Home  /  Kluby  /  Zlín Golems

Detail klubu - Zlín Golems

Historie našeho klubu sahá až do roku 2012, kdy jsme se pokusili vytvořit ve Zlíně fungující tým, který se ovšem vlivem špatné organizace rozpadl. Na podzim roku 2015 pak přišel druhý a v tu dobu už úspěšný pokus o fungující organizaci amerického fotbalu ve Zlíně. Díky spojení s flagovým týmem Bjorken Hammere jsme se hned následující rok přihlásili do 4. ligy amerického fotbalu a od té doby jsme nevynechali jedinou sezónu. 

Týmy

A-Team

U-19

 

Soutěže:

2019 - ČLAF 3. liga

2018 - ČLAF 3. liga

2017 - ČLAF 4.liga  sk. Východ 

2016 - ČLAF 4.liga -

Kontakty na klub:

e: jsme@zlingolems.cz
w: www.zlingolems.cz

 

Předseda:

Marek Nieslanik
e: jsme@zlingolems.cz
m: 732 818 458

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2020
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2019 15. (z 26)
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2018 21. (z 27)
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2017 24. (z 26)
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2016 25. (z 27)
Zlín Golems Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Zlín Golems Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 6. (z 12)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 6. (z 6)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 9. (z 20)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 15. (z 21)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Alan Anderson Tomáš Bartko Michal Bartl
Filip Čech Michal Doležel Jan Doležel
Petr Dvouletý Lukáš Formánek Milan Frýza
Tomáš Gabaj Sri Gandham Michal Gregor
Roman Homolka Adam Horák Martin Horký
Radim Janošík Jiří Jasenský Lukáš Kapinus
Petr Karbowiak Pavel Kašpárek Michal Krátký
Jaromír Kyrych Radek Lysák Miroslav Maňas
Daniel Marhan Filip Matula Michal Michalčík
Tomáš Michalec Radim Míča Radek Musil
Filip Novotný Adan Rodriguez Tomáš Rosa
David Schreiber Matěj Sítník Jakub Slezák
Jakub Slupský Jakub Staněk Lukáš Sudek
David Svozil Kamil Sychra Tomáš Süsser
Milan Štěpánek Petr Švach Jan Tesař
Datum Zápas Čas Část
10.10.2020 Zlín Golems Třinec Sharks 15:00 Základní část, 6. kolo
4.10.2020 Brno Sígrs 2 Zlín Golems 15:00 Základní část, 5. kolo
26.9.2020 Zlín Golems Nitra Knights 15:00 Základní část, 4. kolo
12.9.2020 Zlín Golems Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 3. kolo
29.8.2020 Třinec Sharks Zlín Golems 14:00 Základní část, 2. kolo
23.8.2020 Nitra Knights Zlín Golems 15:00 Základní část, 1. kolo
14.7.2019 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Bronze Bowl VII
30.6.2019 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 6. kolo
22.6.2019 Zlín Golems Brno Sígrs 2 14:00 Základní část, 5. kolo
8.6.2019 Liberec Titans Zlín Golems 14:00 Základní část, 4. kolo
25.5.2019 Brno Sígrs 2 Zlín Golems 14:00 Základní část, 3. kolo
4.5.2019 Mladá Boleslav Greenraiders Zlín Golems 15:00 Základní část, 2. kolo
27.4.2019 Zlín Golems Trutnov Rangers 14:00 Základní část, 1. kolo
24.6.2018 Zlín Golems Třinec Sharks 14:00 Základní část
17.6.2018 Zlín Golems Budweis Hellboys 14:00 Základní část
13.5.2018 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část
22.4.2018 Třinec Sharks Zlín Golems 14:00 Základní část
15.4.2018 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část
19.8.2017 Zlín Golems Panthers 30+ 15:20 Základní část
19.8.2017 Příbram Bobcats Zlín Golems 14:40 Základní část