Home  /  Kluby  /  Prague Black Panthers

Detail klubu - Prague Black Panthers

Nejúspěšnější tým v ČR. Za nás mluví výsledky!

Tým Prague Black Panthers vznikl spojení týmů Prague Panthers a Prague Black Hawks na podzim roku 2012. Oba týmy kvalitativně odskočily od ostatních klubů působících v ČR, ale na druhé straně se jim v evropském poháru a rakouské lize nepodařilo dosáhnout výraznějších úspěchů. Spojením do jednoho velkoklubu jsme se to rozhodli zásadně změnit!

Kromě České ligy, kde je pro nás prioritou obhájit titul mistra ČR, se i účastníme jedné z nejprestižnějších lig Evropy - Rakouské AFL, kde se chceme dostat dále, než do semifinále, kam jsme skončili v letech 2014 a 2015. Díky účasti v dvou soutěžích souběžně dáváme prostor si zahrát velkému počtu hráčů. Díky dlouholetým zkušeným trenérům jak z ČR, tak z USA má každý hráč šanci vyrůst.

KONTAKTY:

seniorský tým: david.krejbich@pragueblackpanthers.cz

mládež: jan.stiegler@pragueblackpanthers.cz

ženský tým: cats@pragueblackpanthers.cz

 

 

 

 

 

 

