Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail klubu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Od roku: 2012 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz

Tým amerického fotbalu Sportovní klub Sígrs oficiálně vznikl v roce 2012. Již řadu let předtím ovšem působil na halových mistrovství ČR kde v roce 2009 vybojoval 2. místo v silné konkurenci těch nejlepších týmů z celé ČR. Od roku 2012 klub působí v oficiálních soutěžích amerického fotbalu v ČR.

 

Vítěz Silver Bowlu 2016

Vítěz Bronze Bowlu 2015

Vítěz Bronze Bowlu 2014

Vítěz Bronze Bowlu 2012

 

 

Kontakt:

email: sigrs.football@gmail.com

tel.: +420 777 072 951

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2020
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2020
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2019 5. (z 26)
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2019 17. (z 26)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2018 4. (z 27)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2017 8. (z 26)
Brno Sígrs 2 Muži Soutěž mužů 2017 26. (z 26)
Brno Sígrs Muži Soutěž mužů 2016 7. (z 27)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2015 11. (z 24)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2014 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2013 11. (z 23)
Bílovice Sígrs Muži ČLAF 2012 14. (z 18)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2019 6. (z 12)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2018 4. (z 12)
Brno Sígrs Junioři Soutěž juniorů 2017 9. (z 11)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2020
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2019 2. (z 4)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2018 4. (z 4)
Brno Sígrs Dorost Soutěž dorostu 2016 3. (z 6)
Brno Sígrs Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Brno Sígrs Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Brno Sígrs Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 8. (z 9)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ondřej Ambrož Kamil Babula Lukáš Bača
Alexej Bajkalov Miroslav Balkovič Šimon Balog
Tomáš Barták Miroslav Bartoš Lukáš Bastl
Filip Blaha Jiří Blahuta Vladimír Bobula
Milan Boháček Jan Brabec Raymond Bradley
Václav Buček Antonín Buček Lukáš Buček
Rudolf Buffi Tyrone Clark Jakub Čudovský
Lucas Da Silva Michal Diviš Peter Dobrovodský
Adam Dostálek Michal Drozd Michal Dušek
Jiří Eliáš Richard Ficek Martin Filásek
Petr Florian Adam Franěk Phillip Garcia
Mark Gerken Thomas-Kenneth Gerken Miroslav Guoth
Ladislav Haiker Vojtěch Halamíček Jan Hampl
Martin Heger Tomáš Hemmer Jaromír Heneš
Radek Hloušek Erik Hloušek Lukáš Hoda
Michal Hohn Pavol Horník Josef Houška
Martin Houzar Vojtěch Hrazdíra Filip Hrdý
Jiří Hrůza Andrii Husak Dávid Chalány
Miroslav Chyba Jiří Jahelka Jan Jelínek
Jakub Julínek Tomáš Kadlec Martin Kadlec
Albert Kindl Tobiáš Klimunda Adam Klíčník
Jan Kmeť Jakub Kolařík Patrik Kolařík
Lukáš Korim Jakub Králík Jaroslav Kříž
Ján Kubík Roman Kubín Jan Kuchařík
Jan Kulhánek Tomáš Kuparowitz Jakub Latta
Tomáš Láska Ondřej Lepa Tomáš Lichtenberg
David Lichtenberg Jonathan Lopez Igor Mašlanka
Jakub Melichár Jan Mička Ivan Michalík
Miloň Mlčák Daniel Molnár Kryštof Nechvátal
Martin Němec Jan Nimrichter Natálie Nimrichterová
Jan Novák Richard Novák Vít Novák
Jan Novotný Sebastian Partyka Matěj Paseka
Daniel Pečinka Tomáš Peterka Matěj Petrik
Radek Pěchota Viktor Pfeffer Jiří Pokorný
Ivan Popovych Matěj Povolný Tomáš Přikryl
Milan Remeš Martin Richter Tomáš Rohovský
Michal Rosa Juraj Seriš Daniel Schmied
Ondřej Skoupý Luděk Skoupý Ondřej Smolka
