Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail týmu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Olšinky http://www.bladesusti.cz
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
21.4.2024 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats Black 10:00 Základní část, 2. kolo, turnaj 2 Olšinky
21.4.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 11:00 Základní část, 2. kolo, turnaj 2 Olšinky
21.4.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 12:00 Základní část, 2. kolo, turnaj 2 Olšinky
27.4.2024 Příbram Bobcats Red Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 1 SK Spartak
27.4.2024 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 1 SK Spartak
27.4.2024 Příbram Bobcats Black Ústí nad Labem Blades 16:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 1 SK Spartak
11.5.2024 Příbram Bobcats Red Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 2 SK Spartak
11.5.2024 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 2 SK Spartak
11.5.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 13:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 2 SK Spartak
26.5.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 11:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1 Trutnov
26.5.2024 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1 Trutnov
26.5.2024 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 1 Trutnov
16.6.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2 Trutnov
16.6.2024 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2 Trutnov
16.6.2024 Příbram Bobcats Black Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 2 Trutnov
23.6.2024 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2 Olšinky
23.6.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2 Olšinky
23.6.2024 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 2 Olšinky
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Alex Habrdle Alex Habrdle RB 3 153 68 2013
Martin Hornof Martin Hornof WR 17 155 42 2009
Jakub Ipser Jakub Ipser C 19 147 45 2010
Anna Ipserová Anna Ipserová LB 20 130 34 2013
Marek Musil Marek Musil WR 18 172 58 2010
Adam Novák Adam Novák WR 7 178 82 2009
Filip Pačes Filip Pačes CB 21 146 40 2009
Šimon Pokorný Šimon Pokorný SS 1 170 71 2009
Matouš Pokorný Matouš Pokorný QB 9 165 65 2011
Matěj Slunečko Matěj Slunečko CB 14 145 37 2010
Michal Zajpt Michal Zajpt FS 4 174 64 2009

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jana Burešová Hlavní trenér
Pavel Herynek Trenér