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2019 10. (z 26)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2018 1. (z 27)
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2018 14. (z 27)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2017 1. (z 26)
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2017 22. (z 26)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2016 1. (z 27)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2015 1. (z 24)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2014 1. (z 23)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2013 1. (z 23)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2012 1. (z 18)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2011 1. (z 11)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2010 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2020
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2019 1. (z 12)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2018 1. (z 12)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2017 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2016 2. (z 10)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2015 3. (z 8)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2014 1. (z 5)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2013 2. (z 3)
Prague Black Panthers Dorost Soutěž dorostu 2020
Prague Black Panthers Dorost Soutěž dorostu 2018 1. (z 4)
Prague Black Panthers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 12. (z 12)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 1. (z 9)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 3. (z 9)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 3. (z 8)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2020
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2019 3. (z 7)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2018 2. (z 6)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2017 2. (z 6)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2016 2. (z 3)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2015 1. (z 3)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Nicholas Jan Adensam Adam Aksler Adam Antoš
Karel Augusta Lukáš Bačovský Michaela Bajerová
Daniel Balažovič Šárka Bártů Robin Bechera
Samuel Bechyně Mikuláš Benda Ondřej Beneš
Max Beyer Andrea Blahoutová Daniel Bobek
Daniel Borkovec Monika Broulíková Lukáš Brychta
Miroslav Buldra Andrea Burrows Karla Adriana Cano Guzman
Adam Cochlár Sebastien Josef Crosby Vendula Čechová
Adéla Čejchanová Jakub Čermák Matěj Černý
Marek Daník Radka Dlabolová Barbora Dlabolová
David Dohnal Barbora Emmelová Šárka Frátriková
Pavel Frey Barbora Fryčová Lukáš Gallovič
Martina Gerlašinská Straková Dominika Geržová Markéta Gotschalková
Jan Hafner Jiří Hamal Tomáš Hanák
Jana Hančová Daniela Hanzlová Filip Havlena
Jáchym Havránek Stáňa Hájková Adam Himl
Stanislav Hlach Jonáš Hlava Jan Hlaváček
Aleš Hlaváček Lucie Hlaváčová Jakub Hrdlička
Barbora Hronková Jakub Hrubý Pavel Hruzík
Petr Hrůza Patrik Chajda Jakub Chareziński
Michael Chevalier Štefan Chovanský Jiří Chvalina
Karolína Indruchová Jakub Janda Viktor Jeníček
Kristýna Jeníková Ladislav Jenšík Jakub Jílek
Eliška Johnson Lukáš Jukl Jáchym Jukl
Adam Just Barbora Justiánová Jan Kabát
Monika Kalinová Adam Marco Kárník Nicolas Kárník
Jan Kárník Adam Kárník Kristýna Kinská
Pavel Klemš Michal Knotek Stanislav Kolařík
Kateřina Kořínková Marek Kořístek Jan Kos
Jan Kousalík Michal Kozák Přemysl Král
Daniel Krejbich David Krejbich Robin Krejbich
Jan Krs Lukáš Kubík František Kučera
Jindřich Kuneš Anastasiia Kurbatova Alena Kužmová
Ondřej Kyloušek Miroslav Kysilka Zbyněk Kysilka
Dan Lindovský Lukáš Lovász Petr Macek
Kateřina Macková Josef Malzer Martin Mandík
Vojtěch Marek Jonáš Marinov Senta Martynenko
Maxim Martynenko Magdalena Masadilová Lukáš Elliot Mathers
Peter Matlovič Jiří Matoušek Terezie Matušíková
Ondřej Mička Tomáš Mičúnek David Mikulka
Leoš Mikulka Marek Miláček Matyáš Mleziva
Michal Molnár Denis Molnár Karolína Molnárová
Kristýna Nechvílová Pavel Nejdl Jindřich Nepevný
Quynh Giang Nguyenová Martin Nocar Tomáš Nosek
Michal Novák Radomír Novák Petr Novák
Olga Novotná Ondřej Novotný Ondřej Novotný
Jakub Novotný Henry Ofori-Dankwah Filip Ondrášek
