Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  Soutěž mužů 2018  /  4.Liga 2018  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 153
Rozhodčí: Stanley Hameder (R), Milan Remeš (U), Šimon Zouvala (HL), Lukáš Přikryl (LJ), Filip Znamenáček (BJ)

Liberec Titans TD - 7:0 - Jan Gavura, 7y pass od Daniel Šuška (Milan Melničuk kick); 7:24
Liberec Titans TD - 13:0 - Filip Jelínek I, 16y run (kick neúspěšný); 9:59
Liberec Titans TD - 19:0 - Daniel Pohořalý, 4y run (kick neúspěšný); 1:53
Karlovy Vary Warriors TD - 19:7 - Adam Poustka, 4y run (Filip Kolaci kick); 0:24
Karlovy Vary Warriors TD - 19:13 - Jakub Mařík, 13y pass od Lukáš Gerstner (kick neúspěšný); 3:03

Předzápasové prognózy se naplnily, Bitters Iron Bowl nabídl drama až do konce. Přestože se zdálo, že Titans si jdou přesvědčivě k vítězství. První čtvrtina ještě body nenabídla. Skóre finále tak otevřeli Titans až v té druhé. Quarterback Šuška našel 7yardovým passem Gavuru.

Útok Warriors dlouho nemohl najít recept na domácí Titans. Těm se podařil vstup do druhého poločasu, kdy po 2 minutách hry navýšil na 13:0 Filip Jelínek. Když 2 minuty před koncem třetí čtvrtiny přidal další touchdown Pohořalý, zdálo se, že si Titans skóre 19:0 v klidu pohlídají.

Na konci třetí čtvrtiny ale Warriors ukázali, že se nevzdají. Půl minuty před koncem třetí čtvrtiny snížil 4yardovým během Adam Poustka. Do závěrečné čtvrtiny se šlo za stavu 19:7. Druhý touchdown Warriors přidal 3 minuty před koncem zápasu Mařík, který chytil pass od Gerstnera.

Domácí Titans najednou z pohodlného náskoku museli zabrat a bránit šestibodový rozdíl. Ten nakonec ubránili a Titans mohli začít slavit vítězství ve 4.Lize. Warriors mohou sezónu považovat za velmi zdařilou. Před sezónou nikdo nečekal, že by se tým, který si dal roční pauzu od soutěže mužů, mohl při návratu dostat hned do finálového Bitters Iron Bowlu.