Matěj Správka Jiří Stejskal David Suchánek
Martin Svárovský David Svítil Martin Šmondrk
Maxim Špavor Jan Šrámek Daniel Šťastný
Petr Švanda Jan Tomek Jiří Topinka
Roman Uher Filip Umlášek Jakub Vacenovský
Zdeněk Valíček Jan Valíček Antonín Valíček
Radek Vinklárek Martin Vobejda Adam Vorel
Filip Vrána David Vrba Kris Wedderburn
Quentin Williams Petr Wolinger Filip-Daniel Zhang
Šimon Zouvala Lukáš Žalčík
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Gerardo Aliberti Mia Benáková Pavel Bobák
Martin Brablc Tomáš Brož Jakub Brožek
Christian Bullock Philipp Burgstaller David Calta
Anthony Cesar Craig Coffman David Dáňa
Martin Dlouhý Lukáš Dočkal Jakub Doležal
Lukáš Dvořák Vojtěch Fiala Andrea Florio
Jiří Funty Terry Gaitor Wesley Geisler
Lukáš Haluza Michal Hanuska Jan Havel
Martin Herman Leoš Hloušek Lukáš Homola
Petr Horák Michal Horký Jakub Hruška
Filip Huťa Patrik Hužvár Filip Chadim
Petr Chalupa Jiří Chvalina Karel Jadrníček
Tomáš Ječmínek Andrea Jílková Jiří Khul
David Kolba Jiří Kolečář Tomáš Kolísek
Filip Kollár Michal Kollmann Adam Konečný
Jan Kopečný Marek Kořístek Gabriel Košičan
Jiří Koukal Filip Krajíček Jan Kratochvil
Filip Krásný František Krečmer Jiří Křepelka
Petr Kupčík Tomáš Lamač Zdeněk Lapeš
Jiří Láznička Michael Lindsey Lukáš Loprais
Michal Lorenz Pavel Markvart Lukáš Matějíček
Radek Mitáš Pavel Motúz Zdravko Načev
Jimmi Nannberg Štefan Németh Huy Long Nguyen
Nicolas Nimrichter Marek Novák Sergio Oliveira
Filip Ondrášek Milan Ondrík Jan Pělucha
Šimon Pipka Jan Pokorný Vojtěch Pokorný
Patrik Procházka Michal Reng Filip Rygr
Janis Sachinidis Adam Salfický Luis Sanchez
Erik Sedláček Jakub Semotam Jakub Schneider
Daniel Smička Ondřej Snášil Petr Staněk
Patrik Starý Ondřej Steklý Thomas Stuart
Milan Svoboda David Svoboda Alen Svoboda
Josef Svoboda Robert Šamšula Jakub Šebela
Petr Šebela Martin Šindler David Škaroupka
Stanislav Šlesinger David Štěpán Jakub Švanda
Dominik Tefert Jan Tinka Jakub Tuček
Pavel Tumpach Adam Tvaróg Vladislav Urbánek
Matěj Vařeka Jiří Vávra Martin Vejmola
Jan Verner Michal Vobejda Jaroslav Vyhnalík
Karel Vykidal Henri Väänänen Aleš Weinfurter
Robert Wirth Jan Zahořanský Jakub Zajíček
Jakub Zábojník Tomáš Zábranský Petr Zmeškal
Datum Zápas Čas Část
TBA Brno Sígrs Prague Lions TBA Základní část
24.10.2020 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 14:00 Základní část
18.10.2020 Prague Lions Brno Sígrs 12:00 Základní část
11.10.2020 Brno Sígrs 2 Nitra Knights 15:00 Základní část, 6. kolo
11.10.2020 Pilsen Patriots Brno Sígrs 13:40 Základní část, 6. kolo
11.10.2020 Brno Sígrs Příbram Bobcats 1 12:20 Základní část, 6. kolo
11.10.2020 Prague Black Panthers Brno Sígrs 11:00 Základní část
11.10.2020 Trutnov Rangers Brno Sígrs 11:00 Základní část, 6. kolo
10.10.2020 Brno Sígrs Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 8. kolo
4.10.2020 Brno Sígrs 2 Zlín Golems 15:00 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Brno Sígrs Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 7. kolo
3.10.2020 Prague Black Panthers Brno Sígrs 13:40 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 12:20 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 5. kolo
27.9.2020 Ostrava Steelers Brno Sígrs 15:00 Základní část, 6. kolo
27.9.2020 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 13:40 Základní část, 4. kolo
27.9.2020 Prague Lions Brno Sígrs 12:20 Základní část, 4. kolo
27.9.2020 Brno Sígrs Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 4. kolo
26.9.2020 Třinec Sharks Brno Sígrs 2 14:00 Základní část, 4. kolo
20.9.2020 Brno Sígrs Brno Alligators 17:00 Základní část, 5. kolo