Home  /  Kluby  /  Ostrava Steelers

Detail klubu - Ostrava Steelers

logo Ostrava Steelers
Od roku: 1994 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/


Klub s ocelovým srdcem!!! 
Fotbal se do Ostravy dostal v letech 1993-94.
Ostrava Steelers je historicky jediný klub nesídlící na území Prahy, který kdy vyhrál Českou ligu amerického fotbalu. To bylo v roce 1997. Poté americký fotbal z Ostravy na chvíli zmizel a znovu se objevil až v roce 2010.
Ostrava Steelers nyní zastřešuje vedle mužského týmu i několik mládežnických a flagových týmů.

Kontakt na týmy Steelers:
Tacklové týmy: Jan Klimeš
email: steelers@email.cz
tel: +420 774 347 002
Flag U15 a U12: Jiří Dluhoš
email: steelers@email.cz
tel: +420 605 527 281

Největší úspěchy:
2019 - 2.místo Paddock Liga (mužský tým)
2018 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2018 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U17)
2017 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2017 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U16)
2017 - 2.místo Flagová liga U19 (tým U19)
2016 - 1.místo Flagová liga U19 (tým U19)
2015 - 1.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2015 - 2.místo ČLAF II (mužský tým)
2015 - 2.místo Dorostenecký Pohár (tým U16)
2014 - 1.místo ČLAF B (mužský tým)
2014 - 2.místo Juniorský Pohár (tým U19)
2014 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2013 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2012 - 3.místo Halové mistrovství (mužský tým)
1997 - 1.místo ČLAF (mužský tým)
1996 - 2.místo ČLAF (mužský tým) 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2020
Aquaponik Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2019 2. (z 26)
Aquaponik Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2018 2. (z 27)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2017 2. (z 26)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2016 6. (z 27)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2015 7. (z 24)
Ostrava Steelers 2 Muži ČLAF 2015 24. (z 24)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2014 7. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2013 5. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2012 6. (z 18)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2011 4. (z 11)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1999 5. (z 8)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1998 3. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1997 1. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1996 2. (z 7)
Ostrava Eagles Muži ČLAF 1995 4. (z 5)
Ostrava Cobras Muži ČLAF 1994 4. (z 4)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2019 4. (z 12)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2017 6. (z 11)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2016 4. (z 10)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2015 4. (z 8)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2014 2. (z 5)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2013 3. (z 3)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2019 3. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2018 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2017 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2016 5. (z 6)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2015 2. (z 3)
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 3. (z 12)
