Home  /  Kluby  /  Ostrava Steelers

Detail klubu - Ostrava Steelers

logo Ostrava Steelers
Od roku: 1994 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/


Klub s ocelovým srdcem!!! 

Fotbal se do Ostravy dostal v letech 1993-94.

Ostrava Steelers je historicky jediný klub nesídlící na území Prahy, který kdy vyhrál Českou ligu amerického fotbalu. To bylo v roce 1997.

Poté americký fotbal z Ostravy na chvíli zmizel a znovu se objevil až v roce 2010.

Ostrava Steelers nyní zastřešuje vedle mužského týmu i několik mládežnických a flagových týmů a tým cheerleaders.


Kontakt na týmy Steelers:

tacklové a flagové týmy:
Jan Klimeš
email: steelers@email.cz
tel: +420 774 347 002

tým cheerleaders:
Jana Kosniovská
email: ostrava.steelers.cheerleaders@gmail.com
tel: +420 702 204 936 


Největší úspěchy:

2018 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2018 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U17)

2017 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2017 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U16)
2017 - 2.místo Flagová liga U19 (tým U19)

2016 - 1.místo Flagová liga U19 (tým U19)

2015 - 1.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2015 - 2.místo ČLAF II (mužský tým)
2015 - 2.místo Dorostenecký Pohár (tým U16)

2014 - 1.místo ČLAF B (mužský tým)
2014 - 2.místo Juniorský Pohár (tým U19)
2014 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2013 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2012 - 3.místo Halové mistrovství (mužský tým)

1997 - 1.místo ČLAF (mužský tým)

