seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Vysočina Gladiators
Od roku: 2012
Areál: Na Stoupách
Klub z Vysočiny založen v roce 2012. Domácí zápasy hrajeme v Jihlavě.
Kontakty:
Martin Kulha - předseda klubu
724 643 608
Matěj Večes - trenér týmu mužů
602 578 066
Martin Kulha - trenér týmů U21 a U18
724 643 608
Jakub Jiskra - trenér flag U15
776 429 238
Web: www.goglads.cz
Facebook: www.facebook.com/vysocinaglads
Email: info@goglads.cz
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2023 | 1. (z 23) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2022 | 2. (z 20) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2021 | 1. (z 13) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2020 | |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2019 | 3. (z 26) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2018 | 9. (z 27) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2017 | 13. (z 26) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | Soutěž mužů 2016 | 21. (z 27) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | ČLAF 2015 | 18. (z 24) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | ČLAF 2014 | 23. (z 23) |
Vysočina Gladiators | Tackle Muži | ČLAF 2013 | 23. (z 23) |
Vysočina Gladiators | Tackle U21 | Soutěž juniorů 2023 | 1. (z 5) |
Vysočina Gladiators | Tackle U21 | Soutěž juniorů 2022 | 4. (z 6) |
Vysočina Gladiators | Tackle U21 | Soutěž juniorů 2019 | 2. (z 12) |
Vysočina Gladiators | Tackle U21 | Soutěž juniorů 2018 | 7. (z 12) |
Vysočina Gladiators | Tackle U21 | Soutěž juniorů 2017 | 5. (z 11) |
Vysočina Gladiators | Tackle U18 | Soutěž dorostu 2023 | 7. (z 9) |
Vysočina Gladiators | Tackle U18 | Soutěž dorostu 2021 | 4. (z 7) |
Vysočina Gladiators | Tackle U18 | Soutěž dorostu 2020 | |
Vysočina Gladiators | Tackle U18 | Soutěž dorostu 2019 | 1. (z 4) |
Vysočina Gladiators | Flag U18 | Flagová soutěž dorostu 2023 | 5. (z 5) |
Vysočina Gladiators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2024 | |
Vysočina Gladiators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2023 | 7. (z 17) |
Vysočina Gladiators 1 | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2022 | 8. (z 15) |
Vysočina Gladiators 2 | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2022 | 15. (z 15) |
Vysočina Gladiators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2021 | 12. (z 12) |
Vysočina Gladiators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2020 | |
Vysočina Gladiators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2015 | 6. (z 8) |
Vysočina Gladiators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2014 | 2. (z 10) |
Vysočina Gladiators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2014 |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Dominik Adam | Lukáš Aliger | Martina Antošová |
Karel Augusta | Jan Bačkovský | Adam Bartošek |
David Bartošek | Jan Bavlovič | Roman Bednář |
Stanislav Benc | Ludmila Bencová | Martin Beran |
Petr Bišof | Milada Borovicová | Joseph Bradley |
Martin Brož | Tomáš Brož | Marcel Brož |
Kristýna Brožová | Ondřej Brunner | Štěpán Brychca |
Janusz Brzyśko | Veronika Břízová | Lukáš Budinský |
Petr Caha | Jan Cimpl | Prokop Coufal |
Josef Čamek | Vojtěch Čermák | Dario de Oliveira Manuel |
Milan Dočekal | Hana Dočekalová | Tomáš Doležán |
Jakub Dostál | Lucie Drtinová | Lukáš Dvořák |
Adam Erben | Michal Fiala | Jan Fialka |
Kateřina Fialová | Vojtěch Filip | Dominika Foglová |
Martin Fousek | Kyryl Frechka | Josef Fuksa |
Martin Gura | Jakub Halousek | Jaromír Havel |
Oliver Havelka | Gabriel Havelka | Clark Hazlett |
Jakub Hejkal | Dominik Hejkal | Ondřej Hodač |
Gerhard Hochreiter | Matěj Holoubek | Samuel Holzman |
Šimon Honeš | Matouš Honzl | Vojtěch Hovorka |
Tomáš Hovorka | Jakub Hrnčíř | Jiří Hromádka |
Filip Hron | Ondřej Hrozníček | David Hulínský |
Dan Hurta | Dominik Hurta | Marquis Cha |
Přemysl Chromý | Erik Jahnický | Adéla Janáčková |
Michal Janeček | Tobias Jašek | Tadeáš Jerie |
