Home  /  Zprávy  /  Zápas Sígrs a Mustangs byl ukončen po čtvrté čtvrtině za nerozhodného stavu

Zápas Sígrs a Mustangs byl ukončen po čtvrté čtvrtině za nerozhodného stavu

(st) 1. červenec 2015, Michal Rosíval

První polovinu zápasu ovládli hosté z Prahy, Mustangs vedli v poločase 12:0. Po pauze se pak probudili Sígrs a dvěma nepotvrzenými touchdowny srovnali.

Mustangs skórovali 34yardovým během Tomáše Krause, který se nepodařil pražskému kickerovi potvrdil. Po následném 1y touchdownovém běhu chtěli zahrát Mustangs za dva body, ani tato hra se ale nepovedla.

V druhém poločase pak zabrali domácí Sígrs, dva touchdowny chytil Martin Herman. Ani jeden ale nedokázal potvrdit. Quarterback Filip Ondrášek ale dokázal, že má přesnou mušku. Ta se může před Bronze Bowlem v Ústí nad Labem hodit.

Po skončení čtvrté čtvrtiny rozhodčí zápas nepochopitelně ukončili, aniž by následovalo prodloužení. O osudu zápasu bude rozhodnuto později.

Počet diváků: 136
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Marek Sovička (U), Karel Nesládek (HL), Zdeněk Žlůva (LJ), Tomáš Pásek (BJ)

Prague Mustangs TD - 0:6 - Tomáš Kraus, 34y run (kick neúspěšný); 7:00
Prague Mustangs TD - 0:12 - Ross Vanslambrouck, 1y run; 1:55
Bílovice Sígrs TD - 6:12 - Martin Herman, 27y pass od Filip Ondrášek (kick neúspěšný); 6:52