Home  /  Zprávy  /  Příbram Bobcats - Prague Lions 3:49

Příbram Bobcats - Prague Lions 3:49

(so) 29. září 2012, Michal Rosíval

Text: Lukáš Machala
Lions přijeli do Příbrami v tradiční silné sestavě a také ve značné početní převaze oproti domácím. Ti byli hned na začátku utkání donuceni k puntu a k míči se postavili hosté, aby po sérii několika akcí otevřeli skóre zápasu. Domácím se nedařilo. Celkem třikrát za sebou nedokázali získat první down a tak Lions znovu trestali. Na konci druhé čtvrtiny se zdálo, že se Bobcats pomalu dostávají do hry. Pohledný passový útok je dostal na deset yardů k endzóně, ale v rozhodující chvíli přišla penalizace, pak další ztráta yardů a nakonec pouze proměněný field goal. Definitivně tak převzali otěže zápasu Lions. Příbram sice občas v druhé půli zahrozila, ale po zisku většího počtu yardů už nedokázala navázat a byla donucena k odkopu. Naopak Lions znovu s jistotou dokráčeli k vítězství a přiblížili se tak o další krůček  k celkovému prvenství.

LIO - TD - 0:7 - Jan Hejma, 18y pass od Lukáše Kubáta (Kamil Roba kick); 7:17
LIO - TD - 0:14 - Spencer Steel, 21y pass od Lukáše Kubáta (Kamil Roba kick); 1:10
BOB - FG - 3:14 - Martin Hadrbolec, 44y; 9:40
LIO - TD - 3:21 - Ondřej Číhal, 23y pass od Lukáše Kubáta (Kamil Roba kick); 3:13
LIO - TD - 3:35 - Kamil Roba, 29y run (Kamil Roba kick); 6:55
LIO - TD - 3:42 - David Zíka, 23y run (Kamil Roba kick); 7:08
LIO - TD - 3:49 - Dominik Šturz, 70y interception return (Kamil Roba kick); 4:21