Home  /  Kluby  /  Příbram Bobcats

Detail klubu - Příbram Bobcats

logo Příbram Bobcats
Od roku: 1996 Areál: Marila http://www.bobcats.cz

Příbramský klub amerického fotbalu. Založený v roce 1995.

Dvojnásobný vícemistr České republiky z let 2014 a 2015.

 

 

 

 

Kontakty:

František Ježek - trenér muži 

tel: +420 608 267 617

mail: info@bobcats.cz

 

Bc. Bohuslav Rom - trenér dosrostu a U15 fĺagového týmu

tel.: +420 724 041 485

mail: info@bobcats.cz

 

Filip Troch - trenér ženy a juniorský tým

tel.: +420 723 241 243

mail: info@bobcats.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2019 12. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2018 16. (z 27)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2017 5. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2016 5. (z 27)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2015 2. (z 24)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2014 2. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2013 8. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2012 10. (z 18)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2011 8. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2010 5. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2009 5. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2008 6. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2007 4. (z 9)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2006 5. (z 10)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2005 6. (z 9)
Bobcats Muži ČLAF 2004 7. (z 9)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2003 8. (z 8)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2002 5. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 2001 5. (z 9)
Příbram Rams Muži ČLAF 2000 5. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1999 7. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 1997 6. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1996 6. (z 7)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2019
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2018 5. (z 12)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2017 7. (z 11)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2016 6. (z 10)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2012 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2011 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2009 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2008 3. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2007 5. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2006 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2005 1. (z 5)
Bobcats Junioři ČJLAF 2004 3. (z 4)
Dobříš Bobcats Junioři ČJLAF 2003 4. (z 6)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2017 1. (z 4)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2015 1. (z 3)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2019 1. (z 3)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 12. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019 1. (z 7)
Příbram Bobcats Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 1. (z 12)
Příbram Bobcats Women Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Příbram Bobcats ANG Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 1. (z 10)
Příbram Bobcats Women Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 10. (z 10)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 7. (z 9)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 1. (z 8)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 1. (z 11)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 1. (z 8)
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2019
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2018 4. (z 6)
Příbram Bobcats Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Bečka Jan Bečvařík Josef Beničák
Matěj Beran Radek Bělka Stanislav Bican
Patrik Broum Aleš Bubílek Tomáš Bučil
Lukáš Cibulka Jan Čermák Lucie Černohorská
Petr Černohorský Tomáš Černohorský David Černý
Petr Červenka Kristýna Červenková Kristýna Čuboňová
Michal Čunát Petr Datel Jan Dědič
Tereza Došková Matěj Drmla Jan Drmla
Martin Drmota Jakub Drozda Adam Ekl
Tomáš Filip Marcus Franke Lukáš Halenkovský
Tomáš Hájek Roman Hlaváček Štěpán Horbaniuc
Václav Horek Marek Hovorka David Hrkal
Denisa Hrušková Lucie Hřebíková Tomáš Chadraba
Jakub Chochol Jan Jadrný František Janýr
František Ježek Vendula Kaasová Eva Kabátníková
Jakub Karfiol Vojtěch Klouček Lenka Knedlíková
Jakub Petr Kolařík Sofie Kolaříková Roman Kolář
Anna Kotounová Ladislav Kraus Eliška Králíčková
Jakub Krása David Krása Vladimír Krpec
Jan Kšána Matěj Kubík Milan Kučera
