Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail klubu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Od roku: 2011 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/

Jsme 1.klub amerického fotbalu v Ústeckém kraji. Naším cílem je účastnit se soutěží, budovat kulturu tohoto sportu a také vychovávat mládež.

Kontakty:

Matěj Sahula...předseda klubu...ms7@email.cz

Jakub Valjent...manažer klubu...jakub.valjent@gmail.com...721 214 653

Milan Sahula...tým ženy...milan.sahula@seznam.cz....775 010 566

Daniel Leško...tým muži...723 770 000

Tomáš Mikuš...juniorský a dorostenecký tým...t.mikus89@gmail.com...731 759 385

Zdeněk Bureš...flag U15 a U11...zd.bures@atlas.cz...603 730 458

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2019
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2018 8. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2017 10. (z 26)
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2016 9. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2015 12. (z 24)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2014 13. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2013 18. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2012 13. (z 18)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2018 8. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2017 8. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2016 7. (z 10)
Ústí nad Labem Blades Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 5. (z 6)
Ústí nad Labem Blades Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2019
Ústí nad Labem Blades Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 10. (z 12)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2019
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018 5. (z 9)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 6. (z 8)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 10. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 8. (z 8)
Ústí nad Labem Blades Ženy Soutěž žen 2018 6. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jiří Andrýs Martin Antoš Petr Barcal
Pavel Bartoň Aneta Bielawská Peter Blaško
Ondřej Blažek Jan Bláha Ondřej Boháč
Aleš Bohuněk Roman Branda Adéla Brynychová
Matěj Bureš Zdeněk Bureš Jana Burešová
Marek Bystrý Vladimír Černý Jiří Černý
Karolina Dlouhá Lukáš Dolejší Aleš Drhlík
Kateřina Dudková Pavel Fiala Marek Franta
Jana Friedová Patrik Ganigovský Jaroslav Habrnál
Jakub Hajčík Kateřina Handzová Petr Hejna
Petr Herynek Pavel Herynek Daniel Hoffmann
Marek Hruboň Lukáš Hruška Jan Hucek
Libor Hyšpler Josef Chochola Jakub Imr
Libor Ipser Jakub Ivančo Jakub Jirgle
Tomáš Kalous Daniel Kamiński Roman Katzer
Kateřina Katzerová Jakub Kinský Jan Kinský
Martin Klimeš Kristián Kolář Gabriela Eva Kostihová
Tomáš Koutný Jan Krapf Daniel Kraus
Václav Kraus Jiří Kroupa Milan Kubát
Jan Kunca Jiří Kunert Daniel Leško
Jakub Lukášek Libor Maška Michal Mazourek
Tomáš Mikuš Marek Moudrý Tomáš Mysliveček
Ladislav Navrátil Miloš Novák David Nový
Ondřej Nový Markéta Pasternaková Jonáš Petrák
Kateřina Petrásková Tereza Pilnajová Jan Pittner
Daniel Polanka Stanislav Poleník Petr Prášek
Daniel Protiva Vojtěch Radla David Richter
Jan Rosenbaum Milan Sahula Matěj Sahula
Filip Schüller Matěj Smetana Ondřej Smolař
Václav Šedivý Eliška Šimková Tomáš Štěpánek
Radek Švandrlík Šimon Tintěra Martin Tomaňa
Ladislav Troch Lenka Tůmová Magdalena Ťupková
Jakub Valjent Jan Vlasák Albert Vonka
Jakub Vrecko Jan Weiss Petr Wolf
Petr Žižka
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adámek Tomáš Albert Marcel Alferi
Petr Antoš Michal Anýž Daniel Barač
Patrick Beznoska Ondřej Bischoffi Jiří Blažek
Kryštof Bureš Adam Carda Josef Čáp
Petra Černá Matěj Černý Martin Diviš
Jakub Ebert Martin Farkaš Martin Filip
Vojtěch Franz David Gabriel Petr Gondek
Vojtěch Gregor Rudolf Greif Stanislav Hanykýř
Róza Hájková Pavel Horner Vojtěch Hošek
Josef Janeček Michal Jarolím Petr Kabrle
Ciaran Kelly Jiří Knápek Jaroslav Kouba
Tomáš Kratochvíl Karel Kratochvíl Roman Kraus
Jan Kubeš David Marek Sabina Matasová
Viktorie Matějčková Tomáš Melichar Petr Mendl
Šimon Měkota Pavel Mlynář Lukáš Nemlein
Jan Nosek Lukáš Novák Jiří Pavel
Daniel Pánek Tomáš Pečenka Tomáš Plíhal
Martin Podrábský František Pokorný Jan Polan
Jakub Pošusta Petr Preissler Petr Prudký
Petr Roh Adam Roh Jakub Sahula
Filip Slavík Josef Surý Tomáš Šedivý
Martin Štěpánek Jan Štolba Karel Šviha
Patrik Tekeljak Jan Tomáš Matěj Urbánek
Jan Urgoš Marek Valjent Volodymyr Volf
Petr Weinhöfer Remo Wolf Jan Zázvorka
Datum Zápas Čas Část
23.6.2019 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 13:40 Základní část, jaro
23.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 12:20 Základní část, jaro
23.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 11:00 Základní část, jaro
22.6.2019 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 10. kolo
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 13:40 Základní část
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 13:40 Základní část, jaro
16.6.2019 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 12:20 Základní část, jaro
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 12:20 Základní část
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 11:00 Základní část
16.6.2019 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, jaro
15.6.2019 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 9. kolo
9.6.2019 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 8. kolo
2.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 13:40 Základní část, jaro
2.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12:20 Základní část, jaro
2.6.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 11:00 Základní část, jaro
26.5.2019 Ústí nad Labem Blades Brno Alligators 15:00 Základní část, 7. kolo
26.5.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 13:40 Základní část, jaro
26.5.2019 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 12:20 Základní část, jaro
26.5.2019 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, jaro
19.5.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 13:40 Základní část, jaro