Home  /  Zprávy  /  Pardubice Bucks - Prague Panthers 0:73

Pardubice Bucks - Prague Panthers 0:73

(po) 1. říjen 2012, Michal Rosíval

Text: Lukáš Machala
Junioři Bucks přivítali na svém stadiónu pražské Pantery a už od prvního výkopu bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Psychicky posílení hosté chtěli zřejmě překonat výsledek z jejich prvního vzájemného střetnutí a tak drtili soupeře od první minuty. Velmi aktivně jim v tom pomáhala pardubická ofenzíva, která během prvního poločasu nezaznamenala ani jeden první down a navíc k tomu přidala ještě dvakrát interception a jednou safety. Po poločase se karta na malou chvíli obrátila. Domácí sérií prvních downů došli na 12 yardů k endzóně Panthers, ale v nejdůležitějším okamžiku přišla interception a tak šli k míči pražané. Stejná situace se opakovala dvě minuty před koncem utkání a o výsledku bylo tak rozhodnuto. Bucks zaznamenali další těžkou prohru, nicméně na jejich hře je vidět určitý posun dopředu. Naopak Panthers směřují všechno k poslednímu utkání sezóny a v pardubicích si tak minimálně zvedli sebevědomí

PAN - TD - 0-7 - Ondřej Kadeřábek, 2y run (Martin Moldan kick); 6:49
PAN - TD - 0-14 - Adam Smrekovský, 10y pass od Jiřího Šutary (Martin Moldan kick); 2:15
PAN - TD - 0-21 - Matyáš Němec, 18y interception return (Martin Moldan kick); 1:28
PAN - TD - 0-28 - Matěj Reinvart, 29y run (Martin Moldan kick); 0:00
PAN - TD - 0-35 - Kamil Dušejovský, 1y run (Martin Moldan kick); 7:58
PAN - Safety - 0-37; 6:46
PAN - TD - 0-44 - Ondřej Kadeřábek, 32y run (Martin Moldan kick); 3:57
PAN - TD - 0-51 - Tomáš Polák, 28y pass od Bao Duy Phama (Martin Moldan kick); 1:40

Prague Panthers TD - 0:7 - Ondřej Kadeřábek, 2y run (Martin Moldan kick); 6:49
Prague Panthers TD - 0:14 - Adam Smrekovský, 10y pass od Jiří Šutara (Martin Moldan kick); 2:15
Prague Panthers TD - 0:21 - Matyáš Němec, 18y interception return (Martin Moldan kick); 1:28
Prague Panthers TD - 0:28 - Matěj Reinvart, 29y run (Martin Moldan kick); 0:00
Prague Panthers TD - 0:35 - Kamil Dušejovský, 1y run (Martin Moldan kick); 7:58
Prague Panthers SAF - 0:37; 6:46
Prague Panthers TD - 0:44 - Ondřej Kadeřábek, 32y run (Martin Moldan kick); 3:57
Prague Panthers TD - 0:51 - Tomáš Polák, 28y pass od David Pham (Martin Moldan kick); 1:40
Prague Panthers TD - 0:58 - Jakub Ječmínek, 2y run (Martin Moldan kick); 8:30
Prague Panthers TD - 0:65 - David Pham, 18y run (Martin Moldan kick); 10:30
Prague Panthers TD - 0:73 - Kamil Dušejovský, 1y run (David Pham 2pt run); 1:00