Home  /  Kluby  /  Prague Harpies

Detail klubu - Prague Harpies

logo Prague Harpies
Od roku: 2015 Areál: Na Šancích http://prague-harpies.cz/

První tým ženského amerického fotbalu v České republice. Prague Harpies vznikly v roce 2010 a od roku 2013 pravidelně hrají zápasy s českými i zahraničními soupeřkami.

 

Naším cílem není jen vyhrávat. Jako první ženský tým amerického fotbalu v ČR si přejeme hlavně to, aby se americkému fotbalu, a to nejen ženskému, v Česku dařilo a dál se rozvíjel.

 

 

Let´s Go Harpies!!!



KONTAKT:

 

Hřiště: SK Motorlet, Butovická 35, 158 00 Praha 5

E-mail: prague.harpies@seznam.cz

Facebook: https://www.facebook.com/pragueharpies?fref=ts


 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2023 3. (z 5)
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2022 2. (z 5)
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2021 2. (z 4)
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2020
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2019 4. (z 7)
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2018 3. (z 6)
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2017 3. (z 6)
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2016 3. (z 3)
Prague Harpies Tackle Ženy Soutěž žen 2015 3. (z 3)
Prague Harpies Flag Ženy Flagová soutěž žen 2024
Prague Harpies Flag Ženy Flagová soutěž žen 2023 5. (z 6)
Prague Harpies Flag Ženy Flagová soutěž žen 2022 6. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jiřina Ahmad Alí Katalina Akimova Nikola Antoš
Kamila Balušíková Marek Bartoušek Linda Bártů
Veronika Bednářová Barbora Bílková Kateřina Bobková
Denisa Bolenová Anna Brychtová Julie Bucharová
Barbora Bulínová Miroslava Burešová Susannah Maeve Byrne
Aneta Čedíková Sabina Černá Nicole Danielisová
Anna Denemarková Renata Didková Kryštof Dušek
Hana Dvořáková Jana Englická Tereza Fafelová
Michal Fojt Patrik Formánek Anna Francová
Vladimíra Frantová Barbora Galajdová Marie Gemrichová
Barbara Hacsi Dagmara Hergetová Hedvika Hodíková
Veronika Holzknechtová Zuzana Hortenská Anna Marie Hrdina Landor
Kateřina Husáková Radka Chudomelová Ester Jančaříková
Blanka Janečková Lucie Janovská Adéla Jirásková
Jennifer Joklova Markéta Jurčíková Hana Kluch Duchková
Alžběta Knyřová Gabriela Kolibašová Marie Kopecká
Lucie Kosíková Adéla Kosová Klára Koubková
Terezie Krausová Tereza Kušová Jitka Labantová
Helena Leinweberová Rebeka Anna Lišková Barbora Lišková
Ondřej Macek Kateřina Macková Kamila Macháčová
Veronika Marková Jan Mašek Aneta Mašková
Karolína Mašková Nikolaj Maximov Radka Medvecká
Aneta Michálková Veronika Motlová Karolína Mottlová
Jana Nevečeřalová Tomáš Nims Petra Nohelová
Barbora Nováková Petra Olivová Ada Oszatyńska
Eva Papežová Dina Parfenovich Michaela Pavlíčková
Patricie Pelikovská Lenka Pittnerová Kristýna Plevová
Anna Pokorná Simona Poláková Lucie Poláková
Miroslava Procházková Veronika Příhodová Jana Příhonská
Karolína Rabušic Jan Rauš Ilona Ročňová
Adéla Rozbořilová Veronika Runčíková Lukáš Růžek
Linda Schillerova Sára Sihelská Juliana Sopková
Lucie Střihavková Věra Svatoňová Andrea Šimčáková
Kateřina Šípková Barbora Šípková Kateřina Škvorová
Jitka Šnejdarová Jitka Šnejdarová Tereza Šollová
Adéla Špačková Markéta Štejdířová kristýna švancarová
Pavlína Švarcová Tatiana Tkáčiková Martina Tokárová
Jana Tomková Jan Tschernoster Magdalena Tymešová
Eva Ungrmanová Veronika Vepřková Jan Vild
Miroslav Vogal Miroslava Vokounova Nikola Vokurková
Jana Wasserbauer Kateřina Zahradníková Kateřina Zapadlo
Šarlota Zdražilová Šárka Zemanová Katka Zvěřinová
Datum Zápas Čas Část
23.6.2024 Prague Black Panthers Prague Harpies 13:00 Semifinále
1.6.2024 Prague Harpies ISMM Ostrava Steelers 18:00 Základní část, 5. kolo
1.6.2024 Prague Harpies Brno Amazons 17:00 Základní část, 5. kolo
1.6.2024 Prague Harpies Příbram Bobcats 16:00 Základní část, 5. kolo
28.4.2024 Jičín Hurricanes Prague Harpies 14:00 Základní část, 3. kolo
28.4.2024 Brno Amazons Prague Harpies 13:00 Základní část, 3. kolo
28.4.2024 Prague Harpies Brno Sígrs 12:00 Základní část, 3. kolo
20.4.2024 Jičín Hurricanes Prague Harpies 18:00 Základní část, 2. kolo
20.4.2024 Příbram Bobcats Prague Harpies 17:00 Základní část, 2. kolo
20.4.2024 Prague Harpies Prague Black Panthers 16:00 Základní část, 2. kolo
13.4.2024 Prague Harpies Prague Black Panthers 14:00 Základní část, 1. kolo
13.4.2024 Brno Sígrs Prague Harpies 13:00 Základní část, 1. kolo
13.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Prague Harpies 12:00 Základní část, 1. kolo
21.10.2023 Jičín Windstorms Prague Harpies 13:00 Základní část, 9. kolo
8.10.2023 Prague Harpies Brno Amazons 12:00 Základní část, 7. kolo
24.9.2023 Prague Harpies Prague Black Cats 12:00 Základní část, 5. kolo
16.9.2023 Warsaw Sirens Prague Harpies 17:00 Základní část, 4. kolo
3.9.2023 Prague Harpies Jičín Windstorms 12:00 Základní část, 2. kolo
26.8.2023 Brno Amazons Prague Harpies 14:00 Základní část, 1. kolo
11.6.2023 Brno Amazons Prague Harpies 13:00 Základní část, 6. kolo