Home  /  Kluby  /  Třinec Sharks

Detail týmu - Třinec Sharks

logo Třinec Sharks
Soutěž: Muži - 2.Liga 2022 Areál: Stadion Lesní https://www.facebook.com/trinecsharks
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
16.4.2022 Pardubice Stallions Třinec Sharks 12 : 18 Základní část, 1. a 2. dvojkolo Plochodrážní stadion
23.4.2022 Třinec Sharks Prague Mustangs 0 : 21 Základní část, 1. a 2. dvojkolo Stadion Lesní
14.5.2022 Příbram Bobcats Třinec Sharks 21 : 12 Základní část, 3. a 4. dvojkolo SK Spartak
22.5.2022 Třinec Sharks Pilsen Patriots 26 : 19 Základní část, 3. a 4. dvojkolo Stadion Lesní
5.6.2022 Prague Mustangs Třinec Sharks 15 : 0 Základní část, 5. a 6. dvojkolo Čelákovice
12.6.2022 Třinec Sharks Pardubice Stallions 16 : 20 Základní část, 5. a 6. dvojkolo Stadion Lesní
25.6.2022 Příbram Bobcats Třinec Sharks 14 : 16 Semifinále SK Spartak
3.7.2022 Pardubice Stallions Třinec Sharks 31 : 34 Silver Bowl XVII Hvězda
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Dominik Maťašovský Dominik Maťašovský RB 25 1996
Filip Bojko Filip Bojko RB 20 2000
Michal Wessely Michal Wessely RB 8 1985
Martin Hlavatý Martin Hlavatý WR 9 1994
Mark Kwoka Mark Kwoka QB 5 1985
Petr Outrata Petr Outrata FS 26 1986
Dalibor Javorek Dalibor Javorek RB 28 1992
Ján Janovíček Ján Janovíček LB 13 1987
Miłosz Adamski Miłosz Adamski FB 31 1990
Vladislav Kovaľ Vladislav Kovaľ LB 9 1993
Tomáš Bartusek Tomáš Bartusek OL 54 1971
Vojtěch Sabela Vojtěch Sabela LB 92 1992
Matěj Harušťák Matěj Harušťák WR 80 1997
Grzegorz Kozub Grzegorz Kozub WR 22 1993
Martin Mísař Martin Mísař RB 21 1993
Paweł Krusiec Paweł Krusiec WR 25 2003
Jan Burik Jan Burik CB 19 1982
Vojtěch Dřímal Vojtěch Dřímal CB 10 1993
Ondřej Chvojka Ondřej Chvojka FS 85 1989
Samuel Jurek Samuel Jurek LB 16 1995
Stanislav Kohout Stanislav Kohout OL 76 1990
Michal Wojnar Michal Wojnar LB 44 1988
Radek Labaj OL 69 1992
Szymon Lampart Szymon Lampart RB 20 1993
Petr Matějíček Petr Matějíček CB 4 1984
Lubomír Dřímal Lubomír Dřímal WR 11 1992
Jakub Židek Jakub Židek OL 70 1992
Tomáš Malyjurek Tomáš Malyjurek LB 52 1999
David Pasz David Pasz WR 27 1993
Vladimír Šimík Vladimír Šimík WR 86 1990
Matěj Wasserbauer Matěj Wasserbauer DE 99 1998
Ivan Mikulský Ivan Mikulský CB 38 1993
Tomáš Vzorek DE 95 1975
Tomáš Klimas Tomáš Klimas WR 18 1988
Petr Konopka Petr Konopka OL 64 1987
Adam Javorek WR 88 1987
Štefan Kovács Štefan Kovács OL 70 1990
David Machaczek David Machaczek LB 23 2001
Czesław Siwy Czesław Siwy OL 77 1985
Jakub Pešula Jakub Pešula OL 75 1997
Przemysław Kapcia Przemysław Kapcia WR 2 1997
Walter Harazim LB 50 1972
Radim Směták Radim Směták RB 45 1993
Marek Daňhel Marek Daňhel DE 46 1977
Ondřej Karel Ondřej Karel DL 66 1991
Filip Pohli Filip Pohli LB 32 1998
David Mikulský David Mikulský DE 83 1990
Lukáš Wagner Lukáš Wagner DE 33 1991
Matěj Šutovský Matěj Šutovský TE 94 1993
Michal Mintál Michal Mintál DT 96 1994
Petr Dudek Petr Dudek LB 87 1988
Peter Kovács Peter Kovács DL 98 1986

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Mariola Weiser Trenér
Maciej Szczerba Hlavní trenér