David Patočka Tereza Patočková Gabriel Pavel
Tomáš Pátek Josef Pechar Maryna Pelypenko
Vojtěch Peruth David Pivoňka Daniel Plánka
Ondřej Plecháč Lionella Pogl Petr Poklop
Sabina Pokorná Thi Huong Giang Polách Nguyenová Dominika Ponikelská
Pavel Poříz Štěpán Pospíšil Veronika Morgan Pospíšilová Burešová
Tamara Sandra Procházková David Rais Matěj Rampich
Lukas Rappoccio Jan Rauš Matěj Reinvart
Marek Rezler Jan Riedel Kamil Roba
Markéta Rozmanová Lukáš Růžička Oliver Sarvaš
Michaela Setinská David Schneider Zdeněk Schöberl
Jiří Sládek Jana Slezáková Varvara Slobodska
Aleš Slúka Jakub Smutný Ondřej Smutný
Jan Starý Matěj Stejskal Karina Stepinsh
Jindřich Stránský Jiří Struhala Tomáš Svoboda
Iva Šafářová Jan Šimánek Denisa Škorňová
Jakub Šlapák Michaela Špidlenová Adriana Štefanová
Daniel Štěpánek Jan Štiegler Patrik Študent
Erik Magnus Šturma Roderik Šubovič Michaela Švarcová
Jakub Švidek Ondřej Tejnský Martin Terš
Jan Tesař Shane Tierney Vlastimil Tománek
Jana Tomková Patrik Tusjak Soňa Valentová
Petr Vaníček Tereza Váchová I Tereza Váchová II
Matěj Večes Vojtěch Verner Tereza Veselá
David Viktora Kateřina Vítová Ondřej Vlasák
Michal Vlk Sofie Vojtková Dan Vrbický
Ondřej Vyhnanovský Jakub Woleský Anna Wrnatová
Jakub Takeo Yamato Jakub Zahořík Adéla Zavřelová
Michaela Žatečková Martin Žirovnický
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Eliška Adameková Doug Adkins Jana Autratová Lálová
Peter Banik Kamila Bartoňová Tomáš Bartoš
Jan Bartoš Miroslav Bartoš Petr Bártek
Braňo Charles Beck Jan Bečka Tereza Bednářová
Matěj Beneš Dagmar Benešová Jan Beran
Petr Beran Pavlína Beranová Helena Beráková
Michal Beránek Tomáš Beránek Vít Bezecný
Tomáš Béda Peter Blaško Jan Bláha
Colin Blount Matěj Bolek Patrik Bouček
Martin Boudný Kateřina Branišová Michael Branný
Taylor Breitzman Michael Brokeš Antonín Brukner
Jiří Brychta Martin Ciprian Dominik Colan
Aleš Crkva Alexander Čejka Jan Čermák
Nikola Čermáková Filip Černoch Darek Černý
Josef Černý David Čonka Patrik Dao
Petr Datel Martin Dědeček Alexander Dildin
Phuong Thao Dinh Martin Drmota Vojtěch Dula
Adam Dulovec Jan Dundáček Kamil Dušejovský
Zdeněk Dvořák Michael Dymák Tomáš Ďurán
Radek Eis Adam Fadhloun Dominik Fancher
Milan Farkaš Martin Feher Tomáš Fiala
Lucie Flíčková Jakub Folauf Marcus Franke
Marek Franta Charles Freeman Daniel Frejvald
Jaroslav Fridrich Matěj Frisch Josef Fuksa
Jiří Fürbach Tomáš Gabaj Jan Gabriel
Ferni Garza Barbora Goldmanová Martina Grieslerová
Jakub Görög Martin Hamza Ondřej Hanuš
Kristýna Haspeklová Robin Hašlar Markéta Havelková
Václav Havrda Yevhen Havrylyak Michal Hájek
Miloš Hildebrand Ondřej Hillmich Tomáš Hlach
Jakub Hlaváček Natálie Hlavsová Lukáš Hnilička
Jan Hodný Patrik Hofman Martin Hofman
Jakub Horáček Pavel Horák Petr Horn
Gabriela Horová Josef Houška Aleš Hovorka
Aleš Hradecký Jiří Hrdlička Marek Hruboň
Lenka Hušnerová Zuzana Chloubová Tadeáš Chrzanowski
Ondřej Chvojka Jan Jadrný Timotej Janda
Radek Janhuba Jan Janich Jan Janovský
Stanislav Jantoš František Janýr Petr Jasný
David Jáč Martin Jelen Petr Jindra
Martin Jirman Pavel Jiříček Lukáš Jíra
Lumír Kabelka Richard Kalousek Jan Kameník
Filip Kasan Jakub Kinský Jan Kinský
Lenka Knedlíková Lucie Knopová Ondrej Kodr
Radek Kohout Jiří Kohut Lukáš Kolář
Jan Kolek Tereza Koleňáková Tomáš Kolman
Viktor Kolman Martin Koloničný Vojtěch Kosař
Petr Kott Jan Kouba Štěpánka Koubová
Martin Koubský Ivana Koudelková Šimon Kovařík
Tomáš Kratochvíl Vojtěch Kraus Ondřej Kraus
Jakub Králík Petra Krátká Robert Krejča
Lucie Krejčová Pavel Kriesman David Kroupa
Vladimír Krpec Daniel Kršák Jan Kryll
Jana Křivánková Tomáš Křížek Milan Kučera
Julie Kučerová Karel Kučerovský Nicol Kulkusová
Miroslav Kupka Aliaksei Kurbatau Antonín Kutálek
Jakub Kvíz Radek Lefan Alena Lelková
Daniel Leško Jan Leština Daniel Levy
Zuzana Lincová Petr Linhart Jan Lipták
Javier Lopez-Acosta Leonardo Lovecchio Robert Lukáč
Veronika Luptáková David Lux David Lužík
Jiří Maděra Michael Mach Alexandra Machalová
Remigius Machura Radovan Maléř Matěj Marek
Hynek Mareš Petr Marousek Ondřej Martinec
Lukáš Martínek Jan Mašek Romana Matějíčková
František Matoušek Vojtěch Máslo Simona Medková
Petr Max Melka Linda Melničáková Adam Mesjar
Martin Meyer Jiří Michalíček Iveta Michlíčková
