Home  /  Kluby  /  Brno Amazons

Detail klubu - Brno Amazons

logo Brno Amazons
Od roku: 2015 Areál: Ragby Bystrc brnoamazons.webnode.cz

Ženský tým Brno Amazons byl založen v červnu roku 2013. V prvním roce se tým věnoval bezkontaktní verzi fotbalu, na které se hráčky naučily základní principy a pravidla této hry. Od Zimy roku 2014 se tým plně věnuje kontaktnímu americkému fotbalu. Od roku 2015 je tým členem České asociace amerického fotbalu a účastní se oficiální ženské soutěže (Ženského poháru). V roce 2018 ovládl tým Brno Amazons již po třetí Ženskou ligu a patří mu tak zlatý hattrick. V roce 2017 byla založena žákovská kategorie nekontaktního flag fotbalu pro chlapce a divky ve věku 10-15 let. V roce 2018 žáci získali titul mistr české republiky v kategorii FLU15.

Kontakty

E-mail ŽENY: brnoamazons@gmail.com; Tel.: +420 725 406 696

https://www.brnoamazons.cz/

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2023 1. (z 5)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2022 3. (z 5)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2021 3. (z 4)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2020
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2019 1. (z 7)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2018 1. (z 6)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2017 1. (z 6)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2016 1. (z 3)
Brno Amazons Ženy Soutěž žen 2015 2. (z 3)
Brno Amazons Flag dospělí Flagová soutěž žen 2023 3. (z 6)
Brno Amazons Flag dospělí Flagová soutěž žen 2022 3. (z 6)
Brno Amazons Flag dospělí Flagová soutěž žen 2019 2. (z 3)
Brno Amazons Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 1. (z 9)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Evelína Adámková Radka Balajková Jana Baziková
Magda Bezecná Kristýna Bezoušková Andrea Blahoutová
Silvie Blahutová Michaela Bochníčková Lukáš Bowyer
Michaela Bučková Radka Císařová Monika Čudová
Iva Damborská Aleš Daňhel Kristýna Drmotová
Michal Drozd Zuzana Dupejová Lukáš Dvořák
Anna Dvořáková Karolína Fabíková Daniel Flora
Andrea Florio Lucie Fojtíková Markéta Fojtíková Vybíhalová
Stephen Folker Kateřina Fraňková Adéla Gerišerová
Anna Glozigová Nina Haladyová Dorota Havlíčková
Jaromír Heneš Magdalena Heroschová Alžběta Heroschová
Anna Holthuis Nadene Humpolíková Martina Chybová
Šimon Indruch Jan Indruch Karolína Janečková
Simona Jílková Andrea Jílková Karolína Jurčová
Anna Kempa Oleksandr Khripkov Kateřina Klimešová
Lucie Knoppová Petra Koktová Bára Konvalinková
Veronika Korčáková Jakub Kratochvíl Dominik Kratochvíl
Veronika Králová Michaela Krejčí Vendula Krejčířová
Eva Kreysová Šárka Krobotová Barbora Lahodová
Eliška Lekešová Oľga Leščanová Jonathan Lopez
Justin Machálek Pavla Machurová Monika Malá
Kristýna Mareková Šárka Michnová Veronika Miketová
Matěj Mrskoš Karolína Mutlová Iveta Müllerová
Alžběta Nečasová Huy Long Nguyen Monika Nguyen Hofrichtrová
Kristína Niková Natálie Nimrichterová Erik Novák
Vít Novák Petra Nováková Martina Novobilská
Markéta Oharková Jana Olehlová Adam Pařízek
Lenka Pavlica Alena Pejšková Lívia Petrásšková
Martina Piskačová Karolína Pitáková Marie Pluskalová
Kristina Postolková Daniel Povolný Milan Povolný
Lea Prusková Eva Přichystalová Karolína Rabušic
Andrea Ranochová Jan Raspopčev Theresa Sofie Remiášová
David Seidl Jan Seidl Aneta Severová
Daniel Schmied Adéla Skaláková Monika Skoumalová
Ondřej Skoupý Luděk Skoupý Vojtěch Sláma
Petra Slámová Alice Sovová Sylvie Staňková
Pavla Šanderová Karolína Šandorová Martina Ševčíková
Radka Škvařilová Kateřina Šlesingerová Silvie Šmardová
Eliška Šmiřáková Marie Švarcová Livgrete Tefert
Jakub Tomáš Kristýna Trejbalová Lucie Turečeková
Tereza Vajčnerová Ondřej Valášek Michaela Velecká
Petr Vítek Klára Vítková Mariola Weiser
Jan Zahořanský Yveta Zábojníková Alice Zábršová
Hana Zetková Pavel Žák Michaela Žofková
Aleksandra Łukasiewicz
Datum Zápas Čas Část
5.11.2023 Brno Amazons Prague Black Cats 13:20 Rose Bowl IX
22.10.2023 Brno Amazons Warsaw Sirens 14:00 Základní část, 9. kolo
8.10.2023 Prague Harpies Brno Amazons 12:00 Základní část, 7. kolo
23.9.2023 Brno Amazons Jičín Windstorms 14:00 Základní část, 5. kolo
17.9.2023 Prague Black Cats Brno Amazons 14:30 Základní část, 4. kolo
2.9.2023 Warsaw Sirens Brno Amazons 14:00 Základní část, 2. kolo
26.8.2023 Brno Amazons Prague Harpies 14:00 Základní část, 1. kolo
25.6.2023 Brno Amazons Jičín Hurricanes 15:00 Zápas o 3. místo
25.6.2023 Příbram Bobcats Brno Amazons 13:00 Semifinále
11.6.2023 Brno Amazons Prague Harpies 13:00 Základní část, 6. kolo
11.6.2023 Prague Black Panthers Brno Amazons 12:00 Základní část, 6. kolo
11.6.2023 Jičín Hurricanes Brno Amazons 11:00 Základní část, 6. kolo
27.5.2023 Brno Amazons Příbram Bobcats 13:00 Základní část, 4. kolo
27.5.2023 Prague Harpies Brno Amazons 12:00 Základní část, 4. kolo
27.5.2023 ISMM Ostrava Steelers Brno Amazons 11:00 Základní část, 4. kolo
20.5.2023 Brno Amazons ISMM Ostrava Steelers 17:00 Základní část, 3. kolo
20.5.2023 Brno Amazons Prague Black Panthers 16:00 Základní část, 3. kolo
20.5.2023 Brno Amazons Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 3. kolo
29.4.2023 Brno Amazons Jičín Hurricanes 17:00 Základní část, 2. kolo
29.4.2023 ISMM Ostrava Steelers Brno Amazons 16:00 Základní část, 2. kolo