Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail klubu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Od roku: 1994 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz

nejstarší tým na Moravě a Slezsku, aktivně rozvíjí sportovní činnost již 31. rokem

Průběžně nabíráme zájemce do našeho týmu Mužů a juniorského programu.

Přijďte nás popořit na domácí zápasy (Brno-rugby Bystrc, ul.Jakuba Obrovského) !

 

Kontakty:

manažer: Zbyněk Zelinka, +420 603 43 84 86, zbyzel(at)alligators.cz


tým Mužů          : hlavní trenér : David Ospalý, +420 777 952 254, davidHC(at)alligators.cz

                          : trenér obrany: Jiří Řezáč, jiri.rezac(at)alligators.cz

Flag football      :  trenéři U19/U15:  Aleš Daňhel, +420 773 602 175, ales.danhel(at)alligators.cz

                                                          Jan Raspopčev, +420 602 595 852, raspopcev(at)alligators.cz



zbyzel(at)alligators.cz

www.alligators.cz



 

Historie klubu

- založen v červnu 1991 při VUT FS v Brně, člen Vysokoškolského sportovního klubu SF
- spoluzakladatel a řádný člen České asociace amerického fotbalu
- od r. 1994 byl účastník České a III. rakouské ligy v r. 1996 postoupil z III. do II. rakouské ligy,
- od r. 1997 účastník jen České ligy amerického fotbalu
- v sezóně 1999/2000 založení juniorského týmu hráčů a cheerleaders

 Nejlepší dosažené výsledky:

senioři :

- Vítěž 2. ligy amerického fotbalu - Silverbowl 2017
- 2. místo v České lize amerického fotbalu (2001, 2002)
- Mistři ČR 2002, 2003 Halové mistrovství ČR
- Vicemistři ČR 2004, 2006 Halové mistrovství ČR
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2006)
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2007)

junioři :
1. místo v Podzimním juniorském turnaji (2001)
3. místo Česká juniorská liga 2006

