Home  /  Kluby  /  Příbram Bobcats

Detail klubu - Příbram Bobcats

logo Příbram Bobcats
Od roku: 1996 Areál: Marila http://www.bobcats.cz

Příbramský klub amerického fotbalu. Založený v roce 1995.

Dvojnásobný vícemistr České republiky z let 2014 a 2015.

 

 

 

 

Kontakty:

František Ježek - trenér muži 

tel: +420 608 267 617

mail: info@bobcats.cz

 

Bc. Bohuslav Rom - trenér dosrostu a U15 fĺagového týmu

tel.: +420 724 041 485

mail: info@bobcats.cz

 

Filip Troch - trenér ženy a juniorský tým

tel.: +420 723 241 243

mail: info@bobcats.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2020
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2019 12. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2018 16. (z 27)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2017 5. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2016 5. (z 27)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2015 2. (z 24)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2014 2. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2013 8. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2012 10. (z 18)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2011 8. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2010 5. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2009 5. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2008 6. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2007 4. (z 9)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2006 5. (z 10)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2005 6. (z 9)
Bobcats Muži ČLAF 2004 7. (z 9)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2003 8. (z 8)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2002 5. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 2001 5. (z 9)
Příbram Rams Muži ČLAF 2000 5. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1999 7. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 1997 6. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1996 6. (z 7)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2019 3. (z 12)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2018 5. (z 12)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2017 7. (z 11)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2016 6. (z 10)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2012 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2011 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2009 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2008 3. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2007 5. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2006 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2005 1. (z 5)
Bobcats Junioři ČJLAF 2004 3. (z 4)
Dobříš Bobcats Junioři ČJLAF 2003 4. (z 6)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2021 7. (z 7)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2017 1. (z 4)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2015 1. (z 3)
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2020
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2019 5. (z 7)
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2018 4. (z 6)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2021 1. (z 4)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2019 1. (z 3)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 12. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 1. (z 7)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 1. (z 12)
Příbram Bobcats Women Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Příbram Bobcats ANG Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 1. (z 10)
Příbram Bobcats Women Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 10. (z 10)
Příbram Bobcats 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 1. (z 12)
Příbram Bobcats 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 11. (z 12)
Příbram Bobcats 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Příbram Bobcats 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 6. (z 9)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 7. (z 9)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 1. (z 8)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 1. (z 11)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 1. (z 8)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Příbram Bobcats Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Demetrius Allen Ashley Bailey Jakub Barčík
Jakub Bareš Tomáš Bartoš Jan Bečka
Jan Bečvařík Josef Beničák Matěj Beran
Ondřej Berný Bedřich Bělohradský Stanislav Bican
Karel Biernat Lucie Bláhová Kateřina Branišová
Adam Brázda Michal Brilla Patrik Broum
Leona Bryndačová Aleš Bubílek Tomáš Bučil
Antonio Cabral Lukáš Cibulka Ruben Contreras
Duarte Cruz Václav Čamra Jan Čermák
Lucie Černohorská Tomáš Černohorský Petr Černohorský
David Černý Petr Červenka Jakub Červenka
Kristýna Červenková Kristýna Čuboňová Michal Čunát
Petr Datel Melvin Davis Jan Dědič
David Dobiáš Scott Doherty Tereza Došková
