Home  /  Kluby  /  Příbram Bobcats

Detail klubu - Příbram Bobcats

logo Příbram Bobcats
Od roku: 1996 Areál: Marila http://www.bobcats.cz

Příbramský klub amerického fotbalu. Založený v roce 1995.

Dvojnásobný vícemistr České republiky z let 2014 a 2015.

 

 

 

 

Kontakty:

František Ježek - trenér muži 

tel: +420 608 267 617

mail: info@bobcats.cz

 

Bc. Bohuslav Rom - trenér dosrostu a U15 fĺagového týmu

tel.: +420 724 041 485

mail: info@bobcats.cz

 

Filip Troch - trenér ženy a juniorský tým

tel.: +420 723 241 243

mail: info@bobcats.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2022 12. (z 20)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2020
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2019 12. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2018 16. (z 27)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2017 5. (z 26)
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2016 5. (z 27)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2015 2. (z 24)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2014 2. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2013 8. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2012 10. (z 18)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2011 8. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2010 5. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2009 5. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2008 6. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2007 4. (z 9)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2006 5. (z 10)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2005 6. (z 9)
Bobcats Muži ČLAF 2004 7. (z 9)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2003 8. (z 8)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2002 5. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 2001 5. (z 9)
Příbram Rams Muži ČLAF 2000 5. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1999 7. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 1997 6. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1996 6. (z 7)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2019 3. (z 12)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2018 5. (z 12)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2017 7. (z 11)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2016 6. (z 10)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2012 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2011 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2009 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2008 3. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2007 5. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2006 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2005 1. (z 5)
Bobcats Junioři ČJLAF 2004 3. (z 4)
Dobříš Bobcats Junioři ČJLAF 2003 4. (z 6)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2022 6. (z 9)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2021 7. (z 7)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2017 1. (z 4)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2015 1. (z 3)
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2020
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2019 5. (z 7)
Příbram Bobcats Ženy Soutěž žen 2018 4. (z 6)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2022 2. (z 6)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2021 1. (z 4)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagová soutěž žen 2019 1. (z 3)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 12. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2022 2. (z 5)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 1. (z 7)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 1. (z 12)
Příbram Bobcats Women Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Příbram Bobcats ANG Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 1. (z 10)
Příbram Bobcats Women Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 10. (z 10)
Příbram Bobcats 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 2. (z 15)
Příbram Bobcats 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 13. (z 15)
Příbram Bobcats 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 1. (z 12)
Příbram Bobcats 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 11. (z 12)
Příbram Bobcats 1 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Příbram Bobcats 2 Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 6. (z 9)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 7. (z 9)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 1. (z 8)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 1. (z 11)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 1. (z 8)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Příbram Bobcats Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Demetrius Allen Ashley Bailey Jakub Barčík
Jakub Bareš Tomáš Bartoš Jan Bečka
Jan Bečvařík Matěj Beran Bedřich Bělohradský
Stanislav Bican Karel Biernat Lucie Bláhová
Kateřina Branišová Adam Brázda Michal Brilla
Patrik Broum Leona Bryndačová Aleš Bubílek
