Home  /  Zprávy  /  Steelers-Alligators 13:7, Lions-Panthers 7:44

Steelers-Alligators 13:7, Lions-Panthers 7:44

(po) 25. duben 2011, Michal Rosíval
Ostrava Steelers - Brno Alligators 13:7
STE - TD - 6:0 - Ondřej Chvojka, 84y kick-off return (kick Františka Wesserleho neúspěšný); 11:45
STE - TD - 13:0 - Ondřej Chvojka, 10y run (František Wesserle kick); 10:31
ALL - TD - 13:7 - Ondřej Ambrož , 23y pass od Lukáše Dvořáka (Martin Herman kick); 2:02

Diváků: 170
Rozhodčí: Martinček, Sopkuliak, Moravec Pe., Navrátil, Bouzek
Počasí: Po bouřce, 14°C

Prague Lions - Prague Panthers 7:44
Panthers opět nastoupili se sestavou plnou náhradníků (ze starting lineupu AFL se v zápase objevili čtyři hráči - Michael Moffitt a Jiří Urban v offense; Tomáš Svoboda a Jan Šesták v defense). V první polovině jako by však i na nich byla znát únava z o den předcházejícího zápasu proti Danube Dragons. Panthers sice v první čtvrtině šli do vedení 10:0, ale ve druhé čtvrtině byl jejich útok bezzubý a mladí Lions jim tak v prvním poločase byli důstojným soupeřem. Po poločasové přestávce tým Panthers udeřil silou a formací se dvěma TE a třemi RB přešel celé hřiště. Zabrala i pantherská obrana, která Lvům nedovolila skórovat. Zbytek zápasu se nesl v celkové převaze panterů.

PAN - TD - 0:7 - Stanislav Tománek, 13y run (Tomáš Fryčka kick); 5:52
PAN - FG - 0:10 - Tomáš Fryčka, 17y; 0:00
LIO - TD - 7:10 - Hynek Hrabík, 11y pass od Tomáše Fortelného (Ondřej Šisl kick); 1:57
PAN - TD - 7:17 - Stanislav Jantoš , 8y run (Tomáš Fryčka kick); 8:12
PAN - TD - 7:24 - Stanislav Jantoš , 8y run (Tomáš Fryčka kick); 4:08
PAN - TD - 7:31 - Jan Sýkora , 5y run (Tomáš Fryčka kick); 10:25
PAN - TD - 7:38 - Nikola Antoš , 1y run (Tomáš Fryčka kick); 6:46
PAN - TD - 7:44 - Jan Vrba , 1y run (kick aborted); 2:05