Home  /  Kluby  /  Znojmo Knights

Detail klubu - Znojmo Knights

logo Znojmo Knights
Od roku: 2009 Areál: Husovy Sady https://znojmoknights.cz

TJ Znojmo Knights

Tým amerického fotbalu založený v roce 2009.

Manager klubu:

Radim Petříček

telefon: +420602708890

https://www.facebook.com/znojmoknights/ 

http://www.znojmoknights.cz/ 

Kontaktní osoba pro tým mužů a Flag U15:

Radim Petříček
Telefon: 602708890
Email: znojmoknights@gmail.com

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Znojmo Knights Muži Soutěž mužů 2024
Znojmo Knights Muži Soutěž mužů 2023 4. (z 23)
Znojmo Knights Muži Soutěž mužů 2016 13. (z 27)
Znojmo Knights Muži ČLAF 2015 17. (z 24)
Znojmo Knights Muži ČLAF 2014 12. (z 23)
Znojmo Knights Muži ČLAF 2013 19. (z 23)
Znojmo Knights Muži ČLAF 2012 12. (z 18)
Znojmo Knights Flag U15 Flagová soutěž žáků 2023 5. (z 17)
Znojmo Knights Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 5. (z 11)
Znojmo Knights Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 2. (z 8)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Martin Adam Patrik Adamec Radim Adamec
Lukáš Bláha Alexandr Borisov Milada Borovicová
John Brandley Veronika Břízová Matthew Craens
David Čermák Tomáš Daberger Pavel Daberger
Petr Daněk Antonín Dvořák František Fiala
Michal Fiala Kateřina Fialová Aneta Fialová
Helena Fialová Zdeněk Ganzwohl Filip Gombík
Luděk Habr Milan Hamza Štěpán Hanzal
Tomáš Haspra Kateřina Havlíčková Marek Hél
Martin Hladík Samuel Hlávka Miroslav Hloušek
Jaroslav Hrdlička Zdeněk Hrdlička Valentýna Hredličková
Dominik Hříbek Martin Humpolík Vojtěch Chmelík
Andrea Jílková Daniel Juhaňák Štěpán Kalina
Zbyněk Klusoň Radek Klusoň Antonín Krul
Vanesa Krulová Jan Kupka Alexej Kurbatov
Boris Kún Vojtěch Kún David Lapeš
Petr Löfler Martin Malík Peter Marko
Pavel Matoušek Roman Málek Nathan Mehović
Peter Meluš Jan Merhaut Lukáš Merhaut
Jakub Merta Jakub Michálek Ondřej Musil
Václav Mutina Filip Nevrkla Filip Němec
Pavel Novák Marek Obšusta Radim Pařízek
Ota Paul Stepan Pavliv Michal Podzimek
Tomáš Pojer Petr Procházka Jiří Procházka
Petr Rejta Milan Rejta Adam Rossiwal
Jakub Rossiwal Daniel Rubeš Adam Ladislav Svatoň
Miroslav Sýkora Hana Sýkorová Štěpán Ševčík
Jiří Šmahaj Bohumil Šotek Petr Šulák
Mathias Švec Michaela Titzová Michal Trávníček
Lucie Trávníčková Vít Tretera Petr Truhlář
Natálie Truhlářová Jakub Tříska Jakub Valášek
Lukáš Večeřa Martin Vejchoda Zdeněk Věrný
Šimon Vojtěch Tomáš Volf David Vrba
Martin Vrba Lukáš Vybíral
Datum Zápas Čas Část
16.6.2024 Nitra Knights Znojmo Knights 14:00 Základní část, 10. kolo
9.6.2024 Znojmo Knights ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs 16:00 Základní část, 9. kolo
26.5.2024 Znojmo Knights Přerov Mammoths 16:00 Základní část, 8. kolo
19.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Znojmo Knights 15:00 Základní část, 7. kolo
5.5.2024 Znojmo Knights Pardubice Stallions 16:00 Základní část, 6. kolo
27.4.2024 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 16:00 Základní část, 5. kolo
21.4.2024 Znojmo Knights Ústí nad Labem Blades 15:00 Základní část, 4. kolo
14.4.2024 ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs Znojmo Knights 15:00 Základní část, 3. kolo
31.3.2024 Přerov Mammoths Znojmo Knights 15:00 Základní část, 2. kolo
24.3.2024 Znojmo Knights Nitra Knights 14:00 Základní část, 1. kolo
5.11.2023 Prague Lions 1 Znojmo Knights 14:00 Zápas o celkové 5. místo
5.11.2023 Příbram Bobcats 2 Znojmo Knights 13:00 Zápasy o 5.-8. místo
5.11.2023 Příbram Bobcats 1 Znojmo Knights 12:00 Čtvrtfinále
28.10.2023 Brno Alligators Znojmo Knights 12:30 Základní část, 19. kolo, turnaj 1
28.10.2023 Brno Sígrs Znojmo Knights 11:30 Základní část, 19. kolo, turnaj 1
28.10.2023 Znojmo Knights ISMM Ostrava Steelers 1 10:30 Základní část, 19. kolo, turnaj 1
21.10.2023 Znojmo Knights Brno Sígrs Orange 13:00 Základní část, 18. kolo, turnaj 2
21.10.2023 Znojmo Knights Brno Sígrs 12:00 Základní část, 18. kolo, turnaj 2
21.10.2023 Znojmo Knights Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 18. kolo, turnaj 2
14.10.2023 Znojmo Knights ISMM Ostrava Steelers 1 13:00 Základní část, 17. kolo, turnaj 2