Home  /  Kluby  /  Pilsen Patriots

Detail klubu - Pilsen Patriots

logo Pilsen Patriots
Od roku: 1996 Areál: Bolevec http://www.pilsenpatriots.cz

Klub amerického fotbalu Pilsen Patriots

Oficiální email na klub:  postmaster@pilsenpatriots.cz

Kontakty na jednotlivé týmy:

Senioři:  Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz

Junioři:  

Flag U15 a U11 :  Martin VOKURKA, mobil: 602 682 502, email: zinet.62@gmail.com

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2019
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2018 7. (z 27)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2017 9. (z 26)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2016 8. (z 27)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2015 9. (z 24)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2014 10. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2013 9. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2012 9. (z 18)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2010 6. (z 11)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2009 6. (z 8)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2008 4. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2007 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2006 8. (z 10)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2005 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2004 6. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2003 6. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2002 7. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2001 8. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2000 6. (z 7)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1999 8. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1998 7. (z 7)
Pilsen Bulldogs Muži ČLAF 1996 7. (z 7)
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2019
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2017 11. (z 11)
Pilsen Patriots Junioři Juniorský pohár 2013 1. (z 3)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2011 4. (z 4)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2010 5. (z 5)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2008 6. (z 6)
Pilsen Patriots Dorost Soutěž dorostu 2016 2. (z 6)
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 8. (z 12)
Pilsen Patriots Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 5. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 2. (z 9)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 5. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 2. (z 11)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 7. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 4. (z 4)
Pilsen Angels Ženy Soutěž žen 2017 4. (z 6)
Pilsen Patriots Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Pilsen Patriots Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Christian Adorno Marek Babák Michael Bálak
Michael Bárta Radek Benedykt Adam Beneš
Jakub Beran Tomáš Bittengl Miroslav Blecha
Karolína Blechová Lukáš Bouda Adam Červený
Martin Fau Daniel Forghieri Tomáš Golubar
Matyas Gotschy Daniel Hanzlíček Jakub Hanzlíček
Ryan Hartnett Tomáš Hataj Milan Hájek
Jan Impseil Eliška Irová Lukáš Kadlec
Jan Kalčík Jakub Kameník David Kica
Matěj Kníže Daniel Kokoška Stanislav Košík
Milan Koubek Jan Kovařík Jindřich Krisl
Jan Kříž Libor Kurfirst Jan Kurtiš
Larissa Lewis Larry Lewis Zachary Lewis
Lukáš Lindauer Jakub Linka Jan Lontschar
Klára Lontscharová Martin Loukota Daniel Lukeš
Patrik Mach Jakub Mathauser Petr Miesbauer
Tomáš Mourek Aleš Mráz Vojtěch Mužík
Ondřej Nehéz Tuan Nguyen Ryan Pahos
Martin Partha Michal Pašek Jaroslav Pauer
Václav Pekárek Melánie Peštová David Pivovar
Martin Poláček Jan Procházka Veronika Procházková
Jakub Rada Tereza Radová Eliška Radová
Jindřich Randa Vítek Ranš Anthony Ratliff
Antonín Rubáš Jan Rubeš Marek Růžička
Tomáš Sedláček Matěj Stehlík Vincenc Světlík
