pavel Tumpach
Lukáš Turynský Patrik Tusjak Tomáš Tvrdoň
Barbora Týřová Filip Uher Denisa Vacková
Patrik Valenta David Vancl Petra Vaníčková
Eliška Vavrušová Jiří Vácha Jiří Vácha
Matěj Večes Veronika Venclová Jiří Vencovský
Aleš Veselý Ondřej Víšek Kateřina Vítová
Jan Vlasák Ondřej Vlasák Veronika Vlčková
Richard Vodolan Miroslav Vogal Tomáš Voldřich
Marketa Volfova Pavel Vondráček Lenka Vorlová
Jiří Vrba Jan Vrba Jan Wajtr
James Ward Magdaléna Weinertová Petr Weinhöfer
Štěpán Wenzl Matt Wetherington Andre Whyte
Jiří Wieden William Young Yalin Yücel
Lucie Zadrobílková Tereza Zahálková Luke Zahradka
Lukáš Zahrádka Lukáš Zaic Filip Zavadil
Jaroslav Zeman Vojtěch Zikmund Marek Žabokrtský
Vojtěch Žák Marcela Železná Václav Žižka
Datum Zápas Čas Část
7.11.2021 Prague Harpies Prague Black Cats TBA Rose Bowl VII
6.11.2021 Prague Black Panthers Ostrava Steelers TBA Junior Bowl XXI
6.11.2021 Prague Black Panthers Brno Sígrs TBA Youth Bowl VII
31.10.2021 Ostrava Steelers 1 Prague Black Panthers 13:00 Semifinále
24.10.2021 Prague Black Panthers Brno Sígrs 14:30 Základní část, 6. kolo
24.10.2021 Prague Black Panthers Brno Sígrs 11:00 Základní část
23.10.2021 Prague Black Cats Warsaw Sirens 14:00 Základní část, 6. kolo
23.10.2021 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 13:40 Základní část, 10. kolo, turnaj 26
23.10.2021 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:30 Finále
23.10.2021 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 12:20 Základní část, 10. kolo, turnaj 26
23.10.2021 Jičín Hurricanes Prague Black Panthers 12:00 Semifinále
23.10.2021 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 26
17.10.2021 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 15:00 Základní část, 5. kolo
16.10.2021 Prague Black Cats Brno Amazons 14:00 Základní část, 5. kolo
16.10.2021 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 13:40 Základní část, 9. kolo, turnaj 23
16.10.2021 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 1 12:20 Základní část, 9. kolo, turnaj 23
16.10.2021 Prague Black Panthers Prague Lions 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 23
10.10.2021 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 14:00 Základní část
10.10.2021 Příbram Bobcats 1 Prague Black Panthers 13:40 Základní část, 8. kolo, turnaj 21
10.10.2021 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:40 Základní část, 4. kolo