Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail klubu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Od roku: 2012 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz

Tým amerického fotbalu Sportovní klub Sígrs oficiálně vznikl v roce 2012. Již řadu let předtím ovšem působil na halových mistrovství ČR kde v roce 2009 vybojoval 2. místo v silné konkurenci těch nejlepších týmů z celé ČR. Od roku 2012 klub působí v oficiálních soutěžích amerického fotbalu v ČR.

 

Vítěz Silver Bowlu 2016

Vítěz Bronze Bowlu 2015

Vítěz Bronze Bowlu 2014

Vítěz Bronze Bowlu 2012

 

 

Kontakt:

email: sigrs.football@gmail.com

tel.: +420 777 072 951

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2020
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2020
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2019 5. (z 26)
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2019 17. (z 26)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2018 4. (z 27)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2017 8. (z 26)
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2017 26. (z 26)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2016 7. (z 27)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2015 11. (z 24)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2014 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2013 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2012 14. (z 18)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2019 6. (z 12)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2018 4. (z 12)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2017 9. (z 11)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2019 2. (z 4)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2018 4. (z 4)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2016 3. (z 6)
Brno Sígrs Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Brno Sígrs Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 8. (z 9)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ondřej Ambrož Kamil Babula Lukáš Bača
Alexej Bajkalov Miroslav Balkovič Tomáš Barták
Lukáš Bastl Ivan Baykalov Filip Blaha
Jiří Blahuta Vladimír Bobula Milan Boháček
Jan Brabec Antonín Buček Rudolf Buffi
Tyrone Clark Jakub Čudovský Michal Diviš
Peter Dobrovodský Adam Dostálek Michal Drozd
Jiří Eliáš Martin Filásek Petr Florian
Adam Franěk Thomas-Kenneth Gerken Mark Gerken
Miroslav Guoth Ladislav Haiker Vojtěch Halamíček
Jan Hampl Martin Heger Tomáš Hemmer
Jaromír Heneš Radek Hloušek Erik Hloušek
Lukáš Hoda Michal Hohn Pavol Horník
Martin Houzar Vojtěch Hrazdíra Jiří Hrůza
Miroslav Chyba Jan Jelínek Jakub Julínek
Martin Kadlec Tomáš Kadlec Albert Kindl
Adam Klíčník Jan Kmeť Patrik Kolařík
Jakub Kolařík Marek Kořístek Ján Kubík
Roman Kubín Jan Kuchařík Jan Kulhánek
Tomáš Kuparowitz Tomáš Láska Ondřej Lepa
David Lichtenberg Jonathan Lopez Igor Mašlanka
Jakub Melichár Jan Mička Miloň Mlčák
Daniel Molnár Kryštof Nechvátal Martin Němec
Jan Nimrichter Richard Novák Jan Novák
Jan Novotný Daniel Pečinka Tomáš Peterka
Radek Pěchota Viktor Pfeffer Jiří Pokorný
Ivan Popovych Tomáš Přikryl Milan Remeš
Martin Richter Tomáš Rohovský Michal Rosa
Juraj Seriš Daniel Schmied Ondřej Smolka
Matěj Správka Jiří Stejskal David Suchánek
Martin Svárovský David Svítil Jan Šrámek
Petr Švanda Jiří Topinka Roman Uher
Filip Umlášek Jakub Vacenovský Jan Valíček
Zdeněk Valíček Antonín Valíček Radek Vinklárek
Adam Vorel Filip-Daniel Zhang Šimon Zouvala
Lukáš Žalčík