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 1. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 7. (z 20)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019 3. (z 7)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 4. (z 12)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 2. (z 10)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 1. (z 6)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 7. (z 9)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 8. (z 9)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 4. (z 8)
Ostrava Steelers Jiné soutěže Paddock eliga
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Evelína Adámková Marek Adolf Dominik Bárta
Antonín Bártek Matěj Bártek William Bendinha
Kamil Biener Nicolas Bodi Šarlota Bogdalíková
Josef Bogocz Šimon Bouzek Daniel Bria
Daniel Brzezina Jakub Březina Matěj Červek
Jiří Červenka Nikol Červenková Lukáš Česlík
Jiří Dluhoš Michal Dudek Alex Ďurina
Jakub Ermis Jan Ermis Jana Ermisová
Agáta Ferancová Amos Feranec Michal Fojtík
Petr Foldyna Vít Foniok Tomáš Frehar
Gabriel Fröhlich Zdeněk Furmánek Michal Gajdaczek
Garrett Griffeth Andrea Grygarová Andrea Grygarová
Sebastian Hanzel Tomáš Hanzelka Adam Hartel
Matěj Harušťák Vojtěch Hlaušek Martin Hloušek
Matyáš Horuta Tobiáš Hrnčíř Šimon Hubáček
Tomáš Husak Ondřej Chmela Jan Chovaniok
Tomáš Jadrný Kryštof Janda Filip Janda
Dominik Januš Petr Jeřábek Anna Juráková
Karolína Jurčová Jana Kačorová Štěpán Kaleta
Jiří Kamenický Adam Kavický Michal Kielor
Kateřina Kišková Ladislav Klimek Jan Klimeš
Eliška Klimešová Darina Klimešová Tomáš Knap
Jakub Knotek Ondřej Kolmáš Filip Konečný
Ondřej Konečný Michael Konvičný Akim Korotkov
Vojtěch Korytář Alan Kosniovský ml. Alan Kosniovský st.
Jiří Košař Klára Kotková Florián Kotúľ
Adam Král Matyáš Krkoška Barbora Kudelová
Lukáš Kupka Zdeněk Lembart Tomáš Lembart
Jiří Lička David Limanovský Dominik Lupták
Jiři Machala Petr Malý Adam Markovič
Jan Martínek Dominik Masár Martin Mašek
Paweł Matwiński Denisa Maxnerová Jakub Michalec
Marie Michalíková Lukáš Mikšík Martin Mišovic
Martin Mísař Mateusz Mucha Jan Musil
Martin Mušálek Łukasz Nielaba Paweł Onak
Andrew Palazzolo Michal Paluzga Tereza Pampuriková
Vojtěch Pavelka Jiří Pavliš Tomáš Pavlík
Michal Pavlík Jakub Pánek Ondřej Peňáz
Jakub Petr Veronika Piatkova Ján Planieta
Jiří Planý Jakub Poláček Jiří Polášek
Jan Pospíšil Tomáš Pour Lea Prusková
Patrik Puchala Jakub Puchalka Teodor Reinhold
Vojtěch Renz Petr Rezek Sylwester Rosik
Merlina Damiana Salvatore Randall Schroeder Pavel Sikora
Miroslav Sivek Alexandr Síkora Lukáš Sokol
Adam Stibor Robert Stohel Kamil Surmiak
Adam Synáček Michał Sysak Igor Szymczyk
Jakub Ševčík Jiří Šimečka Jiří Šimkovič ml.
Jiří Šimkovič st. Michael Škurla Petr Šmuk
Jan Telnar Ondřej Tomáš Lukáš Trefný
Jakub Tröster Ondřej Tröster Tadeáš Urbánek
Jakub Vaněk Martin Veselský Šimon Vlček
Ondřej Vršan Jan Vysloužil Radek Warchol
Martin Wasserbauer Matěj Wágner Douglas Webster
Tomáš Williams Josef Wolný Adam Závodný
Erik Zetocha Vojtěch Žerava
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Tomáš Bango Peter Bartoněk Miroslav Bartoš
Tomáš Bartusek Dominik Berger Richard Blaho
Vojtěch Blahut František Blažek Ján Bodnár
Filip Bojda Alexandr Bortlík Marek Bova
Jan Burik Michal Caltik Dominik Cihelka
Matěj Čejka Tomáš Černý Martin Divín
Lukáš Dlouhý Jakub Dostál Tomáš Drábek
Lukáš Drábek Oskar Drockila Petr Dudek
Dominik Dvorský Lukáš Ermis Petr Fajkus
Jan Fojtík Jaroslav Foldyna David Foltýnek
Karol Franciszkiewicz Michal Frelich Adrian Gabryś
Tomáš Gans Michal Gurecký David Hahn
Jan Ham Patrik Harabúz Walter Harazim
Vojtěch Havlín Marek Heinich Markéta Herbočková
Zdeněk Herzog Vít Herzog Patrik Hlisnikovský
Jaromír Hoffmann Dominik Holenka Jaroslav Honus