Eva Kuchařová Lukáš Kušion Petr Lanc
Michaela Landsperská Lukáš Landsperský Josef Legát
David Lukšan Ellie Mae Ratcliffe Lukáš Macho
Jakub Mallát Radek Mallát Jonáš Matějka
Vladimír Matějka Matěj Melichar Lenka Misterková
Pavla Míková Jakub Mráz Filip Myslík
David Navrátil Adam Nedvídek Andrea Němcová
Michaela Němcová Jakub Nový Samuel Oktábec
Kristýna Osmančíková Jan Palok David Patera
Tomáš Pech Petr Pelcner Kristýna Pilátová
Jan Pitelka Vojtěch Podhradský Miroslav Pohůnek
Romana Polcrová Martin Polívka Natanael Prokeš
Vendula Radová David Ritter Michaela Rom
Bohuslav Rom Tomáš Rom Kamil Rusín
Zbyšek Rusnák Jana Růžičková Marie Salayová
Barbora Schmidtová Daniel Skřehota Vít Stibor
Daniela Stiborová Jiří Stříbrný Rudolf Suchomel
Dominik Šafanda Martin Šafanda Jakub Špaček
Renata Špatenková Dominik Šusta Daniel Šusta
Sebastián Tesařík Filip Troch Tomáš Vacek
Martina Vališová Hana Vallová Ivana Vančurová
Martin Verdan Jan Veselý Daniel Vitiš
Simona Vitišová Vojtěch Vítek Jan Vojtek
Tomáš Vokurka Nikola Vokurková Alexandr Volf
Petr Vonásek Zdeněk Vondrouš Barbora Votavová
Michaela Vršecká Malik Washington Simon Wimmer
Natálie Zatloukalová
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Demetrius Allen Ashley Bailey Jakub Barčík
Jakub Bareš Tomáš Bartoš Bedřich Bělohradský
Karel Biernat Kateřina Branišová Adam Brázda
Leona Bryndačová Antonio Cabral Ruben Contreras
Duarte Cruz Jakub Červenka Melvin Davis
David Dobiáš Scott Doherty Lukáš Dragoun
Zdeněk Dvořák Miroslav Dvořák Sebastian Fandert
Tomáš Fix Bohuslav Flachs David Folejtar
Josef Fuksa Dominic Gast Columbus Givens
Joseph Goodson František Gorej Woodson Greer
Martin Hadrbolec Martin Hamza Daniela Hanzlová
Marek Hejra Lukáš Hnilička Martin Hnízdil
Ondřej Holec Jiří Hořejší Jan Chvalník
Lukáš Jech Jan Jeništa Miroslav Jindrák
Lukáš Jíra Jan Kapras Monika Kobulská
Jiří Kohut Lukáš Kolář David Korous
Jakub Kortán Hynek Králíček Robert Krejča
Lukáš Krotký Daniel Krušina Miroslav Kubiš
Vladimír Kudlata Aleš Kuchař Robert Kühn
Zbyšek Lavička Reinhold Leicht Jaroslav Lejsek
Ron Linder Ondřej Marček Radek Maršálek
Michal Mašek Craig Maynard Tomáš Máchal
Jakub Máša Zacchaeus McCaskill Timothy McGarry
Stanislav Melichar Vítězslav Miko Michal Milý
Josef Murgaš Ondřej Nol Martin Olbert
Filip Patera Miroslav Pergl Jan Petrikovič
David Pham Dominik Pokorný David Poplštein
Jakub Poslušný David Potrebuješ Pavel Poustecký
Vladimír Pražák Lukáš Pukl Fabian Quintana
Edmundo Ramos Lucie Rozšafná Ricardo Ruiz
Ondřej Růžička Josef Řihák Dušan Salát
Michal Sedláček Nikita Shevchenko Adam Shorný
Tereza Schneiderová Radek Simerský Jakub Sláma
Matěj Stehlík Martin Steinbach Ondřej Straka
Robin Svallin Josef Ševců Jiří Štětina
Jiří Švébiš Martin Terš Marco Tiilikainen
Jiří Tomeš Václav Toužimský Ondřej Truc
Pavel Tumpach Prokop Tydlacka Jiří Urban
Jiří Uvarov Martin Valta Karel Váňa
Věra Vitoňová Ondřej Víšek Petr Vít
Daniel Vít Roman Vlasák Daniel Vlasák
Martin Vokurka Miroslav Vondruška Aleš Votava
Lukáš Vrba Douglas Webster Nikita Yuferov
Datum Zápas Čas Část
2.11.2019 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 12:00 Finálový turnaj
26.10.2019 Prague Lions Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 8. kolo
26.10.2019 Příbram Bobcats Trutnov Rangers 13:40 Základní část, podzim
26.10.2019 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 12:20 Základní část, podzim
26.10.2019 Příbram Bobcats Prague Lions 11:00 Základní část, podzim
20.10.2019 Příbram Bobcats Pardubice Stallions 17:00 Základní část, 7. kolo
20.10.2019 Brno Alligators Příbram Bobcats 13:40 Základní část, podzim
20.10.2019 Příbram Bobcats Ostrava Diamonds 13:15 Základní část, 3. kolo
20.10.2019 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 12:20 Základní část, podzim
20.10.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 12:00 Základní část, 3. kolo
20.10.2019 Příbram Bobcats Prague Lions 11:00 Základní část, podzim
13.10.2019 Prague Mustangs Příbram Bobcats 16:00 Základní část, 6. kolo
6.10.2019 Příbram Bobcats Prague Black Panthers 13:40 Základní část, podzim
6.10.2019 Brno Sígrs Příbram Bobcats 12:20 Základní část, podzim
6.10.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 11:00 Základní část, podzim
5.10.2019 Příbram Bobcats Prague Black Panthers 14:00 Základní část, 5. kolo
29.9.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 17:30 Základní část, 2. kolo
29.9.2019 Příbram Bobcats Ostrava Diamonds 15:00 Základní část, 2. kolo
22.9.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 3. kolo
15.9.2019 Příbram Bobcats Prague Mustangs 17:00 Základní část, 2. kolo