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Gerardo Aliberti Mia Benáková Pavel Bobák
Martin Brablc Tomáš Brož Jakub Brožek
Václav Buček Lukáš Buček Christian Bullock
Philipp Burgstaller David Calta Anthony Cesar
Craig Coffman David Dáňa Martin Dlouhý
Lukáš Dočkal Jakub Doležal Michal Dušek
Lukáš Dvořák Vojtěch Fiala Richard Ficek
Andrea Florio Jiří Funty Terry Gaitor
Wesley Geisler Lukáš Haluza Michal Hanuska
Jan Havel Martin Herman Leoš Hloušek
Lukáš Homola Petr Horák Michal Horký
Jakub Hruška Filip Huťa Patrik Hužvár
Filip Chadim Petr Chalupa Jiří Chvalina
Karel Jadrníček Jiří Jahelka Tomáš Ječmínek
Jiří Khul Tobiáš Klimunda David Kolba
Jiří Kolečář Tomáš Kolísek Filip Kollár
Michal Kollmann Adam Konečný Jan Kopečný
Gabriel Košičan Jiří Koukal Filip Krajíček
Jan Kratochvil Filip Krásný František Krečmer
Jiří Křepelka Petr Kupčík Tomáš Lamač
Zdeněk Lapeš Jiří Láznička Tomáš Lichtenberg
Michael Lindsey Lukáš Loprais Michal Lorenz
Pavel Markvart Lukáš Matějíček Radek Mitáš
Pavel Motúz Zdravko Načev Jimmi Nannberg
Štefan Németh Huy Long Nguyen Nicolas Nimrichter
Natálie Nimrichterová Marek Novák Sergio Oliveira
Filip Ondrášek Milan Ondrík Jan Pělucha
Šimon Pipka Jan Pokorný Vojtěch Pokorný
Matěj Povolný Patrik Procházka Michal Reng
Filip Rygr Janis Sachinidis Adam Salfický
Luis Sanchez Erik Sedláček Jakub Semotam
Jakub Schneider Ondřej Skoupý Luděk Skoupý
Daniel Smička Ondřej Snášil Petr Staněk
Patrik Starý Ondřej Steklý Thomas Stuart
Milan Svoboda Alen Svoboda David Svoboda
Josef Svoboda Robert Šamšula Petr Šebela
Jakub Šebela Martin Šindler David Škaroupka
Stanislav Šlesinger David Štěpán Jakub Švanda
Dominik Tefert Jan Tinka Jan Tomek
Jakub Tuček Pavel Tumpach Adam Tvaróg
Vladislav Urbánek Matěj Vařeka Jiří Vávra
Martin Vejmola Jan Verner Michal Vobejda
Martin Vobejda Jaroslav Vyhnalík Karel Vykidal
Henri Väänänen Aleš Weinfurter Robert Wirth
Jan Zahořanský Jakub Zajíček Jakub Zábojník
Tomáš Zábranský Petr Zmeškal
Datum Zápas Čas Část
20.6.2020 Brno Sígrs Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 10. kolo
20.6.2020 Tábor Foxes Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 6. kolo
14.6.2020 Brno Sígrs 2 Trutnov Rangers 14:00 Základní část, 5. kolo
13.6.2020 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 19:30 Základní část, 9. kolo
30.5.2020 Brno Sígrs Ostrava Steelers 16:00 Základní část, 8. kolo
30.5.2020 Brno Sígrs 2 Šumperk Dietos 12:00 Základní část, 4. kolo
24.5.2020 Přerov Mammoths Brno Sígrs 14:00 Základní část, 7. kolo
17.5.2020 Brno Alligators Brno Sígrs 15:00 Základní část, 6. kolo
16.5.2020 Brno Sígrs 2 Hradec Králové Dragons 14:00 Základní část, 3. kolo
10.5.2020 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 15:00 Základní část, 5. kolo
3.5.2020 Brno Sígrs Brno Alligators 15:00 Základní část, 4. kolo
26.4.2020 Sokol Budweis Hellboys Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 2. kolo
19.4.2020 Šumperk Dietos Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 1. kolo
19.4.2020 Brno Sígrs Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 3. kolo
12.4.2020 Brno Sígrs Prague Lions 14:00 Základní část, 2. kolo
5.4.2020 Ostrava Steelers Brno Sígrs 15:00 Základní část, 1. kolo
10.11.2019 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 16:00 Finále
28.10.2019 Brno Sígrs Ostrava Steelers 12:40 Základní část, podzim
28.10.2019 Brno Sígrs Prague Black Panthers 11:20 Základní část, podzim
28.10.2019 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 10:00 Základní část, podzim