Pavel Horváth Tomáš Hřivnáč Adam Hubálek
Lukáš Charabarowicz Roland Chlubna Lukáš Chrobák
Jiří Chvalina René Jahnel Jakub Janák
David Janus Matěj Juha Jakub Jurček
David Kacíř David Kačor Václav Kantor
Ondřej Karásek Ondřej Karel Karel Kejda
Tomáš Klimas Tamara Klimešová Richard Kocián
Martin Kokošínský Petr Kolmáš Tadeaš Kompaník
Petr Konopka Martin Kot Ondřej Kotas
Michael Kotrla Marek Kovalski Peter Kovács
Štefan Kovács Adrian Kozler Martin Krejčiřík
Daniel Krempaský Jan Krumpholz Lukáš Krupa
Lukáš Kubíček Aleš Kufa Timotej Kukučík
Daniel Kunc Radim Kurowski Josef Kutý
David Langer Jaromír Langmaier Jaroslav Lasota
Tomáš Lepík Jan Lindovský Daniel Lindovský
Tomáš Lipský Jan Loskot Adam Luzar
Ondřej Macek Vít Maňas Martin Masarik
Ondřej Maštalíř Daniel Merta Adam Miketta
Václav Modrovič Martin Moldrzyk Radek Muczka
Patrik Musiol Jimmi Nannberg Kamil Nečekal
Tomáš Neugebauer Radek Novák Lukáš Nytra
Tomáš Očenášek Václav Opekar Jakub Orechovský
Oleksii Orel Daniel Papaj Ondřej Parma
Michal Perger Martin Peťovský Viktor Plonka
Jan Pludra Martin Pluschke Patrik Pohli
Radim Pospěch Martin Pospíšek Lukáš Přichystal
Martin Pstraš Lubomír Rachov Teemu Rantanen
Pavel Rec David Rečičár Rostislav Režný
Václav Richtar Marek Rozbroj Jan Rzyman
Jakub Řeha Tomáš Říha Martin Schiller
Petr Schön Czesław Siwy Patrik Skupin
Rostislav Sležka David Sléha Radim Směták
Ondřej Smolka David Sobol René Solák
Daniel Spáčil Lincoln Steel Reilly Steel
Tyson Steel Tomáš Stolář Tomáš Stopka
Daniel Strýček Josef Šajnar Pavel Ševeček
Daniel Šimčík Michael Širjajev René Širmer
Šimon Škrabiš Ondřej Štípek Martin Šuléř
Torsten Tannenberg Michal Tesař Jindřich Tichavský
Martin Tomaschek Jiří Turoň Karin Tylová
Václav Tymoč Petr Valíček Dominik Varo
Jaroslav Vavřač Ondřej Václavík Martin Velička
Marek Vlček Lukáš Vojnar Lukáš Vozihnoj
Henri Väänänen Miroslav Walek Matěj Wasserbauer
Piotr Wałoszek David Welzig Michal Wessely
Luke Wildung Steven Wilken Petr Zahnaš
Petr Zárybnický Christopher Žáček Robert Świtała
Datum Zápas Čas Část
21.6.2020 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 10. kolo
13.6.2020 Ostrava Steelers Brno Alligators 15:00 Základní část, 9. kolo
30.5.2020 Prague Lions Ostrava Steelers 20:00 Semifinále
30.5.2020 Brno Sígrs Ostrava Steelers 16:00 Základní část, 8. kolo
24.5.2020 Ostrava Steelers Prague Lions 15:00 Základní část, 7. kolo
17.5.2020 Ostrava Steelers Brno Alligators 20:00 Základní část, 5. kolo
17.5.2020 Ostrava Steelers Přerov Mammoths 15:00 Základní část, 6. kolo
10.5.2020 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 20:00 Základní část, 4. kolo
9.5.2020 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 5. kolo
3.5.2020 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 20:00 Základní část, 3. kolo
3.5.2020 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 4. kolo
26.4.2020 Ostrava Steelers Prague Mustangs 20:00 Základní část, 2. kolo
19.4.2020 Přerov Mammoths Ostrava Steelers 20:00 Základní část, 1. kolo
18.4.2020 Brno Alligators Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 3. kolo
12.4.2020 Přerov Mammoths Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 2. kolo
5.4.2020 Ostrava Steelers Brno Sígrs 15:00 Základní část, 1. kolo
28.10.2019 Brno Sígrs Ostrava Steelers 12:40 Základní část, podzim
28.10.2019 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 11:20 Základní část, podzim
28.10.2019 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 10:00 Základní část, podzim
26.10.2019 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 17:00 Základní část, 8. kolo