Home  /  Kluby  /  Bělá Raiders

Detail klubu - Bělá Raiders

logo Bělá Raiders
Od roku: 2018 Areál: Bělá pod Bezdězem
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Bělá Raiders Muži Soutěž mužů 2022 15. (z 20)
Mladá Boleslav Greenraiders Muži Soutěž mužů 2021 9. (z 13)
Mladá Boleslav Greenraiders Muži Soutěž mužů 2020
Mladá Boleslav Greenraiders Muži Soutěž mužů 2019 18. (z 26)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Martin Ciprian Michal Červenka Daniel Eslami Ghayour
Aleš Folprecht Jan Gavura David Helikar
Martin Henzl Martin Heřman Jan Horák
Dominik Horváth Lubomir Chomjak Milan Kuna
Jiří Kužel Antonín Kvapil Petr Marek
Alexey Mayorov Jiří Procházka Pavel Prokop
Pavel Pryanikov Vojtěch Pulec Lubor Saska
Jiří Stavar Petr Šolc Josef Šturma
Štěpán Šťastný Bohumil Tomčík Martin Veselý
Michal Vondruška
Datum Zápas Čas Část
2.7.2022 Bělá Raiders Zlín Golems 16:00 Bronze Bowl VIII
18.6.2022 Tábor Foxes Bělá Raiders 14:00 Základní část, 6. kolo
5.6.2022 Bělá Raiders Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 5. kolo
22.5.2022 Bělá Raiders Jičín Hurricanes 15:00 Základní část, 4. kolo
8.5.2022 Bělá Raiders Tábor Foxes 15:00 Základní část, 3. kolo
30.4.2022 Hradec Králové Dragons Bělá Raiders 12:00 Základní část, 2. kolo
16.4.2022 Zlín Golems Bělá Raiders 14:00 Základní část, 1. kolo
9.10.2021 Jičín Hurricanes Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 6. kolo
3.10.2021 Mladá Boleslav Greenraiders Tábor Foxes 15:00 Základní část, 5. kolo
12.9.2021 Mladá Boleslav Greenraiders Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 4. kolo
4.9.2021 Šumperk Dietos Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 3. kolo
29.8.2021 Mladá Boleslav Greenraiders Trutnov Rangers 15:00 Základní část, 2. kolo
21.8.2021 Třinec Sharks Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 1. kolo
10.10.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 6. kolo
4.10.2020 Pardubice Stallions Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 5. kolo
20.9.2020 Příbram Bobcats Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 4. kolo
13.9.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Pardubice Stallions 15:00 Zrušené zápasy
30.8.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Liberec Titans 15:00 Základní část, 2. kolo
23.8.2020 Liberec Titans Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 1. kolo
29.6.2019 Brno Sígrs 2 Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 6. kolo