Home  /  Kluby  /  Teplice Nordians

Detail klubu - Teplice Nordians

logo Teplice Nordians
Od roku: 2013 Areál: Bystřany www.nordians.cz/

Občanské sdružení od roku 2012 a člen ČAAF od roku 2013.

 

Kontakty:

Muži: Lukáš Buřt, burt@nordians.cz, +420 602 885 595

Ženy: Lukáš Buřt, burt@nordians.cz, +420 602 885 595

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Teplice Nordians Muži Soutěž mužů 2019 24. (z 26)
Teplice Nordians Muži Soutěž mužů 2018 26. (z 27)
Teplice Nordians Muži Soutěž mužů 2017 21. (z 26)
Teplice Nordians Muži Soutěž mužů 2016 24. (z 27)
Teplice Nordians Muži ČLAF 2015 23. (z 24)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Marcel Alferi Martin Bednárik Lukáš Brunclík
Karel Čapek Jiří Čermák Petr Čuli
Tomáš Erl Dominik Fejsak Pavel Fiala
Jakub Friček Gordon Hicks Lukáš Hrubý
Tomáš Hudeček Dušan Hykyš Tomáš Jelen
Michael Jirovec Jiří Klement Martin Kliner
Tomáš Kliner Jaroslav Kollros Tomáš Koutný
Václav Kraus Lukáš Král Lukáš Kubajko
Milan Kuliš Jaroslav Liška David Matoušek
Michal Meszároš Gabriela Meszárošová Jan Novák
Miroslav Daniel Novotný Jan Ondráček Ondřej Pavlica
Jakub Písařík Václav Podaný Jan Polok
Petr Prášek Pavel Puchmeltr Tomas Redlich
Pavel Rejf Jan Riedel Daniel Richter
Jan Růžička Matěj Strnad Petr Šíma
Tomáš Štěpánek Radek Šušlík Josef Šutiak
Radek Švandrlík Aleš Tomanec Dominik Tříletý
Daniel Turčan František Volnar Jakub Waldhauser
Petr Wolf Tomáš Zaschke Jiří Zimmerhanzl
Petr Zíbar
Datum Zápas Čas Část
23.6.2019 Teplice Nordians Most Hunters 15:00 Základní část, 6. kolo
9.6.2019 Teplice Nordians Karlovy Vary Warriors 15:00 Základní část, 5. kolo
26.5.2019 Jičín Hurricanes Teplice Nordians 14:00 Základní část, 4. kolo
11.5.2019 Teplice Nordians Budweis Hellboys 15:00 Základní část, 3. kolo
21.4.2019 Tábor Foxes Teplice Nordians 14:00 Základní část, 2. kolo
13.4.2019 Most Hunters Teplice Nordians 14:00 Základní část, 1. kolo
1.7.2018 Liberec Titans Teplice Nordians 14:00 Základní část
23.6.2018 Teplice Nordians Most Hunters 14:00 Základní část
9.6.2018 Teplice Nordians Tábor Foxes 14:00 Základní část
26.5.2018 Teplice Nordians Liberec Titans 14:00 Základní část
6.5.2018 Tábor Foxes Teplice Nordians 14:00 Základní část
28.4.2018 Karlovy Vary Warriors Teplice Nordians 14:00 Základní část
16.7.2017 Teplice Nordians Třinec Sharks 14:00 Iron Bowl III
24.6.2017 Tábor Foxes Teplice Nordians 14:00 Základní část, 6. kolo
11.6.2017 Prague Black Panthers 2 Teplice Nordians 12:00 Základní část, 5. kolo
29.4.2017 Teplice Nordians Prague Black Panthers 2 14:00 Základní část, 2. kolo
15.4.2017 Teplice Nordians Tábor Foxes 15:00 Základní část, 1. kolo
26.6.2016 East Bohemia Bucks Teplice Nordians 14:00 Základní část, 7. kolo
11.6.2016 Teplice Nordians Zlín Golems 15:00 Základní část, 6. kolo
29.5.2016 Prague Mustangs 2 Teplice Nordians 16:00 Základní část, 5. kolo