Radek Miklovič Daniel Mikulka Štěpán Milata
Martin Mostecký Matěj Moša Ondřej Moudrý
Rostislav Moureček Pavel Mráz Christopher Mumba
Josef Murgaš Ondřej Musil Kateřina Musilová
Štěpán Myslík Tereza Navarová František Nedvěd
Iva Nesibová David Nešpor Bohuslava Neubauerová
Sandra Nevřelová Kyle Newhall-Caballero Nico Němec
Dinh Hung Nguyen Nhat Anh Nguyen Gheorghe Nicolau
Jiři Nikodým Tomáš Nims Karolína Nová
Vojtěch Novák Jan Novák Tomáš Novák
Radek Novotný David Novotný Ondřej Nový
Tomáš Palička Rita Pálinkášová Eliška Pechátová
Jan Petrikovič David Pham Vladimír Pilc
Jan Piroutek Petr Plaček Vojtěch Podhradský
Miroslav Pohůnek Monika Pospíšilová Kateřina Poulíčková
Bernard Praum David Procházka Pavel Procházka
Petr Průšek Ladislav Pulec Fabian Quintana
Vendula Radová Filip Raiser David Ralphs
Naděžda Ramaldanova Sergio Raygada Michal Reinvart
Petr Rezek Jan Roj Štěpán Rojek
Bohuslav Rom Michal Rosíval Kamil Rusín
Magdalena Rychtová David Řepa Petr Řepík
Jan Řezanka Jeremy Saal Matěj Salavec
Filipp Samarin Tomáš Samek Petr Scigel
Milan Sedliak Jiří Sedmihradský Morane Sényarich
Andrew Shoop Jacob Shrum Martin Schütz
Jason Simpson Samuel Singer Michaela Sinkulová
Radka Skácelová František Skuhra Jakub Slavík
Matyáš Sládek Jan Smetana Lucie Smith
Adam Smrekovský Štěpán Smrekovský Thomas Smythe
Radek Sojka Filip Soukup David Stojanov
Ondřej Straka Mehmetali Sulejmani Pavel Svátek
Vít Svoboda Vojtěch Svoboda Adam Synáček
Žaneta Synková Jan Sýkora Šárka Sýkorová
Denis Sztwiertnia Šárka Šafrová Jakub Šalda
Ondřej Šanc David Šebesta Tomáš Šedivý
Daniel Šejbl Jan Šesták Jaroslav Šimek
Nikola Šindelková Martin Šindler Barbora Šindlerová
Jan Široký Diana Škvorová Jakub Šlesingr
Tereza Šmeráková Zdeněk Šmidlík Jan Špaček
Jakub Špaček Renata Špatenková Tomáš Špringl
Adriana Šromová Michaela Štochlová Julie Štrohmajerová
Petr Šubík Matěj Švarc Radim Švec
David Taliján Andrea Tasová Vladimír Tenkrát
Jan Tesař Jesse Thompson Maria Todd
Jan Toman David Tomaník Martin Tomáš
Adam Miloš Tomášek Jiří Tomeš Ondřej Truc
Jan Tschernoster Pavel Tumpach Lukáš Turynský
Tomáš Tvrdoň Barbora Týřová Filip Uher
Denisa Vacková Patrik Valenta David Vancl
Petra Vaníčková Eliška Vavrušová Šimon Vágner
Jiří Vácha Jiří Vácha Veronika Venclová
Jiří Vencovský Aleš Veselý Ondřej Víšek
Petr Vítovec Jan Vlasák Veronika Vlčková
Richard Vodolan Miroslav Vogal Tomáš Voldřich
Marketa Volfova Pavel Vondráček Lenka Vorlová
Jiří Vrba Jan Vrba Jan Wajtr
James Ward Magdaléna Weinertová Petr Weinhöfer
Štěpán Wenzl Matt Wetherington Andre Whyte
Jiří Wieden William Young Yalin Yücel
Lucie Zadrobílková Tereza Zahálková Luke Zahradka
Lukáš Zahrádka Lukáš Zaic Filip Zavadil
Jaroslav Zeman Vojtěch Zikmund Marek Žabokrtský
Vojtěch Žák Marcela Železná Václav Žižka
Datum Zápas Čas Část
TBA Prague Black Panthers Budweis Hellboys TBA Základní část, 2. kolo
25.10.2020 Prague Harpies Prague Black Cats 14:00 Základní část
24.10.2020 Budweis Hellboys Prague Black Panthers 14:00 Základní část, 6. kolo
18.10.2020 Vysočina Gladiators Prague Black Panthers 16:00 Základní část
18.10.2020 Příbram Bobcats 2 Prague Black Panthers 13:40 Základní část, 7. kolo
18.10.2020 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 12:20 Základní část, 7. kolo
18.10.2020 Warsaw Sirens Prague Black Cats 11:00 Základní část
18.10.2020 Vysočina Gladiators Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 7. kolo
11.10.2020 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 5. kolo
11.10.2020 Prague Black Panthers Brno Sígrs 11:00 Základní část
10.10.2020 Prague Black Cats Prague Harpies 14:00 Základní část
10.10.2020 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 13:40 Základní část, 6. kolo
10.10.2020 Brno Alligators Prague Black Panthers 12:20 Základní část, 6. kolo
10.10.2020 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 6. kolo
4.10.2020 Prague Lions Prague Black Panthers 16:00 Základní část, 4. kolo
4.10.2020 Prague Lions Prague Black Panthers 12:00 Základní část
3.10.2020 Prague Black Panthers Brno Sígrs 13:40 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Prague Black Panthers Vysočina Gladiators 12:20 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 5. kolo
28.9.2020 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 15:00 Základní část