Lukáš Dragoun Matěj Drmla Jan Drmla
Josef Drmla Martin Drmota Jakub Drozda
Miroslav Dvořák Zdeněk Dvořák Adam Ekl
Sebastian Fandert Jonáš Fikrle Tomáš Filip
Tomáš Fix Bohuslav Flachs David Folejtar
Marcus Franke Josef Fuksa Dominic Gast
Columbus Givens Joseph Goodson František Gorej
Woodson Greer Martin Hadrbolec Lukáš Halenkovský
Martin Hamza Tomáš Hájek Marek Hejra
Roman Hlaváček Lukáš Hnilička Martin Hnízdil
Ondřej Holec Štěpán Horbaniuc Václav Horek
Jiří Hořejší Marek Hovorka David Hrkal
Filip Hron Denisa Hrušková Lucie Hřebíková
Tomáš Chadraba Štěpánka Chadrabová Silvie Chmelíková
Jakub Chochol Jan Chvalník Jan Jadrný
Jan Janka František Janýr Lukáš Jech
Jan Jeništa František Ježek Miroslav Jindrák
Lukáš Jíra Vendula Kaasová Eva Kabátníková
Jan Kapras Marko Karabaić Jakub Karfiol
Vojtěch Klouček Lenka Knedlíková Monika Kobulská
Jiří Kohut Jakub Petr Kolařík Lukáš Kolář
Roman Kolář David Korous Jakub Kortán
Anna Kotounová Tomáš Krajčovič Ladislav Kraus
Hynek Králíček Eliška Králíčková Jakub Krása
David Krása Robert Krejča Lukáš Krotký
Vladimír Krpec Daniel Krušina Jan Kšána
Miroslav Kubiš Matěj Kubík Milan Kučera
Vladimír Kudlata Aleš Kuchař Eva Kuchařová
Zdeněk Kusbach Lukáš Kušion Robert Kühn
Petr Lanc Michaela Landsperská Lukáš Landsperský
Zbyšek Lavička Josef Legát Reinhold Leicht
Jaroslav Lejsek Daniela Lincová Ron Linder
David Lukšan Tomáš Macošinec Radek Mallát
Ondřej Marček Radek Maršálek Michal Mašek
Vladimír Matějka Craig Maynard Tomáš Máchal
Jakub Máša Zacchaeus McCaskill Timothy McGarry
Stanislav Melichar Vítězslav Miko Michal Milý
Lenka Misterková Pavla Míková Jakub Mráz
Josef Murgaš David Navrátil Adam Nedvídek
Michaela Němcová Andrea Němcová Ondřej Nol
Jakub Nový Martin Olbert Kristýna Osmančíková
Jan Palok Filip Patera David Patera
Tomáš Pech Petr Pelcner Miroslav Pergl
Jan Petrikovič David Pham Kristýna Pilátová
Jan Pitelka Vojtěch Podhradský Miroslav Pohůnek
Dominik Pokorný Romana Polcrová Martin Polívka
David Poplštein Jakub Poslušný David Potrebuješ
Pavel Poustecký Vladimír Pražák Natanael Prokeš
Lukáš Pukl Fabian Quintana Edmundo Ramos
David Ritter Tomáš Rom Lucie Rozšafná
Jakub Rožník Ricardo Ruiz Kamil Rusín
Zbyšek Rusnák Ondřej Růžička Jana Růžičková
Lenka Řezáčová Josef Řihák Marie Salayová
Dušan Salát Michal Sedláček Nikita Shevchenko
Adam Shorný Barbora Schmidtová Tereza Schneiderová
Radek Simerský Daniel Skřehota Jakub Sláma
Matěj Stehlík Martin Steinbach Alexander Burnett Stevens
Filip Stibor Daniela Stiborová Ondřej Straka
Jiří Stříbrný Robin Svallin Dominik Šafanda
Martin Šafanda Jakub Šebák Josef Ševců
Jakub Špaček Renata Špatenková Jiří Štětina
Daniel Šusta Dominik Šusta Jiří Švébiš
Martin Terš Sebastián Tesařík Marco Tiilikainen
Jiří Tomeš Václav Toužimský Filip Troch
Ondřej Truc Pavel Tumpach Prokop Tydlacka
Jiří Urban Jiří Uvarov Martina Vališová
Hana Vallová Martin Valta Ivana Vančurová
Filip Vandas Karel Váňa Vendula Verdan
Jan Veselý Daniel Vitiš Simona Vitišová
Věra Vitoňová Ondřej Víšek Petr Vít
Daniel Vít Vojtěch Vítek Daniel Vlasák
Roman Vlasák Jan Vojtek Tomáš Vokurka
Martin Vokurka Alexandr Volf Petr Vonásek
Zdeněk Vondrouš Miroslav Vondruška Aleš Votava
Barbora Votavová Lukáš Vrba Michaela Vršecká
Malik Washington Jiří Weber Douglas Webster
Simon Wimmer Nikita Yuferov
Datum Zápas Čas Část
31.10.2021 Ostrava Steelers 1 Příbram Bobcats 1 14:30 Finále
31.10.2021 Prague Lions Příbram Bobcats 1 13:00 Semifinále
24.10.2021 Příbram Bobcats Prague Lions 18:20 Základní část, 8. kolo
24.10.2021 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 17:10 Základní část, 8. kolo
24.10.2021 Příbram Bobcats 1 Prague Lions 13:40 Základní část, 10. kolo, turnaj 27
24.10.2021 Příbram Bobcats 2 Ostrava Steelers 1 13:40 Základní část, 10. kolo, turnaj 27
24.10.2021 Ostrava Steelers 1 Příbram Bobcats 1 12:20 Základní část, 10. kolo, turnaj 27
24.10.2021 Příbram Bobcats 2 Prague Lions 12:20 Základní část, 10. kolo, turnaj 27
24.10.2021 Příbram Bobcats 2 Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 27
23.10.2021 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:30 Finále
23.10.2021 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 12:00 Semifinále
17.10.2021 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 13:40 Základní část, 9. kolo, turnaj 25
17.10.2021 Brno Sígrs Příbram Bobcats 1 13:40 Základní část, 9. kolo, turnaj 24
17.10.2021 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 2 12:20 Základní část, 9. kolo, turnaj 25
17.10.2021 Příbram Bobcats 1 Ostrava Steelers 2 12:20 Základní část, 9. kolo, turnaj 24
17.10.2021 Brno Alligators Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 24
17.10.2021 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 2 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 25
16.10.2021 Prague Lions Příbram Bobcats 15:20 Základní část, 7. kolo
16.10.2021 Příbram Bobcats Vysočina Gladiators 13:00 Základní část, 7. kolo
10.10.2021 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:40 Základní část, 4. kolo