Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail klubu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Od roku: 1994 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz

nejstarší tým na Moravě a Slezsku, aktivně rozvíjí sportovní činnost již 27. rokem

Průběžně nabíráme zájemce do našeho týmu Mužů a juniorského programu.

Přijďte nás popořit na domácí zápasy (Brno-rugby Bystrc, ul.Jakuba Obrovského) !

 

Kontakty:

manažer: Zbyněk Zelinka, +420 603 43 84 86, zbyzel(at)alligators.cz


tým Mužů          : hlavní trenér : David Ospalý, +420 777 952 254, davidHC(at)alligators.cz

                          : trenér obrany: Jiří Řezáč, jiri.rezac(at)alligators.cz

Flag football      :  trenéři U19/U15:  Aleš Daňhel, +420 773 602 175, ales.danhel(at)alligators.cz

                                                          Jan Raspopčev, +420 602 595 852, raspopcev(at)alligators.cz



brnoalligators(at)gmail.com

www.alligators.cz



 

Historie klubu

- založen v červnu 1991 při VUT FS v Brně, člen Vysokoškolského sportovního klubu SF
- spoluzakladatel a řádný člen České asociace amerického fotbalu
- od r. 1994 byl účastník České a III. rakouské ligy v r. 1996 postoupil z III. do II. rakouské ligy,
- od r. 1997 účastník jen České ligy amerického fotbalu
- v sezóně 1999/2000 založení juniorského týmu hráčů a cheerleaders

 Nejlepší dosažené výsledky:

senioři :

- Vítěž 2. ligy amerického fotbalu - Silverbowl 2017
- 2. místo v České lize amerického fotbalu (2001, 2002)
- Mistři ČR 2002, 2003 Halové mistrovství ČR
- Vicemistři ČR 2004, 2006 Halové mistrovství ČR
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2006)
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2007)

junioři :
1. místo v Podzimním juniorském turnaji (2001)
3. místo Česká juniorská liga 2006