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2023
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2022 6. (z 20)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2021 4. (z 13)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2020
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2019 8. (z 26)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2018 6. (z 27)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2017 7. (z 26)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2016 12. (z 27)
Brno Alligators Muži ČLAF 2015 5. (z 24)
Brno Alligators Muži ČLAF 2014 5. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2013 4. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2012 5. (z 18)
Brno Alligators Muži ČLAF 2011 5. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2010 4. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2009 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2008 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2007 6. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2006 6. (z 10)
Brno Alligators Muži ČLAF 2005 5. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2004 4. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2003 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2002 2. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2001 2. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2000 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1999 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 1998 5. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1997 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1996 3. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1995 3. (z 5)
Brno Alligators Muži ČLAF 1994 2. (z 4)
Brno Alligators Junioři Soutěž juniorů 2019 12. (z 12)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2010 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2009 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2008 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2007 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2006 3. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2005 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2004 4. (z 4)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2003 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2002 2. (z 3)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2001 1. (z 2)
Brno Alligators Dorost Soutěž dorostu 2022 9. (z 9)
Brno Alligators Dorost Soutěž dorostu 2020
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 5. (z 12)
Brno Gators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 11. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 5. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 8. (z 20)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Gators Brno Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 9. (z 21)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž dorostu 2022 4. (z 5)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2019 4. (z 7)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 7. (z 12)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 4. (z 10)
Brno Alligators Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2016 5. (z 6)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2022 7. (z 15)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2021 5. (z 12)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2020
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019 5. (z 9)
Brno Alligators Jiné soutěže Paddock eliga 2021
Brno Alligators Jiné soutěže Paddock eliga 2020
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adamiec Anton Aheyev David Alexa
Ondřej Ambrož Dominik Antal Vincent Anton
Alejandro Arce Ahmet Atay Roman Audy
William Bartels Radek Baxant Jan Bárta
Lukáš Bělík Stanislav Bican Ondřej Blabla
Jakob Blake Pavel Boháč Jaroslav Bončo
Tomáš Bončo Lukáš Bowyer Hynek Brandl
Viliam Brožek Jan Březina Jan Bulinský
František Buriánek Tomáš Bušek Jan Caha
Vojtěch Camfrla Michael Campbell David Čechák
Ondřej Čipera Tomáš Čížek David Ditmar
Patrik Diviš Martin Dlouhý David Doležal
Ondřej Doskočil Jaroslav Driemer Štěpán Dus
Adam Dvořáček Vít Dvořák William Fatka
Daniel Flora Andrea Florio David Fogl
Stephen Folker Petr Fotijev Marcus Francis
David Fridrišek Peter Fronček Martin Gabriel
Ferni Garza Jiří Gotzmann Richard Gregovský
Jan Groborz Aleš Grošek Ondrej Habánik
Lukáš Haluza Jakub Harašta Martin Havránek
Ondřej Hájek Michael Heinrich Martin Hejč
Martin Herman Čestmír Hlucháň Jakub Hnatiak
Leoš Horák Jan Hudec Ondřej Chaloupka
Ion Chirca Jori Eero Jaako Alexander Janeba
Jiří Janeček Andrea Jelínková Kristýna Jelínková
Jan Jiránek Simona Jílková Michal Jonák
Filip Jordan Pavel Jordan Tomáš Kadilák
Tomáš Kalivoda Michal Karas Kamil Kastner
Jiří Khul Jakub Kilian Jan Kolmačka
Jan Konečný Erik Korčák Petr Kostelka
Marek Kostiha Vojtěch Kozák Štěpán Krahulec
Jakub Kratochvíl Dominik Kratochvíl Josef Krejčí
Jakub Krejčík Petr Krch Emil Křivánek
Jaroslav Kříž Jan Kubíček Pavel Kučera
Kyle Lanham Daniel Lasák Dominik Líbal
Lukáš Lorenc Matej Lukáč Daniel Macek
Martin Matyáš David Mánek František Měřínský
Jan Miklica Jindřich Mikuláštík Artuš Mlejnek
Benjamin Montufar Viktor Morawitz Alexandr Morávek
Dušan Moudrý Martin Mrenica Anděla Mrhačová
Michal Mrnuštík Richard Mück Ivo Nasadil
František Nentvich Kristina Nešporová Aleš Netopilík
Vojtěch Nováček Erik Novák Vít Novák
Tomáš Novák Šimon Obetko Jonáš Odstrčílek
Otto Olej Ivan Oravec Radek Pantůček
Kevin Paška Roman Pavéska Petra Pejšková
Adam Plevák Tomáš Podrazil Filip Podubecký
Michael Stanislav Pochop František Antonín Polívka Lukáš Procházka
Jan Raspopčev Jan Rigó Gary Robinson
Tomáš Rotter Libor Řádek Andreas Sedláček
Emil Sedlák Kryštof Sedlář Jan Simonyi
Jakub Skácel Viktória Slaná Martin Slezáček
Luboš Smejkal Marek Sovička John Stevenson
Tomáš Světlík Pavel Šafrata Michal Šimara
Petr Šimáček Ondřej Šimonek Jakub Škrabal
Lukáš Špunar Jakub Štefánek Vlastislav Šubrt
Dominik Tallmayer Jakub Taufer Tereza Teplá
Nikolay Tokarev Štěpán Toláš Jan Trejbal
Islomiddin Umarov Patrik Urban Jiří Vacek
Ondřej Valášek Adéla Valášková David Vannier
Sebastián Vařílek Ondřej Václavík Petr Vítek
Zdeněk Vítek Martin Vlkanova David Vondrák
Pavel Vykoupil Jakub Vymazal Milan Vývoda
Luke Wildung Alan Wood Matyáš Zaoral
Dalibor Závacký
Datum Zápas Čas Část
29.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 1 16:00 Zápas o celkové 7. místo
29.10.2022 Brno Alligators Bratislava Monarchs 15:00 Zápasy o 5.-8. místo
29.10.2022 Brno Alligators Prague Black Panthers 14:00 Čtvrtfinále
22.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 16:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
22.10.2022 Brno Alligators Bratislava Monarchs 15:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
22.10.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 14:00 Základní část, 18. Kolo, turnaj 57
16.10.2022 Brno Alligators Vysočina Gladiators 2 13:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55
16.10.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 12:00 Základní část, 17. Kolo, turnaj 55
15.10.2022 Brno Alligators Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 7. kolo
15.10.2022 Brno Sígrs Brno Alligators 13:00 Základní část, 7. kolo
9.10.2022 Brno Alligators Bratislava Monarchs 13:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51
9.10.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 12:00 Základní část, 16. Kolo, turnaj 51
8.10.2022 Brno Alligators Pardubice Stallions 15:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2022 Příbram Bobcats Brno Alligators 14:00 Základní část, 6. kolo
1.10.2022 Příbram Bobcats Brno Alligators 13:00 Základní část, 5. kolo
1.10.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 5. kolo
24.9.2022 Brno Alligators Brno Sígrs 11:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 44
24.9.2022 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 10:00 Základní část, 15. Kolo, turnaj 44
18.9.2022 Vysočina Gladiators 1 Brno Alligators 13:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43
18.9.2022 Vysočina Gladiators 2 Brno Alligators 12:00 Základní část, 14. Kolo, turnaj 43