Home  /  Kluby  /  Bělá Raiders

Detail klubu - Bělá Raiders

logo Bělá Raiders
Od roku: 2018 Areál: Bělá pod Bezdězem
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Bělá Raiders Muži Soutěž mužů 2022 15. (z 20)
Mladá Boleslav Greenraiders Muži Soutěž mužů 2021 9. (z 13)
Mladá Boleslav Greenraiders Muži Soutěž mužů 2020
Mladá Boleslav Greenraiders Muži Soutěž mužů 2019 18. (z 26)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Martin Ciprian Michal Červenka Jakub Demjan
Daniel Eslami Ghayour Aleš Folprecht Jan Gavura
Vojtěch Havránek David Helikar Martin Henzl
Martin Heřman Jan Horák Dominik Horváth
Lubomir Chomjak Josef Janda Jakub Kocourek
Jakub Kováč Milan Kuna Jiří Kužel
Antonín Kvapil Miroslav Landa Petr Marek
Alexey Mayorov Lukáš Moucha Jiří Procházka
Pavel Prokop Pavel Pryanikov Vojtěch Pulec
Lubor Saska Jiří Stavar Petr Šolc
Josef Šturma Štěpán Šťastný Bohumil Tomčík
Martin Veselý Jakub Vít Michal Vondruška
Zdeněk Westfal
Datum Zápas Čas Část
2.7.2022 Bělá Raiders Zlín Golems 16:00 Bronze Bowl VIII
18.6.2022 Tábor Foxes Bělá Raiders 14:00 Základní část, 6. kolo
5.6.2022 Bělá Raiders Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 5. kolo
22.5.2022 Bělá Raiders Jičín Hurricanes 15:00 Základní část, 4. kolo
8.5.2022 Bělá Raiders Tábor Foxes 15:00 Základní část, 3. kolo
30.4.2022 Hradec Králové Dragons Bělá Raiders 12:00 Základní část, 2. kolo
16.4.2022 Zlín Golems Bělá Raiders 14:00 Základní část, 1. kolo
9.10.2021 Jičín Hurricanes Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 6. kolo
3.10.2021 Mladá Boleslav Greenraiders Tábor Foxes 15:00 Základní část, 5. kolo
12.9.2021 Mladá Boleslav Greenraiders Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 4. kolo
4.9.2021 Šumperk Dietos Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 3. kolo
29.8.2021 Mladá Boleslav Greenraiders Trutnov Rangers 15:00 Základní část, 2. kolo
21.8.2021 Třinec Sharks Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 1. kolo
10.10.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 6. kolo
4.10.2020 Pardubice Stallions Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 5. kolo
20.9.2020 Příbram Bobcats Mladá Boleslav Greenraiders 15:00 Základní část, 4. kolo
13.9.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Pardubice Stallions 15:00 Zrušené zápasy
30.8.2020 Mladá Boleslav Greenraiders Liberec Titans 15:00 Základní část, 2. kolo
23.8.2020 Liberec Titans Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 1. kolo
29.6.2019 Brno Sígrs 2 Mladá Boleslav Greenraiders 14:00 Základní část, 6. kolo