Antonio Cabral Lukáš Cibulka Ruben Contreras
Duarte Cruz Jan Čermák Lucie Černohorská
Tomáš Černohorský David Černý Jakub Červenka
Petr Červenka Kristýna Čuboňová Michal Čunát
Melvin Davis Jan Dědič David Dobiáš
Scott Doherty Tereza Došková Lukáš Dragoun
Jan Drmla Matěj Drmla Martin Drmota
Jakub Drozda Zdeněk Dvořák Miroslav Dvořák
Adam Ekl Sebastian Fandert Tomáš Filip
Tomáš Fix Bohuslav Flachs David Folejtar
Marcus Franke Josef Fuksa Dominic Gast
Columbus Givens Joseph Goodson František Gorej
Woodson Greer Martin Hadrbolec Matěj Hala
Lukáš Halenkovský Martin Hamza Marek Hejra
Lukáš Hnilička Martin Hnízdil Ondřej Holec
Václav Horek Jiří Hořejší Marek Hovorka
David Hrkal Filip Hron Denisa Hrušková
Lucie Hřebíková Jakub Chochol Jan Chvalník
Jan Jadrný Jan Janka Lukáš Jech
Jan Jeništa František Ježek Miroslav Jindrák
Lukáš Jíra Vendula Kaasová Eva Kabátníková
Jan Kapras Marko Karabaić Jakub Karfiol
Jindřich Kinter Vojtěch Klouček Lenka Knedlíková
Monika Kobulská Jiří Kohut Sofie Kolaříková
Lukáš Kolář Roman Kolář David Korous
Jakub Kortán Anna Kotounová Tomáš Krajčovič
Ladislav Kraus Hynek Králíček Eliška Králíčková
David Krása Robert Krejča Lukáš Krotký
Vladimír Krpec Daniel Krušina Jan Kšána
Miroslav Kubiš Matěj Kubík Milan Kučera
Vladimír Kudlata Aleš Kuchař Eva Kuchařová
Lukáš Kušion Robert Kühn Petr Lanc
Lukáš Landsperský Zbyšek Lavička Reinhold Leicht
Jaroslav Lejsek Daniela Lincová Ron Linder
Tomáš Macošinec Ellie Mae Ratcliffe Jakub Mallát
Radek Mallát Ondřej Marček Lukáš Marek
Radek Maršálek Michal Mašek Vladimír Matějka
Craig Maynard Tomáš Máchal Jakub Máša
Zacchaeus McCaskill Timothy McGarry Stanislav Melichar
Matěj Melichar Vítězslav Miko Michal Milý
Pavla Míková Jakub Mráz Josef Murgaš
Filip Myslík David Navrátil Adam Nedvídek
Ondřej Nol Jakub Nový Martin Olbert
Kristýna Osmančíková Radek Pačaj Jan Palok
Filip Patera Tomáš Pech Petr Pelcner
Miroslav Pergl Jan Petrikovič David Pham
Kristýna Pilátová Jan Pitelka Vojtěch Podhradský
Miroslav Pohůnek Dominik Pokorný Romana Polcrová
Martin Polívka David Poplštein Jakub Poslušný
Štěpán Posselt David Potrebuješ Pavel Poustecký
Vladimír Pražák Jakub Procházka David Procházka
Natanael Prokeš Fabian Quintana Edmundo Ramos
Tomáš Rom Lucie Rozšafná Jakub Rožník
Ricardo Ruiz Kamil Rusín Ondřej Růžička
Jana Růžičková Josef Řihák Marie Salayová
Dušan Salát Michal Sedláček Nikita Shevchenko
Adam Shorný Tereza Schneiderová Radek Simerský
Daniel Skřehota Jakub Sláma Matěj Stehlík
Martin Steinbach Alexander Burnett Stevens Vít Stibor
Filip Stibor Daniela Stiborová Ondřej Straka
Robin Svallin Martin Šafanda Dominik Šafanda
Jakub Šebák Josef Ševců Barbora Šimková
Josefína Širlová Jakub Špaček Renata Špatenková
Jiří Štětina Dominik Šusta Jiří Švébiš
Martin Terš Marco Tiilikainen Jiří Tomeš
Václav Toužimský Lenka Trochová Ondřej Truc
Pavel Tumpach Prokop Tydlacka Jiří Urban
Jiří Uvarov Tobiáš Vacín Martina Vališová
Hana Vallová Martin Valta Filip Vandas
Karel Váňa Vendula Verdan Adéla Veselá
Jan Veselý Daniel Vitiš Simona Vitišová
Věra Vitoňová Ondřej Víšek Daniel Vít
Petr Vít Vojtěch Vítek Daniel Vlasák
Roman Vlasák Alexandr Volf Petr Vonásek
Zdeněk Vondrouš Miroslav Vondruška Aleš Votava
Barbora Votavová Lukáš Vrba Michaela Vršecká
Malik Washington Jiří Weber Douglas Webster
Simon Wimmer Nikita Yuferov
Datum Zápas Čas Část
5.11.2022 Brno Sígrs Příbram Bobcats 13:00 Finále
29.10.2022 Příbram Bobcats 1 Prague Lions 16:00 Finále
29.10.2022 Příbram Bobcats 1 Prague Black Panthers 15:00 Semifinále
29.10.2022 Příbram Bobcats 1 Bratislava Monarchs 14:00 Čtvrtfinále
23.10.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58
23.10.2022 Brno Sígrs Příbram Bobcats 12:00 Základní část, 8. kolo
23.10.2022 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 2 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58
23.10.2022 Prague Lions Příbram Bobcats 2 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 58
23.10.2022 Příbram Bobcats Pardubice Stallions 10:00 Základní část, 8. kolo
22.10.2022 Příbram Bobcats 1 Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
22.10.2022 Prague Mustangs Příbram Bobcats 1 12:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
22.10.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56
15.10.2022 Příbram Bobcats 1 Příbram Bobcats 2 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
15.10.2022 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 1 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
15.10.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 2 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
15.10.2022 Příbram Bobcats 2 Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
15.10.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52
9.10.2022 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 1 13:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50
9.10.2022 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 1 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50
9.10.2022 Příbram Bobcats 1 Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 50