Home  /  Zprávy  /  Titans i podruhé porazili Mustangs, potvrdili své třetí místo v divizi

Titans i podruhé porazili Mustangs, potvrdili své třetí místo v divizi

(út) 16. červen 2015, Michal Rosíval

Do zápasu na Dubovém vrchu vstupovaly oba celky s bilancí 2-2 a duel pod Ještědem měl rozhodnout o třetím místě v tabulce Divize III. To získá Liberec, díky výtečnému prvnímu poločasu, jenž proložil třemi touchdowny.

Mustangs se trápí se zraněním quarterbacků, naštěstí Jan Nevyjel zvládl své zranění doléčit aspoň tak, aby se mohl do utkání s Titans vrátit. V prvním poločase byla ale chyba jinde. Mustangs nezvládali bránit rychlé posuny po hřišti v podání Liberce. Michal Konc otevřel skóre krátkým během už po třech minutách. Ve druhé čtvrtině se k němu přidal dvakrát Dominik Colan a domácí vedli 21:0.

Pražané se po přestávce zvedli, dvěma rychlými touchdowny po dlouhých passových hrách (65y a 34y) snížili díky Jiřímu Zlámalovi, respektive Richardu Hawesovi na 21:13, druhý touchdowny jindy strojově přesný kicker Koubský nepotvrdil.

Čas se pro Mustangs nepřijemně krátil, ve čtvrté čtvrtině zbývalo necelé tři minuty. Na míči ale byli Titans, kteří navýšili své vedení 5y runem Pavla Mráze. Za stavu 28:13 se Mustangs vrhli rychle do útoku, zkoušeli rychlý posun po hřišti, ale víc než jeden touchdown s dvoubodovým potvrzením nezvládli. Tomáš Kraus sice 19yardový pass zachytil pro šest bodů, když na časomíře ještě zbývalo 1:42, Mustangs ale nezvládli další útočný drive a o sedm bodů prohráli.

Počet diváků: 160
Rozhodčí: Libor Coufal (R), Marek Sovička (U), Václav Kriesman (HL), Marek Bartoušek (LJ), Stanley Hameder (BJ)

Liberec Titans TD - 7:0 - Michal Konc, 6y run (Marek Ježek kick); 9:06
Liberec Titans TD - 13:0 - Dominik Colan, 9y run (2pt run neúspěšný); 5:21
Liberec Titans TD - 21:0 - Dominik Colan, 4y run (Vojtěch Pulec 2pt run); 3:08
Prague Mustangs TD - 21:7 - Jiří Zlámal, 63y pass od Jan Nevyjel (Martin Koubský kick); 7:36
Prague Mustangs TD - 21:13 - Richard Hawes, 35y pass od Jan Nevyjel (kick neúspěšný); 4:41
Liberec Titans TD - 28:13 - Pavel Mráz, 5y run (Marek Ježek kick); 2:32
Prague Mustangs TD - 28:21 - Tomáš Kraus, 19y pass od Jan Nevyjel (Ross Vanslambrouck 2pt run); 1:42