Home  /  Kluby  /  Pilsen Patriots

Detail klubu - Pilsen Patriots

logo Pilsen Patriots
Od roku: 1996 Areál: Bolevec http://www.pilsenpatriots.cz

Klub amerického fotbalu Pilsen Patriots

Oficiální email na klub:  postmaster@pilsenpatriots.cz

Kontakty na jednotlivé týmy:

Senioři:  Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz

Dorost:  Larry LEWIS, mobil: 773 672 519, email: larrylewis@pobox.com

Flag U15 a U12 :  Martin VOKURKA, mobil: 602 682 502, email: zinet.62@gmail.com

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2020
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2019 6. (z 26)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2018 7. (z 27)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2017 9. (z 26)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2016 8. (z 27)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2015 9. (z 24)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2014 10. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2013 9. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2012 9. (z 18)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2010 6. (z 11)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2009 6. (z 8)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2008 4. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2007 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2006 8. (z 10)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2005 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2004 6. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2003 6. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2002 7. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2001 8. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2000 6. (z 7)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1999 8. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1998 7. (z 7)
Pilsen Bulldogs Muži ČLAF 1996 7. (z 7)
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2018 11. (z 12)
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2017 11. (z 11)
Pilsen Patriots Junioři Juniorský pohár 2013 1. (z 3)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2011 4. (z 4)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2010 5. (z 5)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2008 6. (z 6)
Pilsen Patriots Dorost Soutěž dorostu 2020
Pilsen Patriots Dorost Soutěž dorostu 2016 2. (z 6)
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 8. (z 12)
Pilsen Patriots Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 5. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 4. (z 9)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 2. (z 9)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 5. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 2. (z 11)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 7. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 4. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014
Pilsen Angels Ženy Soutěž žen 2017 4. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Christian Adorno Miloslav Baloun Michal Bauer
Michael Bálak Jan Bednář Adam Beneš
Jakub Beran Metoděj Beránek Alan Bernklau
Alan Bernklau Tomáš Bittengl Karolína Blechová
Tomáš Bocek Jakub Brejcha Richard Brown
Aleš Bubílek Miloslav Bureš Stanislav Buslo
Lucas David Carroll Jan Čermák Tomáš Černý
Vladimír Černý Vladimír Černý Tomáš Červený
Adam Červený Kristýna Čuboňová Lukáš Dočkal
Tereza Došková Pavel Dressler Tomáš Drexler
Martin Dušek Adam Dvořák Štěpán Fau
Martin Fau Daniel Forghieri Václav Frank
Michaela Franková Petr Freiesleben Karel Freyberg
Daniel Hajšman Jakub Hanzlíček Ryan Hartnett
Tomáš Hataj Jan Hinterholzinger David Hlaváček
Jiří Horáček Otakar Horák Václav Horek
Jakub Houdek Dominik Houdek Denisa Hrušková
Lucie Hřebíková Viktor Hörner Eliška Irová
Jan Jaroš Marek Jindra Jaroslav Johánek
Radim Kadlec Jakub Karfiol Dominik Kellner
Tomáš Kempf Kateřina Kempfová Dominik Klapuch
Tadeáš Klas Jakub Kloz Lenka Knedlíková
Matěj Kníže Miodrag Kocić Vaclav Kohout
Jan Kovařík Martin Kriško Josef Krnáč
Jan Kronďák Jan Kroupa Jan Kříž
Lukáš Kříž Klára Kubíčková Šimon Kučera
Tomáš Kuruc Pavel Kušion Lukáš Kušion
Aleš Kysela Larissa Lewis Jan Lindauer
Lukáš Lindauer Adam Lindmajer Jakub Linka
Tomáš Linka David Liška Oldřich Liška
Matěj Lodl Klára Lontscharová Daniel Lukeš
František Lukeš David Lukeš Lukáš Malec
Radek Man Jonáš Marák Petr Martínek
Marek Mařík Jakub Mathauser Jan Matoušek
Josef Miegl Noemi Mlynaříková Tomáš Mourek
Daniel Nam Tomas Nejdl Petr Nový
Henry Ofori-Dankwah Ryan Pahos Alois Paisker
Van Parker Michal Pašek Jaroslav Pauer
Martin Pech Václav Pekárek Duy Viet Phi
David Piksa Vít Písař Martin Poláček
Martin Polívka Jaroslav Pollák Pavel Pomahač
David Procházka Vladislav Přibáň Patrik Pyšný
Tereza Radová Vendula Radová Eliška Radová
Jindřich Randa Vítek Ranš Anthony Ratliff
Quevin Redding Evan Richardson Jan Rubeš
Marek Růžička Marie Salayová Barbora Schmidtová
David Souček Filip Soukup Matěj Stehlík
Krasimir Stoyanov Vincenc Světlík Vít Světlík
Martin Šafanda Dominik Šafanda Jan Šašek
Ondřej Šisl Ondřej Škrýba Renata Špatenková
Martin Šrámek Jiří Šrom Johana Šromová
Gabriela Šromová Adriana Šromová Ondřej Štolba
Filip Štrunc Nicolas Tauš Jesse Thompson
Josef Tišer Jan Tlustý Vávra Tomáš
Michal Treml Pavel Trnka Jakub Trojan
Petr Tuček Filip Vachovec Martin Valenta
Martina Vališová Ivana Vančurová Tomáš Vepřek
Martin Verdan Martin Verdan Marek Verdan
Patrik Verdan Tomáš Veselý Jan Veselý
Jan Vinklárek Petr Vít Vít Vítek
Petr Vonásek Jakub Vondraš Jan Voves
Jakub Vrzal Jan Wedochovič Wesley Worthen
Yener Yeni Jakub Zeidl Tomáš Ženíšek
Datum Zápas Čas Část
25.10.2020 Pilsen Patriots Brno Alligators 14:30 Zrušené zápasy
25.10.2020 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 13:15 Zrušené zápasy
18.10.2020 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 14:30 Zrušené zápasy
18.10.2020 Pilsen Patriots Vysočina Gladiators 13:40 Zrušené zápasy
18.10.2020 Příbram Bobcats 2 Pilsen Patriots 12:20 Zrušené zápasy
18.10.2020 Pilsen Patriots Brno Alligators 12:00 Zrušené zápasy
18.10.2020 Pilsen Patriots Brno Alligators 11:00 Zrušené zápasy
11.10.2020 Vysočina Gladiators Pilsen Patriots 16:00 Základní část, 8. kolo
11.10.2020 Pilsen Patriots Brno Sígrs 13:40 Základní část, 6. kolo
11.10.2020 Pilsen Patriots Brno Alligators 13:15 Základní část, 4. kolo
11.10.2020 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 12:20 Základní část, 6. kolo
11.10.2020 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 4. kolo
11.10.2020 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 1 11:00 Základní část, 6. kolo
3.10.2020 Brno Sígrs Pilsen Patriots 15:00 Zrušené zápasy
3.10.2020 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 13:40 Základní část, 5. kolo
3.10.2020 Bratislava Monarchs Royal Pilsen Patriots 12:20 Zrušené zápasy
3.10.2020 Příbram Bobcats 1 Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 5. kolo
28.9.2020 Prague Mustangs Pilsen Patriots 15:00 Zrušené zápasy
26.9.2020 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 14:30 Základní část, 3. kolo
26.9.2020 Pilsen Patriots Brno Alligators 12:00 Základní část, 3. kolo