seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Brno Amazons
Ženský tým Brno Amazons byl založen v červnu roku 2013. V prvním roce se tým věnoval bezkontaktní verzi fotbalu, na které se hráčky naučily základní principy a pravidla této hry. Od Zimy roku 2014 se tým plně věnuje kontaktnímu americkému fotbalu. Od roku 2015 je tým členem České asociace amerického fotbalu a účastní se oficiální ženské soutěže (Ženského poháru). V roce 2018 ovládl tým Brno Amazons již po třetí Ženskou ligu a patří mu tak zlatý hattrick. V roce 2017 byla založena žákovská kategorie nekontaktního flag fotbalu pro chlapce a divky ve věku 10-15 let. V roce 2018 žáci získali titul mistr české republiky v kategorii FLU15.
Kontakty
E-mail ŽENY: brnoamazons@gmail.com; Tel.: +420 725 406 696
https://www.brnoamazons.cz/
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2023 | 1. (z 5) |
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2022 | 3. (z 5) |
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2021 | 3. (z 4) |
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2020 | |
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2019 | 1. (z 7) |
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2018 | 1. (z 6) |
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2017 | 1. (z 6) |
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2016 | 1. (z 3) |
Brno Amazons | Tackle Ženy | Soutěž žen 2015 | 2. (z 3) |
Brno Amazons | Flag Ženy | Flagová soutěž žen 2024 | |
Brno Amazons | Flag Ženy | Flagová soutěž žen 2023 | 3. (z 6) |
Brno Amazons | Flag Ženy | Flagová soutěž žen 2022 | 3. (z 6) |
Brno Amazons | Flag Ženy | Flagová soutěž žen 2019 | 2. (z 3) |
Brno Amazons | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2018 | 1. (z 9) |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Evelína Adámková | Radka Balajková | Jana Baziková |
Magda Bezecná | Kristýna Bezoušková | Andrea Blahoutová |
Silvie Blahutová | Michaela Bochníčková | Lukáš Bowyer |
Michaela Bučková | Radka Císařová | Monika Čudová |
Iva Damborská | Aleš Daňhel | Kristýna Drmotová |
Michal Drozd | Zuzana Dupejová | Lukáš Dvořák |
Anna Dvořáková | Karolína Fabíková | Daniel Flora |
Andrea Florio | Lucie Fojtíková | Markéta Fojtíková Vybíhalová |
Stephen Folker | Eliška Fox | Kateřina Fraňková |
Adéla Gerišerová | Anna Glozigová | Nina Haladyová |
Dorota Havlíčková | Dominika Havlíková | Jaromír Heneš |
Magdalena Heroschová | Anna Holthuis | Nadene Humpolíková |
Miroslav Chyba | Martina Chybová | Šimon Indruch |
Jan Indruch | Karolína Janečková | Simona Jílková |
Karolína Jurčová | Anna Kempa | Oleksandr Khripkov |
Kateřina Klimešová | Lucie Knoppová | Petra Koktová |
Bára Konvalinková | Veronika Korčáková | Dominik Kratochvíl |
Jakub Kratochvíl | Veronika Králová | Michaela Krejčí |
Vendula Krejčířová | Eva Kreysová | Šárka Krobotová |
Leona Křesalová | Barbora Lahodová | Eliška Lekešová |
Oľga Leščanová | Jonathan Lopez | Justin Machálek |
Pavla Machurová | Monika Malá | Kristýna Mareková |
Šárka Michnová | Veronika Miketová | Matěj Mrskoš |
Karolína Mutlová | Iveta Müllerová | Alžběta Nečasová |
Huy Long Nguyen | Monika Nguyen Hofrichtrová | Kristína Niková |
Natálie Nimrichterová | Erik Novák | Vít Novák |
Petra Nováková | Martina Novobilská | Markéta Oharková |
Jana Olehlová | Adam Pařízek | Lenka Pavlica |
Alena Pejšková | Eliška Peroutková | Lívia Petrásšková |
Martina Piskačová | Karolína Pitáková | Marie Pluskalová |
Kristina Postolková | Milan Povolný | Daniel Povolný |
Lea Prusková | Eva Přichystalová | Karolína Rabušic |
Andrea Ranochová | Jan Raspopčev | Theresa Sofie Remiášová |
David Seidl | Jan Seidl | Aneta Severová |
Daniel Schmied | Ivana Schmiedová | Adéla Skaláková |
Monika Skoumalová | Luděk Skoupý | Ondřej Skoupý |
Vojtěch Sláma | Alice Sovová | Sylvie Staňková |
Pavla Šanderová | Karolína Šandorová | Martina Ševčíková |
Radka Škvařilová | Kateřina Šlesingerová | Silvie Šmardová |
Eliška Šmiřáková | Marie Švarcová | Livgrete Tefert |
Jakub Tomáš | Andrea Trajkova | Kristýna Trejbalová |
Lucie Turečeková | Tereza Vajčnerová | Ondřej Valášek |
Michaela Velecká | Petr Vítek | Klára Vítková |
Mariola Weiser | Jan Zahořanský | Yveta Zábojníková |
Alice Zábršová | Hana Zetková | Pavel Žák |
Michaela Žofková | Aleksandra Łukasiewicz |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16.6.2024 | Příbram Bobcats | Brno Amazons | 14:00 | Základní část, 7. kolo | ||
16.6.2024 | Prague Black Panthers | Brno Amazons | 13:00 | Základní část, 7. kolo | ||
16.6.2024 | Brno Amazons | Brno Sígrs | 12:00 | Základní část, 7. kolo | ||
1.6.2024 | Příbram Bobcats | Brno Amazons | 18:00 | Základní část, 5. kolo | ||
1.6.2024 | Prague Harpies | Brno Amazons | 17:00 | Základní část, 5. kolo | ||
1.6.2024 | Brno Amazons | ISMM Ostrava Steelers | 16:00 | Základní část, 5. kolo | ||
12.5.2024 | Prague Black Panthers | Brno Amazons | 16:00 | Základní část, 4. kolo | ||
12.5.2024 | Jičín Hurricanes | Brno Amazons | 15:00 | Základní část, 4. kolo | ||
12.5.2024 | Brno Amazons | ISMM Ostrava Steelers | 14:00 | Základní část, 4. kolo | ||
28.4.2024 | Brno Amazons | Brno Sígrs | 14:00 | Základní část, 3. kolo | ||
28.4.2024 | Brno Amazons | Prague Harpies | 13:00 | Základní část, 3. kolo | ||
28.4.2024 | Brno Amazons | Jičín Hurricanes | 12:00 | Základní část, 3. kolo | ||
5.11.2023 | Brno Amazons | Prague Black Cats | 13:20 | Rose Bowl IX | ||
22.10.2023 | Brno Amazons | Warsaw Sirens | 14:00 | Základní část, 9. kolo | ||
8.10.2023 | Prague Harpies | Brno Amazons | 12:00 | Základní část, 7. kolo | ||
23.9.2023 | Brno Amazons | Jičín Windstorms | 14:00 | Základní část, 5. kolo | ||
17.9.2023 | Prague Black Cats | Brno Amazons | 14:30 | Základní část, 4. kolo | ||
2.9.2023 | Warsaw Sirens | Brno Amazons | 14:00 | Základní část, 2. kolo | ||
26.8.2023 | Brno Amazons | Prague Harpies | 14:00 | Základní část, 1. kolo | ||
25.6.2023 | Brno Amazons | Jičín Hurricanes | 15:00 | Zápas o 3. místo |