Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail klubu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Od roku: 2011 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/

Jsme 1.klub amerického fotbalu v Ústeckém kraji. Naším cílem je účastnit se soutěží, budovat kulturu tohoto sportu a také vychovávat mládež.

Kontakty:

Matěj Sahula...předseda klubu...ms7@email.cz

Jakub Valjent...manažer klubu...jakub.valjent@gmail.com...721 214 653

Milan Sahula...tým ženy...milan.sahula@seznam.cz....775 010 566

Daniel Leško...tým muži...723 770 000

Tomáš Mikuš...juniorský a dorostenecký tým...t.mikus89@gmail.com...731 759 385

Zdeněk Bureš...flag U15 a U11...zd.bures@atlas.cz...603 730 458

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2019 7. (z 26)
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2018 8. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2017 10. (z 26)
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2016 9. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2015 12. (z 24)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2014 13. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2013 18. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2012 13. (z 18)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2019
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2018 8. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2017 8. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2016 7. (z 10)
Ústí nad Labem Blades Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 5. (z 6)
Ústí nad Labem Blades Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019 7. (z 7)
Ústí nad Labem Blades Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 10. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 5. (z 9)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 6. (z 8)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 10. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 8. (z 8)
Ústí nad Labem Blades Ženy Soutěž žen 2019
Ústí nad Labem Blades Ženy Soutěž žen 2018 6. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jiří Andrýs Martin Antoš Petra Antoš
Petr Barcal Pavel Bartoň Štěpán Bendel
Aneta Bielawská Peter Blaško Ondřej Blažek
Jan Bláha Ondřej Boháč Aleš Bohuněk
Roman Branda Adéla Brynychová Zdeněk Bureš
Matěj Bureš Jana Burešová Marek Bystrý
Vladimír Černý Lukáš Černý Jiří Černý
Charleus Dieuseul Karolina Dlouhá Lukáš Dolejší
Aleš Drhlík Petra Dudková Kateřina Dudková
Pavel Fiala Marek Franta Jana Friedová
Adéla Fürbachová Patrik Ganigovský Jaroslav Habrnál
Jakub Hajčík Kateřina Handzová Vojtěch Hausmatz
Markéta Hájková Petr Hejna Ondřej Hejna
Pavel Herynek Petr Herynek Daniel Hoffmann
Pavel Hrdý Marek Hruboň Lukáš Hruška
Jan Hucek Libor Hyšpler Josef Chochola
Andrea Ilašová Jakub Imr Libor Ipser
Jakub Ivančo Kristýna Jelínková Jakub Jirgle
Marko Kalezic Tomáš Kalous Daniel Kamiński
Roman Katzer Kateřina Katzerová Jan Kinský
Jakub Kinský Martin Klimeš Kristián Kolář
Gabriela Eva Kostihová Jaroslav Kouba Tomáš Koutný
Jan Krapf Václav Kraus Daniel Kraus
Milan Kubát Rostislav Kubesch Jan Kunca
Jiří Kunert Daniel Leško Jakub Lukášek
Matyáš Löffelmann Libor Maška Michal Mazourek
Matěj Meloun Tomáš Mikuš Jakub Tomáš Mokrý
Marek Moudrý Tomáš Mysliveček Ladislav Navrátil
Matyáš Neckář Josef Adam Němeček Jan Nosek
Miloš Novák David Nový Ondřej Nový
Markéta Pasternaková Jonáš Petrák Kateřina Petrásková
Tereza Pilnajová Jan Pittner Daniel Polanka
Stanislav Poleník Petr Prášek Daniel Protiva
Václav Pultr Vojtěch Radla David Richter
Jan Rosenbaum Milan Sahula Matěj Sahula
Matěj Savula Filip Schüller Petr Skořepa
Matěj Smetana Helena Smetanová Ondřej Smolař
Petr Šafář Václav Šedivý Eliška Šimková
Jan Šíma Marcel Šmíd Tomáš Štěpánek
Radek Švandrlík Martin Tajbr Marcela Taškeová
Šimon Tintěra Martin Tomaňa Ladislav Troch
Lenka Tůmová Magdalena Ťupková Tomáš Vajnar
Kateřina Valinská Jakub Valjent Martin Vála
Jan Vlasák Tobiáš Volný Albert Vonka
Jakub Vrecko Jan Weiss Petr Wolf
Aneta Zankerová Petr Žižka
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adámek Tomáš Albert Marcel Alferi
Petr Antoš Michal Anýž Daniel Barač
Patrick Beznoska Ondřej Bischoffi Jiří Blažek
Kryštof Bureš Adam Carda Josef Čáp
Petra Černá Matěj Černý Martin Diviš
Jakub Ebert Martin Farkaš Martin Filip
Vojtěch Franz David Gabriel Petr Gondek
Vojtěch Gregor Rudolf Greif Stanislav Hanykýř
Róza Hájková Pavel Horner Vojtěch Hošek
Josef Janeček Michal Jarolím Petr Kabrle
Ciaran Kelly Jiří Knápek Tomáš Kratochvíl
Karel Kratochvíl Roman Kraus Jiří Kroupa
Jan Kubeš Josef Kvapil Jan Lelič
Vojtěch Marek David Marek Sabina Matasová
Viktorie Matějčková Tomáš Melichar Petr Mendl
Šimon Měkota Pavel Mlynář Pavel Mráz
Martin Naštický Lukáš Nemlein Lukáš Novák
Jiří Pavel Daniel Pánek Tomáš Pečenka
Jan Pěnička Tomáš Plíhal Martin Podrábský
Daniel Pohořalý František Pokorný Jan Polan
Jakub Pošusta Petr Preissler Petr Prudký
Adam Roh Petr Roh Jakub Sahula
Filip Slavík Josef Surý Tomáš Šedivý
Martin Šindler Martin Štěpánek Jan Štolba
Karel Šviha Patrik Tekeljak Jan Tomáš
Ondřej Tomek Matěj Urbánek Jan Urgoš
Marek Valjent Volodymyr Volf Petr Weinhöfer
Remo Wolf Jan Zázvorka
Datum Zápas Čas Část
2.11.2019 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 12:00 Finálový turnaj
28.10.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 13:40 Základní část, podzim
28.10.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 13:00 Základní část, 8. kolo
28.10.2019 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 12:20 Základní část, podzim
28.10.2019 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, podzim
26.10.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 16:40 Základní část, podzim
26.10.2019 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 15:20 Základní část, podzim
26.10.2019 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 14:00 Základní část, podzim
20.10.2019 Ostrava Diamonds Ústí nad Labem Blades 14:30 Základní část, 3. kolo
20.10.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 12:00 Základní část, 3. kolo
19.10.2019 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 7. kolo
12.10.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 15:00 Základní část, 6. kolo
6.10.2019 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 15:00 Základní část, 5. kolo
6.10.2019 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 13:40 Základní část, podzim
6.10.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 12:20 Základní část, podzim
6.10.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 11:00 Základní část, podzim
29.9.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 17:30 Základní část, 2. kolo
29.9.2019 Ostrava Diamonds Ústí nad Labem Blades 16:15 Základní část, 2. kolo
28.9.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 13:40 Základní část, podzim
28.9.2019 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 12:20 Základní část, podzim