Home  /  Zprávy  /  Gladiators stále bez prohry, s Mammoths se ale nadřeli

Gladiators stále bez prohry, s Mammoths se ale nadřeli

(út) 6. červen 2017, Radim Kroulík

Za slunečného počasí a v osmadvaceti stupních proti sobě nastoupili jihlavští Gladiators proti přerovským Mammoths. Hned první čtvrtina ukázala, že se bude jednat o souboj obran a o jedinou změnu na scoreboardu se postaral přerovský Štěpán Pokorník, když proměnil 45yardový field goal.

Na tento field goal odpověděl až na konci druhé čtvrtiny Joshua Purdie, když mu vzduchem přihrál Ondřej Pavlas. Potvrzení kopem se nepodařilo. O další změny skóre se až ve čtvrté čtvrtině díky nakumulovaným faulům Mammoths postaral opět Pavlas, ten si z jednoyardové linie doběhl pro touchdown. Gladiators potvrzovali za 2 body a přihrávku od Pavlase chytil Vojtěch Mašita. Oba aktéři potvrzení si akci zopakovali i minutu poté a skóre navýšili na 20 bodů. Následně se skóre už nezměnilo a Gladiators tak zvítězili 20:3.

Počet diváků: 470
Rozhodčí: Filip Haza (R), David Hájek (U), Jan Hubálek (HL), Monika Nguyen Hofrichtrová (LJ), Adam Dvořáček (BJ)

Přerov Mammoths FG - 0:3 - Štěpán Pokorník, 45y; 2:40
Vysočina Gladiators TD - 6:3 - Joshua Purdie, 14y pass od Ondřej Pavlas (kick neúspěšný); 1:00
Vysočina Gladiators TD - 14:3 - Ondřej Pavlas, 1y run (Vojtěch Mašita 2pt pass od Ondřej Pavlas); 9:58
Vysočina Gladiators TD - 20:3 - Vojtěch Mašita, 4y pass od Ondřej Pavlas (2pt pass neúspěšný); 8:46