Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail klubu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Od roku: 2012 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz

Tým amerického fotbalu Sportovní klub Sígrs oficiálně vznikl v roce 2012. Již řadu let předtím ovšem působil na halových mistrovství ČR kde v roce 2009 vybojoval 2. místo v silné konkurenci těch nejlepších týmů z celé ČR. Od roku 2012 klub působí v oficiálních soutěžích amerického fotbalu v ČR.

 

Vítěz Silver Bowlu 2016

Vítěz Bronze Bowlu 2015

Vítěz Bronze Bowlu 2014

Vítěz Bronze Bowlu 2012

 

 

Kontakt:

email: sigrs.football@gmail.com

tel.: +420 777 072 951

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2019
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2019
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2018 4. (z 27)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2017 8. (z 26)
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2017 26. (z 26)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2016 7. (z 27)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2015 11. (z 24)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2014 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2013 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2012 14. (z 18)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2018 4. (z 12)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2017 9. (z 11)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2018 4. (z 4)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2016 3. (z 6)
Brno Sígrs Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Brno Sígrs Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019
Bílovice Sígrs Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ondřej Ambrož Kamil Babula Miroslav Balkovič
Tomáš Barták Ivan Baykalov Filip Blaha
Jiří Blahuta Milan Boháček Jan Brabec
Tomáš Brož Antonín Buček Lukáš Buček
Rudolf Buffi Christian Bullock Philipp Burgstaller
Tyrone Clark Jakub Čudovský Michal Diviš
Jakub Doležal Adam Dostálek Michal Drozd
Lukáš Dvořák Jiří Eliáš Richard Ficek
Martin Filásek Petr Florian Andrea Florio
Adam Franěk Jiří Funty Wesley Geisler
Thomas-Kenneth Gerken Mark Gerken Miroslav Guoth
Vojtěch Halamíček Jan Hampl Martin Heger
Martin Herman Radek Hloušek Erik Hloušek
Michal Hohn Petr Horák Michal Horký
Jakub Hruška Jiří Hrůza Filip Huťa
Filip Chadim Miroslav Chyba Jan Jelínek
Martin Kadlec Tomáš Kadlec Albert Kindl
Adam Klíčník Nikolas Kohout Patrik Kolařík
Jakub Kolařík Jan Kopečný Marek Kořístek
Filip Krásný Jiří Křepelka Ján Kubík
Jan Kuchařík Jan Kulhánek Tomáš Kuparowitz
Tomáš Láska Ondřej Lepa David Lichtenberg
Jonathan Lopez Igor Mašlanka Jan Mička
Radek Mitáš Miloň Mlčák Daniel Molnár
Pavel Motúz Štefan Németh Martin Němec
Jan Nimrichter Richard Novák Jan Novotný
Milan Ondrík Tomáš Peterka Radek Pěchota
Viktor Pfeffer Šimon Pipka Vojtěch Pokorný
Jiří Pokorný Jan Pokorný Ivan Popovych
Matěj Povolný Tomáš Přikryl Milan Remeš
Martin Richter Michal Rosa Filip Rygr
Erik Sedláček Juraj Seriš Daniel Schmied
Ondřej Skoupý Ondřej Smolka Matěj Správka
Patrik Starý Jiří Stejskal Thomas Stuart
David Suchánek Martin Svárovský David Svítil
Alen Svoboda Petr Šebela Stanislav Šlesinger
David Štěpán Jakub Švanda Petr Švanda
Jiří Topinka Roman Uher Filip Umlášek
Jakub Vacenovský Antonín Valíček Jan Valíček
Matěj Vařeka Jan Verner Martin Vobejda
Michal Vobejda Adam Vorel Karel Vykidal
Jan Zahořanský Filip-Daniel Zhang Šimon Zouvala
Lukáš Žalčík
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Gerardo Aliberti Pavel Bobák Martin Brablc
Jakub Brožek David Calta Anthony Cesar
David Dáňa Martin Dlouhý Lukáš Dočkal
Vojtěch Fiala Terry Gaitor Lukáš Haluza
Michal Hanuska Jan Havel Jaromír Heneš
Leoš Hloušek Lukáš Homola Patrik Hužvár
Petr Chalupa Jiří Chvalina Karel Jadrníček
Tomáš Ječmínek Jiří Khul David Kolba
Jiří Kolečář Tomáš Kolísek Filip Kollár
Michal Kollmann Adam Konečný Jiří Koukal
Filip Krajíček Jan Kratochvil František Krečmer
Petr Kupčík Tomáš Lamač Zdeněk Lapeš
Jiří Láznička Michael Lindsey Lukáš Loprais
Michal Lorenz Pavel Markvart Lukáš Matějíček
Zdravko Načev Jimmi Nannberg Huy Long Nguyen
Nicolas Nimrichter Marek Novák Sergio Oliveira
Filip Ondrášek Jan Pělucha Patrik Procházka
Michal Reng Janis Sachinidis Luis Sanchez
Jakub Semotam Jakub Schneider Luděk Skoupý
Daniel Smička Ondřej Snášil Petr Staněk
Ondřej Steklý Josef Svoboda Milan Svoboda
Robert Šamšula Jakub Šebela Martin Šindler
David Škaroupka Dominik Tefert Jakub Tuček
Pavel Tumpach Adam Tvaróg Vladislav Urbánek
Jiří Vávra Martin Vejmola Jaroslav Vyhnalík
Henri Väänänen Aleš Weinfurter Robert Wirth
Jakub Zábojník Tomáš Zábranský Petr Zmeškal
Datum Zápas Čas Část
29.6.2019 Brno Sígrs 2 Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 6. kolo
23.6.2019 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 13:40 Základní část, jaro
23.6.2019 Brno Sígrs Prague Black Panthers 12:20 Základní část, jaro
23.6.2019 Pilsen Patriots Brno Sígrs 11:00 Základní část, jaro
22.6.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 17:00 Základní část, 10. kolo
22.6.2019 Zlín Golems Brno Sígrs 2 14:00 Základní část, 5. kolo
16.6.2019 Ostrava Steelers Brno Sígrs 13:40 Základní část, jaro
16.6.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 12:20 Základní část, jaro
16.6.2019 Prague Black Panthers Brno Sígrs 11:00 Základní část, jaro
15.6.2019 Brno Sígrs Aquaponik Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 9. kolo
8.6.2019 Pilsen Patriots Brno Sígrs 14:00 Základní část, 8. kolo
8.6.2019 Brno Alligators Brno Sígrs 13:40 Základní část, jaro
8.6.2019 Brno Sígrs Pilsen Patriots 12:20 Základní část, jaro
8.6.2019 Trutnov Rangers Brno Sígrs 11:00 Základní část, jaro
2.6.2019 Trutnov Rangers Brno Sígrs 2 14:00 Základní část, 4. kolo
1.6.2019 Brno Sígrs Ostrava Steelers 13:40 Základní část, jaro
1.6.2019 Brno Sígrs Trutnov Rangers 12:20 Základní část, jaro
1.6.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 11:00 Základní část, jaro
26.5.2019 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 16:00 Základní část, 7. kolo
25.5.2019 Brno Sígrs 2 Zlín Golems 14:00 Základní část, 3. kolo