Lukáš Jeřábek | Radek Jindra | Jan Jindra |
Gabriela Jindrova | Michaela Jindrová | Richard Jonáš |
Bazargur Jugder | Alžběta Jůzlová | Jan Kabát |
Ladislav Kaločai | Radek Klusoň | Denis Kolář |
Václav Kopeček | Erik Kotek | Aleš Kottek |
Miroslav Koudela | Albert Kozler | Jakub Králík |
Martin Krátký | Matyáš Krátký | David Krčál |
Jakub Krejčí | Jan Krs | David Kruntorád |
Martin Křikava | Stanislav Kubát | Tomáš Kuparowitz |
Michal Kvaček | Kryštof Kvasnička | Josef Lacina |
Reginald Langford | Daniel Leško | Jiří Líška |
Filip Lorenc | Sára Lorencová | Jakub Mallát |
Veronika Mandysová | Ondřej Mareš | Patrik Matějíček |
Tomáš Málek | Ludvík Málek | Roman Málek |
Michal Málek | Radek Mitáš | Roy Moore |
Romana Morrisová | Dominik Muller | Alexander Musil |
Ondřej Musil | Filip Nejedlý | Adam Novák |
Michal Novák | Vojtěch Novotný | Marek Nuska |
Lukáš Ondráček | Vojtěch Opletal | Lukáš Orel |
Ryan Pahos | Jose Paredes | Lukáš Pařík |
Lukáš Paul | David Pavlas | Michal Pavlas |
Pavel Pavlas | Antonín Pavlas | Ondřej Pavlas |
Václav Pavlíček | Adam Pártl | Matěj Pátek |
Matěj Peřina | Matěj Pěnkava | Matouš Pittner |
Lukáš Plánka | Tomáš Plánka | Michael Pluháček |
Matěj Podhola | Radek Pokorný | Filip Pokorný |
Petr Pokorný | Robert Poleščuk | Václav Provazník |
Jan Pruška | Joshua Purdie | Jan Rauš |
Adam Salfický | Matthew Sawickis | Rostislav Schafferhans |
Jan Schraml | Pavel Simandl | Jakub Slanař |
Filip Smolík | Jakub Smutný | Marek Sochocký |
Jan Starý | Patrik Stehlík | Milan Suchna |
Jan Suchomel | Tomáš Svoboda | Karel Sýkora |
Hana Sýkorová | Adam Šedo | David Števuljak |
Michal Štědroň | Jakub Šťastný | Michaela Titzová |
Martin Tomečka | Miroslav Tuček | František Uhlíř |
Marek Venc | Vojtěch Veselý | Jan Veselý |
Karel Vítek | Stanislav Vojtěch | Jakub Vostál |
František Vozábal | Zlata Vratišovská | David Vrba |
Vít Wojnarowski | Pavel Zborník | Martin Zeman |
Gabriela Zemanová |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16.6.2024 | Vysočina Gladiators | Pardubice Stallions | 16:00 | Základní část, 10. kolo | ||
15.6.2024 | Vysočina Gladiators | Přerov Mammoths | 13:00 | Základní část, 10. kolo, turnaj 1 | ||
15.6.2024 | Vysočina Gladiators | Brno Sígrs | 12:00 | Základní část, 10. kolo, turnaj 1 | ||
15.6.2024 | Vysočina Gladiators | Brno Alligators | 11:00 | Základní část, 10. kolo, turnaj 1 | ||
9.6.2024 | Vysočina Gladiators | ISMM Ostrava Steelers | 16:00 | Základní část, 9. kolo | ||
2.6.2024 | Ústí nad Labem Blades | Vysočina Gladiators | 16:00 | Základní část, 8. kolo | ||
2.6.2024 | Vysočina Gladiators | Znojmo Knights | 13:00 | Základní část, 8. kolo, turnaj 2 | ||
2.6.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Vysočina Gladiators | 12:00 | Základní část, 8. kolo, turnaj 2 | ||
2.6.2024 | Přerov Mammoths | Vysočina Gladiators | 11:00 | Základní část, 8. kolo, turnaj 2 | ||
19.5.2024 | Přerov Mammoths | Vysočina Gladiators | 16:00 | Základní část, 7. kolo | ||
18.5.2024 | Vysočina Gladiators | Přerov Mammoths | 13:00 | Základní část, 6. kolo, turnaj 1 | ||
18.5.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Vysočina Gladiators | 12:00 | Základní část, 6. kolo, turnaj 1 | ||
18.5.2024 | Brno Sígrs | Vysočina Gladiators | 11:00 | Základní část, 6. kolo, turnaj 1 | ||
12.5.2024 | Vysočina Gladiators | ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs | 16:00 | Základní část, 4. kolo | ||
5.5.2024 | Nitra Knights | Vysočina Gladiators | 14:00 | Základní část, 6. kolo | ||
5.5.2024 | Vysočina Gladiators | Brno Alligators | 13:00 | Základní část, 4. kolo, turnaj 2 | ||
5.5.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Vysočina Gladiators | 12:00 | Základní část, 4. kolo, turnaj 2 | ||
5.5.2024 | Znojmo Knights | Vysočina Gladiators | 11:00 | Základní část, 4. kolo, turnaj 2 | ||
28.4.2024 | Vysočina Gladiators | Znojmo Knights | 13:00 | Základní část, 3. kolo, turnaj 2 | ||
28.4.2024 | Brno Sígrs | Vysočina Gladiators | 12:00 | Základní část, 3. kolo, turnaj 2 |