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2019 8. (z 26)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2018 6. (z 27)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2017 7. (z 26)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2016 12. (z 27)
Brno Alligators Muži ČLAF 2015 5. (z 24)
Brno Alligators Muži ČLAF 2014 5. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2013 4. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2012 5. (z 18)
Brno Alligators Muži ČLAF 2011 5. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2010 4. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2009 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2008 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2007 6. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2006 6. (z 10)
Brno Alligators Muži ČLAF 2005 5. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2004 4. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2003 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2002 2. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2001 2. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2000 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1999 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 1998 5. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1997 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1996 3. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1995 3. (z 5)
Brno Alligators Muži ČLAF 1994 2. (z 4)
Brno Alligators Junioři Soutěž juniorů 2019
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2010 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2009 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2008 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2007 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2006 3. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2005 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2004 4. (z 4)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2003 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2002 2. (z 3)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2001 1. (z 2)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 5. (z 12)
Brno Gators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 11. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 5. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 8. (z 20)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Gators Brno Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 9. (z 21)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019 4. (z 7)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 7. (z 12)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 4. (z 10)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 5. (z 6)
Brno Alligators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019
Brno Alligators Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Ahmet Atay Filip Bakota William Bartels
Dominik Bartoněk Lukáš Bělík Ondřej Blabla
Jakob Blake Jaroslav Bončo Tomáš Bončo
Hynek Brandl Jan Bulinský Tomáš Bušek
Václav César Ondřej Čipera Tomáš Čížek
Aleš Daňhel Pavel David Patrik Diviš
Jaroslav Doležal Ondřej Doskočil Michal Dovrtěl
Michael Dvořák Anna Dvořáková William Fatka
Martin Fišer David Fogl František Foral
Tomáš Fortelný Petr Fotijev Jan Franěk
Jiří Franěk Jakub Harašta Martin Havránek
Michael Heinrich Michal Hlaváč Čestmír Hlucháň
David Holešovský Leoš Chytka Jan Indruch
Šimon Indruch Leoš Janďourek Jiří Janeček
Kristýna Jelínková Jan Jiránek Simona Jílková
Michal Jonák Pavel Jordan Tomáš Kadilák
Tomáš Kalivoda Lukáš Kekely Oleksandr Khripkov
Jakub Kilian David Kilian Marek Klusák
Filip Kollár Jan Kozel Jakub Kratochvíl
Dominik Kratochvíl Josef Krejčí Jakub Krejčík
Jaroslav Kříž Pavel Kučera Robin Kyzlink
Matěj Lepka Petr Linhart Dominik Líbal
Lukáš Lorenc Vladimír Makara Jiří Markvart
Pavel Markvart Martin Maštalíř František Měřínský
David Michálek Jan Miklica Petr Mikloš
Alexandr Morávek Anděla Mrhačová Matěj Mrskoš
David Mynář Richard Mück Jan Nestr
Vojtěch Nováček Erik Novák Vít Novák
Tomáš Novák Ivan Oravec David Ospalý
Lukáš Pařízek Adam Pařízek Kevin Paška
Josef Pažourek Tomáš Podrazil Filip Podubecký
Tomáš Poledník Radim Pospíšil Daniel Povolný
Jan Raspopčev Tomáš Rehovič Jakub Rigó
Tomáš Robíšek Tomáš Rotter Jiří Řezáč
Kryštof Sedlář David Seidl Jan Seidl
Jakub Skácel Ondřej Strapáč Ondřej Šimonek
Filip Špringer Milan Štěpánek Jakub Taufer
Livgrete Tefert Tereza Teplá Nikolay Tokarev
Jan Trejbal Ondřej Valášek Adéla Valášková
Marek Veselý Petr Vítek Pavel Vondráček
David Vybíral Milan Vývoda Robert Wirth
Matyáš Zaoral Jakub Zábojník Zbyněk Zelinka
Matyáš Zezůlka Jiří Žák Pavel Žák
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adamiec Anton Aheyev David Alexa
Ondřej Ambrož Dominik Antal Vincent Anton
Roman Audy Radek Baxant Jan Bárta
Lukáš Bowyer Viliam Brožek Jan Březina
František Buriánek Jan Caha Vojtěch Camfrla
David Čechák Martin Dlouhý David Doležal
Štěpán Dus Adam Dvořáček Vít Dvořák
Daniel Flora Andrea Florio David Fridrišek
Peter Fronček Martin Gabriel Ferni Garza
Jiří Gotzmann Jan Groborz Ondrej Habánik
Lukáš Haluza Ondřej Hájek Martin Hejč
Martin Herman Richard Hillebrand Jakub Hnatiak
Leoš Horák Jan Hudec Ondřej Chaloupka
Ion Chirca Jori Eero Jaako Alexander Janeba
Michal Jíša Filip Jordan Michal Karas
Kamil Kastner Jiří Khul Jan Kolmačka
Jan Konečný Erik Korčák Marek Kostiha
Štěpán Krahulec Petr Krch Emil Křivánek
Kyle Lanham Daniel Lasák Matej Lukáč
Daniel Macek David Mánek Jindřich Mikuláštík
Benjamin Montufar Viktor Morawitz Dušan Moudrý
Martin Mrenica Michal Mrnuštík Ivo Nasadil
Kristina Nešporová Aleš Netopilík Šimon Obetko
Jonáš Odstrčílek Otto Olej Radek Pantůček
Roman Pavéska Petra Pejšková Adam Plevák
Lukáš Procházka Jan Rigó Libor Řádek
Emil Sedlák Jan Simonyi Jakub Skácel
Martin Slezáček Luboš Smejkal Marek Sovička
Tomáš Světlík Pavel Šafrata Petr Šimáček
Jakub Škrabal Lukáš Špunar Vlastislav Šubrt
Dominik Tallmayer Islomiddin Umarov David Vannier
Ondřej Václavík Zdeněk Vítek Martin Vlkanova
David Vondrák Pavel Vykoupil Jakub Vymazal
Alan Wood Dalibor Závacký
Datum Zápas Čas Část
26.10.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 13:40 Základní část, podzim
26.10.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 13:00 Základní část, 7. kolo
26.10.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 12:20 Základní část, podzim
26.10.2019 Prague Black Panthers Brno Alligators 11:00 Základní část, podzim
20.10.2019 Brno Alligators Příbram Bobcats 14:20 Základní část, podzim
20.10.2019 Brno Alligators Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 6. kolo
20.10.2019 Prague Lions Brno Alligators 12:40 Základní část, podzim
20.10.2019 Trutnov Rangers Brno Alligators 11:00 Základní část, podzim
6.10.2019 Ostrava Steelers Brno Alligators 14:00 Základní část, 5. kolo
28.9.2019 Přerov Mammoths Brno Alligators 14:00 Základní část, 4. kolo
28.9.2019 Brno Alligators Ostrava Steelers 13:40 Základní část, podzim
28.9.2019 Brno Alligators Pilsen Patriots 12:20 Základní část, podzim
28.9.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, podzim
22.9.2019 Brno Alligators Bratislava Outlaws 14:00 Základní část, 3. kolo
22.9.2019 Brno Alligators Pilsen Patriots 13:40 Základní část, podzim
22.9.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 12:20 Základní část, podzim
22.9.2019 Ostrava Steelers Brno Alligators 11:00 Základní část, podzim
8.9.2019 Brno Alligators Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 1. kolo
7.9.2019 Brno Alligators Příbram Bobcats 13:40 Základní část, podzim
7.9.2019 Ostrava Steelers Brno Alligators 12:20 Základní část, podzim