Home  /  Kluby  /  Pardubice Stallions

Detail klubu - Pardubice Stallions

Spolek Pardubice Stallions se zabývá činností spojenou s veškerými aktivitami stejnojmenného klubu amerického fotbalu. Ten vznikl v roce 2003 a od té doby prošel značným vývojem.

Veškeré informace o klubu naleznete na oficiálních stránkách a dále na facebooku.

Kontakty:

Tackle football (věk 15+)

Radim Kroulík 724 882 976, radim.kroulik@gmail.com

Petr Košťál, 724 507 921, petr.kostal@upce.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2021
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2020
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2019 4. (z 26)
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2018 5. (z 27)
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2017 4. (z 26)
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2016 4. (z 27)
Pardubice Stallions 2 Muži Soutěž mužů 2016 16. (z 27)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2015 6. (z 24)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2014 6. (z 23)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2013 6. (z 23)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2012 7. (z 18)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2011 7. (z 11)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2010 8. (z 11)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2008 8. (z 8)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2007 9. (z 9)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2006 10. (z 10)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2005 8. (z 9)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2004 8. (z 9)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2019 8. (z 12)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2018 9. (z 12)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2017 3. (z 11)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2016 1. (z 10)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2015 2. (z 8)
Pardubice Stallions Junioři Juniorský pohár 2014 5. (z 5)
Pardubice Stallions Junioři ČJLAF 2005 5. (z 5)
Pardubice Stallions Junioři ČJLAF 2003 5. (z 6)
Pardubice Stallions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 9. (z 9)
Pardubice Stallions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 8. (z 8)
Pardubice Stallions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 11. (z 11)
Pardubice Stallions Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Pardubice Stallions Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jonathan Amakoh Jiří Balog Milan Bartoněk
Filip Baše Ondřej Bažant Jan Bažant
František Beitler Filip Beran Michal Beránek
Lukáš Binder Radek Bis Adam Bitto
Jan Blažek Adam Blažek Martin Blažek
Václav Bober Petr Bočkay Kryštof Bojarský
Ondřej Brabec Edward Brown Michal Brzobohatý
Ondřej Březina David Burian Marek Bušinský
Raymond Catapano Michal Cibulka Adam Citta
Lukáš Danzer Jan Dašek Scott Doherty
Klára Dostálová Martina Dostálová Jan Dunovský
Kryštof Dušek Hynek Dvořák Kendral Ellison
Daniel Erben Jan Fišera Petr Florian
Christopher Forcier Tomáš Fyrbach Přemysl Gromada
Jakub Halousek Stanley Hameder František Hanovec
Martin Hauk Kateřina Havlíčková Daniel Hájek
Lukáš Hájek Daniel Heblík Tomáš Hlavatý
Jakub Hlaváček Filip Hoffmann David Holub
Mikuláš Homolka Jan Horáček Lukáš Horák
Martin Horák Daniel Horák Jakub Horák
Michal Hromádka Pavel Hron Jakub Hřib
Jan Hubař Erik Hulman Tomáš Husák
Radek Chlapec Adam Chlouda Jiří Chocholouš
Libor Chovanec Lukáš Imramovský Erik Jahnický
Martin Jakl Martin Jakubec Adam Janáček
Ladislav Jandík Adam Jánský Karel Jedlička
