Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail týmu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Na Stoupách
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
13.4.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 6 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
13.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 20 : 37 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
13.4.2024 Vysočina Gladiators Brno Alligators 30 : 0 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
28.4.2024 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
28.4.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 12:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
28.4.2024 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 13:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
5.5.2024 Znojmo Knights Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 4. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
5.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 12:00 Základní část, 4. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
5.5.2024 Vysočina Gladiators Brno Alligators 13:00 Základní část, 4. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
18.5.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
18.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 12:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
18.5.2024 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 13:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
2.6.2024 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
2.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 12:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
2.6.2024 Vysočina Gladiators Znojmo Knights 13:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
15.6.2024 Vysočina Gladiators Brno Alligators 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1 Na Stoupách
15.6.2024 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 12:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1 Na Stoupách
15.6.2024 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 13:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1 Na Stoupách
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Vojtěch Běloch Vojtěch Běloch 49 170 60 2011
Hana Drtinová Hana Drtinová 33 170 50 2008
Matouš Hercig Matouš Hercig 7 160 45 2015
Jakub Holub Jakub Holub 2 155 45 2014
Sofie Nella Jiskrová Sofie Nella Jiskrová 8 160 50 2010
Václav Kazda Václav Kazda 9 165 55 2010
Kristián Kárný Kristián Kárný 6 155 45 2016
Matyáš Kopic Matyáš Kopic 13 160 50 2011
Štěpán Maxim Kotyza Štěpán Maxim Kotyza 3 155 45 2015
Matyáš Kuľha Matyáš Kuľha 15 160 50 2010
Vojtěch Lhotka Vojtěch Lhotka 10 165 55 2010
Sabina Mikešová Sabina Mikešová 5 165 50 2010
Petr Nevrkla Petr Nevrkla 11 165 55 2010
Jan Pejša Jan Pejša 160 51 2012
Kristián Prosr Kristián Prosr 44 170 60 2009
Filip Turický Filip Turický 14 160 50 2010

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jakub Jiskra Trenér
Martin Kuľha Hlavní trenér
Adam Pařízek Trenér