Home  /  Kluby  /  Tábor Foxes

Detail klubu - Tábor Foxes

Kontaktní osoby klubu:

Předseda klubu: Michal Němec

Místopředseda klubu: Dominik Skopec

Hlavní trenér mužského týmu: Petr Tomíček

 

Kontaktní informace o klubu:

Sídlo klubu: Kladruby 31, 391 55 Dolní Hořice

E-mail: taborfoxes@email.cz

Webové stránky: http://taborfoxes.cz/

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Tábor Foxes Muži Soutěž mužů 2022 20. (z 20)
Tábor Foxes Muži Soutěž mužů 2021 12. (z 13)
Tábor Foxes Muži Soutěž mužů 2019 25. (z 26)
Tábor Foxes Muži Soutěž mužů 2018 25. (z 27)
Tábor Foxes Muži Soutěž mužů 2017 25. (z 26)
Tábor Foxes Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ondřej Berný Martin Budín Václav Čamra
Lukáš Demuth Jiří Hořejší Filip Hron
Michal Chlaň Ondřej Koller Jiří Kopecký
Ivan Krejčí Jakub Krejčí Zdeněk Kusbach
Kryštof Kvasnička Michael Mašek Stanislav Písek
David Pruner Jan Rejmont Petr Soumar
Jakub Šebák Martin Šimák Pavel Taušl
Jan Tuháček Aleš Ullrich Patrik Urban
Miroslav Vondruška František Vozábal Marcel Všetýček
Pavel Weber
Datum Zápas Čas Část
18.6.2022 Tábor Foxes Bělá Raiders 14:00 Základní část, 6. kolo
4.6.2022 Jičín Hurricanes Tábor Foxes 11:00 Základní část, 5. kolo
28.5.2022 Tábor Foxes Zlín Golems 14:00 Základní část, 4. kolo
8.5.2022 Bělá Raiders Tábor Foxes 15:00 Základní část, 3. kolo
1.5.2022 Šumperk Dietos Tábor Foxes 15:00 Základní část, 2. kolo
16.4.2022 Tábor Foxes Hradec Králové Dragons 14:00 Základní část, 1. kolo
9.10.2021 Tábor Foxes Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 6. kolo
3.10.2021 Mladá Boleslav Greenraiders Tábor Foxes 15:00 Základní část, 5. kolo
11.9.2021 Šumperk Dietos Tábor Foxes 15:00 Základní část, 4. kolo
4.9.2021 Třinec Sharks Tábor Foxes 14:00 Základní část, 3. kolo
28.8.2021 Tábor Foxes Jičín Hurricanes 14:00 Základní část, 2. kolo
22.8.2021 Tábor Foxes Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 1. kolo
4.4.2021 Pardubice Stallions Tábor Foxes 20:00 Zápas o celkové 7. místo
21.3.2021 Tábor Foxes Prague Mustangs 20:00 Základní část, 5. kolo
14.3.2021 Vysočina Gladiators Tábor Foxes 20:00 Základní část, 4. kolo
7.3.2021 Tábor Foxes Nitra Knights 20:00 Základní část, 3. kolo
28.2.2021 Prague Lions Tábor Foxes 20:00 Základní část, 2. kolo
21.2.2021 Tábor Foxes Prague Black Panthers 20:00 Základní část, 1. kolo
22.6.2019 Tábor Foxes Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 6. kolo
9.6.2019 Jičín Hurricanes Tábor Foxes 14:00 Základní část, 5. kolo