Home  /  Zprávy  /  ČLAF C: Bucks - Warriors 16:18

ČLAF C: Bucks - Warriors 16:18

(út) 24. červen 2014, Vladimír Koča

Před víkendem Warriors měli ještě malou šanci na postup do play-off, po výhře Titans v Trutnově tato možnost pro Západočechy padla. I tak tým hledal motivaci hlavně v možnosti zakončit sezonu s vyrovnanou bilancí 3-3.

Domácí Bucks už na play-off myslet nemohli, chtěli ale svůj poslední domácí zápas sezony vyhrát. Snaha se nevydařila a Kozli se příští týden vydají na jih Čech do Budějovic, kde se budou snažit o zázrak.

Warriors do zápasu vstoupili velmi dobře. Hned z první akce vzešel touchdown, 67yardový běh Jakuba Choury skončil až v endzóně. Do přestávky domácí otočili, když se zapsal dobře hrající Libor Coufal. Domácím Bucks se podařilo i potvrdit, což byla disciplína, ve které byli v zápase stoprocentní, hosté nepotvrdili žádný ze svých úspěšných pokusů.

Ve čtvrté čtvrtině donesl hostující quarterback Jakub Čajan míč do endzóny a necelých sedm minut do konce zápasu vedli Západočeši 12:8. Jenže s prohrou se nechtěl smířit Coufal, který přesně dvě minuty před závěrečným hvizdem otočil stav na 14:12. Michal Reng pak touchdown kopem potvrdil a za stavu 16:12 Warriors věděli, že fieldgoal by nestačil… Válečníci zaválčili a dostali se těsně před domácí endzónu. Snap tři vteřiny před koncem a úspěšná 3yardová akce Čajana. Na hostující straně propukly oslavy, domácí smutnili. Warriors už se ani nedostali k potvrzení, touchdownem svého soupeře o 2 body přeskočili a do posledního zápasu, který je čeká v Praze proti Mustangs, půjdou s motivací splnění úkolu s názvem 3-3.