Vít Světlík Dominik Ščerbák Matěj Šlehofer
Patrik Šmíd Filip Štrunc Nicolas Tauš
Karel Táborský Daniel Tichý Jakub Trojan
Zdeněk Tumpach Pavel Tumpach Julie Tumpachová
Jiří Urban Jan Vainar Karel Vaněk
Alexandr Vaněk Matyáš Vaněk Ondřej Verner
Jan Vinklárek Petr Vít Martin Vojtěchovský
Martin Vokurka Pavel Vonásek Jakub Vondraš
Michal Vrba Yener Yeni
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Miloslav Baloun Michal Bauer Jan Bednář
Metoděj Beránek Alan Bernklau Alan Bernklau
Tomáš Bocek Jakub Brejcha Richard Brown
Aleš Bubílek Miloslav Bureš Stanislav Buslo
Vladimír Černý Tomáš Černý Vladimír Černý
Tomáš Červený Kristýna Čuboňová Lukáš Dočkal
Tereza Došková Pavel Dressler Tomáš Drexler
Martin Dušek Adam Dvořák Štěpán Fau
Petr Francl Václav Frank Michaela Franková
Petr Freiesleben Karel Freyberg Daniel Hajšman
Jan Hinterholzinger David Hlaváček Jiří Horáček
Otakar Horák Václav Horek Jakub Houdek
Dominik Houdek Denisa Hrušková Lucie Hřebíková
Viktor Hörner Jan Jaroš Marek Jindra
Jaroslav Johánek Radim Kadlec Jakub Karfiol
Dominik Kellner Tomáš Kempf Kateřina Kempfová
Dominik Klapuch Tadeáš Klas Jakub Kloz
Lenka Knedlíková Miodrag Kocić Vaclav Kohout
Martin Kriško Josef Krnáč Jan Kronďák
Jan Kroupa Lukáš Kříž Klára Kubíčková
Tomáš Kuruc Lukáš Kušion Pavel Kušion
Aleš Kysela Jan Lindauer Adam Lindmajer
Tomáš Linka David Liška Oldřich Liška
Matěj Lodl David Lukeš František Lukeš
Lukáš Malec Radek Man Jonáš Marák
Petr Martínek Marek Mařík Jan Matoušek
Josef Miegl Noemi Mlynaříková Daniel Nam
Tomas Nejdl Petr Nový Alois Paisker
Van Parker Martin Pech Duy Viet Phi
David Piksa Vít Písař Martin Polívka
Jaroslav Pollák Pavel Pomahač David Procházka
Vladislav Přibáň Patrik Pyšný Vendula Radová
Petr Řepík Marie Salayová Barbora Schmidtová
David Souček Filip Soukup Martin Šafanda
Dominik Šafanda Jan Šašek Ondřej Škrýba
Renata Špatenková Martin Šrámek Jiří Šrom
Johana Šromová Gabriela Šromová Adriana Šromová
Ondřej Štolba Miroslav Tábor Josef Tišer
Jan Tlustý Vávra Tomáš Michal Treml
Pavel Trnka Petr Tuček Patrik Vainer
Martin Valenta Martina Vališová Ivana Vančurová
Tomáš Vepřek Martin Verdan Martin Verdan
Patrik Verdan Marek Verdan Jan Veselý
Tomáš Veselý Vít Vítek Petr Vonásek
Jakub Vrzal Jan Wedochovič Wesley Worthen
Jakub Zeidl Tomáš Ženíšek
Datum Zápas Čas Část
23.6.2019 Prague Black Panthers Pilsen Patriots 13:40 Základní část, jaro
23.6.2019 Aquaponik Ostrava Steelers Pilsen Patriots 13:00 Základní část, 10. kolo
23.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 12:20 Základní část, jaro
23.6.2019 Pilsen Patriots Brno Sígrs 11:00 Základní část, jaro
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 13:40 Základní část, jaro
16.6.2019 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 12:20 Základní část, jaro
16.6.2019 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 11:00 Základní část, jaro
15.6.2019 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 9. kolo
8.6.2019 Pilsen Patriots Brno Sígrs 14:00 Základní část, 8. kolo
8.6.2019 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 13:40 Základní část, jaro
8.6.2019 Brno Sígrs Pilsen Patriots 12:20 Základní část, jaro
8.6.2019 Brno Alligators Pilsen Patriots 11:00 Základní část, jaro
2.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 13:40 Základní část, jaro
2.6.2019 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 12:20 Základní část, jaro
2.6.2019 Prague Lions Pilsen Patriots 11:00 Základní část, jaro
1.6.2019 Prague Lions Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 7. kolo
26.5.2019 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 13:40 Základní část, jaro
26.5.2019 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 12:20 Základní část, jaro
26.5.2019 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, jaro
19.5.2019 Pardubice Stallions Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 6. kolo