Home  /  Zprávy  /  Finále Juniorského poháru

Finále Juniorského poháru

(st) 5. listopad 2014, Michal Rosíval

Ve finále Juniorského poháru se uplynulou neděli v Praze utkali domácí Black Panthers a ostravští Steelers. Do zápasu šli jako favorité Black Panthers, kteří bez porážky vyhráli základní část a svoji roli potvrdili po výhře 46:19. O výhře mladí PBP rozhodli už v první čtvrtině, kterou vyhráli 19:0 a ačkoliv Steelers v závěru poločasu snížili na 25:12, tak třetí čtvrtina definitivně rozhodla o nejlepším juniorském týmu letošní sezóny. Za domácí třikrát touchdownem skóroval Jan Tesař, dvakrát do endzóny doběhl Jan Bláha, který dva touchdowny i hodil. Všechny tři touchdowny hostů hodil quarterback Michal Dudek, dvakrát byl příjemcem skórujícího passu Radek Muczka. Před 400 diváky se tak Black Panthers mohli radovat ze svého prvního klubového double, junioři totiž napodoboli úspěch svých dospělých kolegů, kteří svoji soutěž opanovali v červenci.

Počet diváků: 400
Rozhodčí: Jaroslav Rybář (R), Adam Dvořáček (HL), Filip Malý (LJ), Richard Gazdík (BJ)

Prague Black Panthers TD - 6:0 - Jan Tesař, 25y pass od Jan Bláha (kick neúspěšný); 8:03
Prague Black Panthers TD - 13:0 - Jakub Janda, 2y run (Jan Tesař kick); 3:38
Prague Black Panthers TD - 19:0 - Jan Roj, 1y run (kick neúspěšný); 1:52
Prague Black Panthers TD - 25:0 - Jan Bláha, 42y run (kick neúspěšný); 9:48
Ostrava Steelers TD - 25:6 - Radek Muczka, 2y pass od Michal Dudek (kick neúspěšný); 6:18
Prague Black Panthers TD - 32:12 - Jan Tesař, 11y run (Jan Tesař kick); 3:47
Prague Black Panthers TD - 39:12 - Jan Bláha, 2y run (Jan Tesař kick); 0:30
Prague Black Panthers TD - 46:12 - Jan Tesař, 53y pass od Jan Bláha (Jan Tesař kick); 7:30
Ostrava Steelers TD - 46:19 - Dominik Dvorský, 64y pass od Michal Dudek (David Kacíř kick); 7:11