Tomáš Jedlička Jan Jehlička Tomáš Jelínek
Martin Jurčík Petr Kalhous Radim Kalous
Filip Kaufmann Petr Kábele Tomáš Kejík
Robin Kinzl Matyáš Konfršt Jakub Korpa
Jiří Kosek Pavel Kosina Petr Kratochvíl
Jan Král Václav Král Marek Krátký
Jan Krobot Kamil Kroulík Jaromír Krpálek
Daniel Kršák Daniel Krupauer Filip Křivohlávek
Matěj Kuba Jan Kubeš Jiří Kučera
Petr Kučerák Filip Kudláček Václav Kutlvašr
Reginald Langford František Lepič Stanislav Lepič
Štěpán Levý Andrecus Lindley Michael Lindsey
Patrik Lopour Jan Louženský David Länger
Robin Maďar Radim Maďar Lukáš Machala
Viktor Maixner Šimon Malý Matouš Maršík
Jan Matějíček Tadeáš Matoušek David Matura
František Matyk Zdeněk Málek Lukáš Málek
Petr Márai Shane McDonald Tomáš Melich
Radek Mitáš Vít Moravec Václav Mutina
David Mutina Erik Naštický Roman Nedomlel
Vojtěch Nechvíle Miroslav Nepovím Tomáš Netolický
Filip Němec Michal Novák Jan Novák
Jan Novotný Vojtěch Obst Martin Pachman
Jan Pavlík Martin Petrov Daniel Petrov
Tomáš Pitoňák Ondřej Plíšek Marek Polák
Petr Pozděna Matěj Provazník František Prudič
Stanislav Pšenička Michal Riedel Vojtěch Ryšavý
Jan Řežábek Filip Seifert Jan Semerád
Petr Shejbal Petr Shejbal Jakub Smutný
Martin Smutný Lukáš Snopek Martin Sotona
Ondřej Soudek Jan Spěvák Daniel Starý
Spencer Steel Stanislav Stehlík Matouš Strmiska
Marek Strnad Jiří Svatoň Oliver Svoboda
Jan Šafařík Jiří Šafránek Filip Šebek
Josef Šembera Jakub Šidlichovský Jakub Šimek
Ondřej Škola Filip Šrůtek Jakub Šrytr
Jakub Štros Filip Šupej Robin Švarc
Sebastian Tamáš Michaela Titzová Michal Trávníček
Jakub Trávníček Zuzana Trávníčková Lucie Trávníčková
Josef Ulrich Michal Urban Michal Vačkář
Jiří Vácha Jiří Vácha Martin Váňa
Mikuláš Venzara Marek Vinař David Vinš
Jakub Vít Jakub Vondrák Jan Wajtr
Douglas Webster Gregory Williams Vít Wojnarowski
Richard Wolf Dávid Zeman Ondřej Zeman
Mikuláš Zouvala Silvestr Zouvala Jáchym Zvára
Michal Žahourek Ondřej Žďárský
Datum Zápas Čas Část
4.4.2021 Pardubice Stallions Tábor Foxes 20:00 Zápas o celkové 7. místo
21.3.2021 Pardubice Stallions Přerov Mammoths 20:00 Základní část, 5. kolo
14.3.2021 Nitra Knights Pardubice Stallions 20:00 Základní část, 4. kolo
7.3.2021 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 20:00 Základní část, 3. kolo
28.2.2021 Pardubice Stallions Brno Alligators 20:00 Základní část, 2. kolo
21.2.2021 Vysočina Gladiators Pardubice Stallions 20:00 Základní část, 1. kolo
11.10.2020 Liberec Titans Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 6. kolo
4.10.2020 Pardubice Stallions Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 5. kolo
27.9.2020 Pardubice Stallions Liberec Titans 15:00 Základní část, 4. kolo
13.9.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Pardubice Stallions 15:00 Zrušené zápasy
30.8.2020 Pardubice Stallions Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 2. kolo
23.8.2020 Příbram Bobcats Pardubice Stallions 15:00 Základní část, 1. kolo
24.5.2020 Pardubice Stallions Příbram Bobcats 20:00 Zápas o celkové 5. místo
17.5.2020 Vysočina Gladiators Pardubice Stallions 20:00 Základní část, 5. kolo
10.5.2020 Pardubice Stallions Přerov Mammoths 20:00 Základní část, 4. kolo
3.5.2020 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 20:00 Základní část, 3. kolo
26.4.2020 Brno Alligators Pardubice Stallions 20:00 Základní část, 2. kolo
19.4.2020 Litvínov Hunters Pardubice Stallions 20:00 Základní část, 1. kolo
27.10.2019 Pardubice Stallions Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 8. kolo
20.10.2019 Příbram Bobcats Pardubice Stallions 17:00 Základní část, 7. kolo