Home  /  Kluby  /  Karlovy Vary Warriors

Detail klubu - Karlovy Vary Warriors

logo Karlovy Vary Warriors
Od roku: 2012 Areál: Start http://www.warriorsfootball.cz

Jsme jediný zástupce amerického fotbalu v Karlovarském kraji od roku 2012. Dlouhodobě pracujeme s mládeží a nabízíme sportovní uplatnění pro širokou skupinu sportovců.

Jsme aktivní na sociálních sítích, najdete nás jak na Facebooku, tak Instagramu.

Kontakty:

Jakub Čajan Trenér dospělých, 1. zástupce klubu +420 774 777 734 jakub.cajan (zavináč) gmail.com
Roman Voráček Trenér mládeže, 2. zástupce klubu +420 732 316 864 Worry.RV (zavináč) seznam.cz
Jakub Mařík Trenér mládeže, 3. zástupce klubu +420 720 265 572 jakubmarik7 (zavináč) seznam.cz

 

GO WARRIORS!

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Karlovy Vary Warriors Muži Soutěž mužů 2019 22. (z 26)
Karlovy Vary Warriors Muži Soutěž mužů 2018 24. (z 27)
Karlovy Vary Warriors Muži Soutěž mužů 2016 18. (z 27)
Karlovy Vary Warriors Muži ČLAF 2015 20. (z 24)
Karlovy Vary Warriors Muži ČLAF 2014 18. (z 23)
Karlovy Vary Warriors Muži ČLAF 2013 21. (z 23)
Karlovy Vary Warriors Junioři Soutěž juniorů 2016 10. (z 10)
Karlovy Vary Warriors Junioři Soutěž juniorů 2015 8. (z 8)
Karlovy Vary Warriors Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 8. (z 10)
Karlovy Vary Warriors Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 2. (z 6)
Karlovy Vary Warriors Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 4. (z 11)
Karlovy Vary Warriors Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 3. (z 8)
Karlovy Vary Warriors Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Aziz Asanbekov Miloslav Bachseits Václav Blahout
Adam Bouška Tomáš Brabenec Ladislav Brož
Vítek Brožek Kryštof Cikhardt Josef Ciper
Marek Ciper David Čepelák Lubomír Doležal
Tomáš Doležal Tereza Došková Michael Drugda
Albert Duhanaj Pavel Farár Vojtěch Fárek
Jiří Fiala Jan Franc Václav Frank
Matěj Glanc Martin Gregor Amir Gunem
Petr Haršani Jana Havlová Lukáš Hnilička
Josef Horák Tereza Hošková Denisa Hrušková
Daniel Hüttner Jakub Choura Matěj Ilnycký
Denis Janeček Lukáš Kadlót Dominik Klapuch
Jan Klíma ml. Jan Klíma st. Vojtěch Klucho
Vladimír Koča Adam Kodl Petr Kollarik
Milan Koubek Tomáš Kovařík Alexandr Krapf
Jaroslav Králič Jan Krejza Vít Kruliš
David Kříž Klára Kubíčková Josef Kumpera
Milada Kumperová Václav Kůs Dominik Köhler
Jiří Lafek Alex Langer Jaromír Langmaier
Tomáš Lisec Josef Loryk Andrea Matúšová
Kateřina Mikušová Suren Nalbandyan Jakub Nedbal
Matyáš Němeček Jan Novák Jakub Novotný
Lukáš Nykodým Daniel Panoch Patrik Pažďora
Elisabeth-Renée Pillerová Miloslav Podracký Michal Potopalský
David Potrebuješ Jakub Procházka Kristýna Prokopiusová
Jakub Rada Pavel Roth František Sedlák
Jakub Seidl Petr Severa Filip Shrbený
Daniel Schmiedkunz Roman Stach Tomáš Studénka
Jaroslav Sůva František Svoboda Martina Šrámková
Jakub Štěpánek Michaela Štěrbová Šimon Štýbnar
Lukáš Šťovíček Matěj Šťovíček Jakub Trosman
Jan Vartecký David Váňa
Datum Zápas Čas Část
6.7.2019 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:00 Iron Bowl V
23.6.2019 Karlovy Vary Warriors Jičín Hurricanes 14:00 Základní část, 6. kolo
9.6.2019 Teplice Nordians Karlovy Vary Warriors 15:00 Základní část, 5. kolo
25.5.2019 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 4. kolo
5.5.2019 Tábor Foxes Karlovy Vary Warriors 14:00 Základní část, 3. kolo
27.4.2019 Karlovy Vary Warriors Most Hunters 14:00 Základní část, 2. kolo
14.4.2019 Jičín Hurricanes Karlovy Vary Warriors 14:00 Základní část, 1. kolo
15.7.2018 Liberec Titans Karlovy Vary Warriors 14:00 Iron Bowl IV
30.6.2018 Tábor Foxes Karlovy Vary Warriors 14:00 Základní část
16.6.2018 Karlovy Vary Warriors Liberec Titans 14:00 Základní část
9.6.2018 Most Hunters Karlovy Vary Warriors 14:00 Základní část
19.5.2018 Karlovy Vary Warriors Most Hunters 12:00 Základní část
28.4.2018 Karlovy Vary Warriors Teplice Nordians 14:00 Základní část
15.4.2018 Liberec Titans Karlovy Vary Warriors 14:00 Základní část
11.6.2017 Příbram Bobcats Karlovy Vary Warriors 15:40 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:10 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Pilsen Patriots Karlovy Vary Warriors 12:40 Základní část, 5. kolo
3.6.2017 Pilsen Patriots Karlovy Vary Warriors 14:40 Základní část, 4. kolo
3.6.2017 Karlovy Vary Warriors Příbram Bobcats 13:20 Základní část, 4. kolo
3.6.2017 Příbram Bobcats Women Karlovy Vary Warriors 12:00 Základní část, 4. kolo