1996 - 2.místo ČLAF (mužský tým) 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Aquaponik Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2018 2. (z 27)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2017 2. (z 26)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2016 6. (z 27)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2015 7. (z 24)
Ostrava Steelers 2 Muži ČLAF 2015 24. (z 24)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2014 7. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2013 5. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2012 6. (z 18)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2011 4. (z 11)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1999 5. (z 8)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1998 3. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1997 1. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1996 2. (z 7)
Ostrava Eagles Muži ČLAF 1995 4. (z 5)
Ostrava Cobras Muži ČLAF 1994 4. (z 4)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2018 6. (z 12)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2017 6. (z 11)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2016 4. (z 10)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2015 4. (z 8)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2014 2. (z 5)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2013 3. (z 3)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2018 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2017 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2016 5. (z 6)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2015 2. (z 3)
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 3. (z 12)
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 1. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 7. (z 20)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 4. (z 12)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 2. (z 10)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 1. (z 6)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 8. (z 9)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 4. (z 8)
Ostrava Steelers Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Daniel Andres Dominik Bárta Matěj Bártek
Antonín Bártek William Bendinha Dominik Berger
Nicolas Bodi Šarlota Bogdalíková Josef Bogocz
Jakub Březina Jiří Červenka Lukáš Česlík
Lukáš Dlouhý Jan Dluhoš Jiří Dluhoš
Matěj Dluhoš Martin Dobeš Michal Dudek
Petr Dudek Dominik Dvorský Jakub Ermis
Jan Ermis Jana Ermisová Agáta Ferancová
Amos Feranec Michal Fojtík Petr Foldyna
Fabián Foldyna Vít Foniok Karol Franciszkiewicz
Tomáš Frehar Gabriel Fröhlich Zdeněk Furmánek
Adrian Gabryś Michal Gajdaczek Garrett Griffeth
Sebastian Hanzel Tomáš Hanzelka Matěj Harušťák
Vojtěch Hlaušek Martin Hloušek David Hopp
Pavel Horváth Dominik Höffner Ondřej Chmela
Jan Chovaniok Tomáš Jadrný Jakub Janák
Filip Janda Kryštof Janda Adam Janečka
David Janus Denis Javorský Petr Jeřábek
Jana Kačorová Štěpán Kaleta Jiří Kamenický
Václav Kantor Adam Kavický Michal Kielor
Ladislav Klimek Jan Klimeš Eliška Klimešová
Darina Klimešová Tomáš Knap Jakub Knotek
Ondřej Kolmáš Rostislav Koloděj Ondřej Konečný
Filip Konečný Petr Konopka Michael Konvičný
Vojtěch Korytář Alan Kosniovský ml. Alan Kosniovský st.
Jiří Košař Klára Kotková Florián Kotúľ
Alex Kovalík Jakub Kroček Damián Kukučík
Lukáš Kupka Tomáš Lembart Zdeněk Lembart
Jiří Lička Dominik Lupták Petr Malý
David Maniecki Adam Markovič Dominik Masár
Martin Mašek Paweł Matwiński Matyáš Mayer
Jakub Michalec Martin Mišovic Jan Musil
Martin Mušálek Tomáš Neugebauer Vít Němeček
Łukasz Nielaba Matěj Nowak Oleksii Orel
Tomáš Pavlík Jakub Pánek Ondřej Peňáz
Martin Peťovský Jakub Poláček Jan Pospíšil
Tomáš Pour Patrik Puchala Jakub Puchalka
Teodor Reinhold Vojtěch Renz Sylwester Rosik
Merlina Damiana Salvatore Daniel Seipl Alexandr Síkora
Lukáš Sokol Adam Stibor Václav Stibor
Robert Stohel Adam Synáček Michał Sysak
Jakub Ševčík Jakub Ševít Jiří Šimečka
Jiří Šimkovič ml. Jiří Šimkovič st. Petr Šmuk
Jan Telnar Ondřej Tomáš Lukáš Trefný
Ondřej Tröster Jakub Tröster Eduard Tutko
Pavel Uličný Tadeáš Urbánek Jakub Vaněk
Martin Veselský Jan Vysloužil Martin Wasserbauer
Piotr Wałoszek Michal Wessely Steven Wilken
Adam Závodný Erik Zetocha Tomáš Zgubiš
Christopher Žáček Vojtěch Žerava Robert Świtała
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Tomáš Bango Peter Bartoněk Miroslav Bartoš
Tomáš Bartusek Richard Blaho Vojtěch Blahut
František Blažek Ján Bodnár Filip Bojda
Alexandr Bortlík Marek Bova Jan Burik
Michal Caltik Dominik Cihelka Matěj Čejka
Tomáš Černý Martin Divín Tomáš Drábek
Lukáš Drábek Oskar Drockila Lukáš Ermis
Petr Fajkus Jan Fojtík Jaroslav Foldyna
David Foltýnek Michal Frelich Tomáš Gans
Michal Gurecký David Hahn Jan Ham
Patrik Harabúz Walter Harazim Vojtěch Havlín
Marek Heinich Markéta Herbočková Zdeněk Herzog
Vít Herzog Patrik Hlisnikovský Jaromír Hoffmann
Dominik Holenka Jaroslav Honus Tomáš Hřivnáč
Adam Hubálek Lukáš Charabarowicz Roland Chlubna
Lukáš Chrobák Jiří Chvalina René Jahnel
Matěj Juha Jakub Jurček David Kacíř
David Kačor Ondřej Karásek Ondřej Karel
Karel Kejda Tomáš Klimas Tamara Klimešová
Richard Kocián Martin Kokošínský Petr Kolmáš
Tadeaš Kompaník Martin Kot Ondřej Kotas
Michael Kotrla Marek Kovalski Štefan Kovács
Peter Kovács Adrian Kozler Martin Krejčiřík
Daniel Krempaský Jan Krumpholz Lukáš Krupa
Lukáš Kubíček Aleš Kufa Daniel Kunc
Radim Kurowski Josef Kutý David Langer
Jaromír Langmaier Jaroslav Lasota Tomáš Lepík
Jan Lindovský Daniel Lindovský Tomáš Lipský
Jan Loskot Adam Luzar Ondřej Macek
Vít Maňas Martin Masarik Ondřej Maštalíř
Daniel Merta Adam Miketta Martin Mísař
Václav Modrovič Martin Moldrzyk Radek Muczka
Patrik Musiol Jimmi Nannberg Kamil Nečekal
Radek Novák Lukáš Nytra Tomáš Očenášek
Václav Opekar Jakub Orechovský Daniel Papaj
Ondřej Parma Michal Pavlík Michal Perger
Viktor Plonka Jan Pludra Martin Pluschke
Patrik Pohli Radim Pospěch Martin Pospíšek
Lukáš Přichystal Martin Pstraš Lubomír Rachov
Pavel Rec David Rečičár Rostislav Režný
Václav Richtar Marek Rozbroj Jan Rzyman
Jakub Řeha Tomáš Říha Martin Schiller
Petr Schön Czesław Siwy Patrik Skupin
Rostislav Sležka David Sléha Radim Směták
Ondřej Smolka David Sobol René Solák
Daniel Spáčil Lincoln Steel Tyson Steel
Reilly Steel Tomáš Stolář Tomáš Stopka
Daniel Strýček Josef Šajnar Daniel Šimčík
Michael Širjajev René Širmer Šimon Škrabiš
Michael Škurla Ondřej Štípek Martin Šuléř
Torsten Tannenberg Michal Tesař Jindřich Tichavský
Martin Tomaschek Karin Tylová Václav Tymoč
Petr Valíček Dominik Varo Jaroslav Vavřač
Ondřej Václavík Martin Velička Marek Vlček
Lukáš Vojnar Lukáš Vozihnoj Henri Väänänen
Miroslav Walek Radek Warchol Matěj Wasserbauer
David Welzig Luke Wildung Petr Zahnaš
Petr Zárybnický
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 14:40 Základní část, podzim
21.10.2018 Brno Sígrs Ostrava Steelers 14:00 Základní část
21.10.2018 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 13:20 Základní část, podzim
21.10.2018 Ostrava Steelers Brno Amazons 12:00 Základní část, podzim
20.10.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 14:00 Finále
14.10.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 15:00 Základní část
13.10.2018 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 14:40 Základní část, podzim
13.10.2018 Ostrava Steelers Prague Lions 13:20 Základní část, podzim
13.10.2018 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 12:00 Základní část, podzim
7.10.2018 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část
7.10.2018 Ostrava Steelers Prague Lions 13:40 Základní část, podzim
7.10.2018 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 12:20 Základní část, podzim
7.10.2018 Ostrava Steelers Brno Sígrs 11:00 Základní část
23.9.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 15:00 Základní část
23.9.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 11:00 Základní část
16.9.2018 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 14:00 Základní část
15.9.2018 Prague Lions Ostrava Steelers 15:00 Základní část
15.9.2018 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 14:40 Základní část, podzim
15.9.2018 Ostrava Steelers Brno Amazons 13:20 Základní část, podzim
15.9.2018 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 12:00 Základní část, podzim