Home  /  Fanzóna  /  Fortuna Czech Bowl XXIX

Fortuna Czech Bowl XXIXFortuna Czech Bowl XXIX
17.7. 2022 | 16:00 | Stadion FK Viktoria Žižkov
Czech Bowl se vrací na Žižkov! Finále Snapbacks ligy rozhodne o letošním mistrovi. Kdo pozvedne pohár nad hlavu? Finálový Czech Bowl s sebou přináší jedinečnou atmosféru a show. Fanoušci amerického fotbalu se mohou těšit na zápas té nejvyšší kvality!

Žižkov už hostil dva Czech Bowly, a to v letech 2016 a 2017. Po kontroverzním závěru zápasu se v roce 2016 radovali z vítězství 10:9 Prague Black Panthers, kteří porazili Prague Lions. Od tohoto okamžiku je na všech televizních zápasech zavedena možnost přezkoumání akcí na videu. O rok později zvítězili Black Panthers na Žižkově podruhé, a to proti Ostravě Steelers.

Loňské finále v Jihlavě ovládli domácí Gladiators a podobný scénář budou chtít napodobit Prague Lions na Žižkově. Pražský tým si v předstihu zajistil vítězství v základní části a nyní čeká na soupeře pro semifinále. Lions jsou tak krok od možnosti smazat hořkost pražského finále z roku 2016.

VSTUPENKY V PRODEJI!
- detailní přehled sektorů včetně fotek s výhledem
Kapacita stadionu je výrazně omezená. Oproti předchozím zápasům na Žižkově není k dispozici dlouhá nezastřešená tribuna a do prodeje bude uvolněno jen 1 692 vstupenek. Letošní kapacita stadionu tak bude nižší než v minulosti. 
Prodej vstupenek v síti Ticketportal -> KOUPIT
Cena vstupenky 200 Kč bez možnosti využít jakoukoliv slevu
K dispozici jsou vstupenky:
- Hlavní tribuna. Zastřešená, se sedačkami. Prodej na konkrétní místo a výhradně online
- Tribuna za brankou. Nezastřešená, pouze schody s možností stání nebo sezení na schodech. Prodej bez vazby na konkrétní místo. Prodej online i na místě v den zápasu
- VIP Gold. Včetně cateringu ve VIP budově a sezení uprostřed zastřešené tribuny ve VIP sektoru na libovolném místě. Prodej výhradně online.
- VIP Silver. Sezení uprostřed zastřešené tribuny ve VIP sektoru. Prodej na konkrétní místo a výhradně online. Bez cateringu.

Vstup na stadion
Sektor VIP, B, C, D - vstup hlavním vchodem od ulice Seifertova
Sektor E, F, G, H a stání - vstup vchodem od ulice Siwiecova

Rozkliknout mapu pro zvětšení

Stadion
FK Viktoria Žižkov
Seifertova 2871/10, 130 00 Praha 3

Veřejná doprava
Areál je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. Přímo u stadionu je tramvajová zastávka Viktoria Žižkov, na kterou jezdí linky 5, 9, 15, 26, 95, 98 a 101. Nejbližším vlakovým nádražím je Hlavní nádraží, které je od stadionu vzdáleno jednu zastávku tramvají (přibližně 15 minut chůze).

Vzhledem k častým výlukám MHD v prázdninovém období je možné, že budou informace z předchozího odstavce platné pouze částečně. V takovém případě dojde k jejich aktualizaci v týdnu před zápasem.

Parkování
U stadionu nebudou místa vyhrazená pro parkování návštěvníků. Prosíme, zvažte tak cestu veřejnou dopravu.

Doprovodný program
Slavnostní nástup
Vystoupení cheerleaders
Vystřelování trik
Po zápase medailový ceremoniál, vyhlášení nejužitečnějšího hráče finále a předání trofeje pro českého mistra 

Média
Žádost o akreditaci pro novináře a fotografy pište na mail media@caaf.cz.

Titul obhajují Gladiators
Loni poprvé v historii klubu ovládli Czech Bowl hráči Vysočiny Gladiators, když ve finálovém zápase v Jihlavě porazili Prague Lions 23:0. 

Osvěžte si pravidla
Jdete na americký fotbal poprvé nebo ještě stále tápete v pravidlech? Po zhlédnutí tohoto videa budete mít jasno!