Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail týmu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2023 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
23.4.2023 Brno Alligators Znojmo Knights 25 : 7 Základní část, 2. kolo, turnaj 1 Řečkovice
23.4.2023 Brno Alligators Prague Lions 2 31 : 13 Základní část, 2. kolo, turnaj 1 Řečkovice
23.4.2023 Brno Alligators Prague Mustangs 33 : 19 Základní část, 2. kolo, turnaj 1 Řečkovice
30.4.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 19 : 27 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
30.4.2023 Brno Sígrs Brno Alligators 26 : 6 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
30.4.2023 Brno Alligators Prague Black Panthers 32 : 13 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
13.5.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 29 : 7 Základní část, 5. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
13.5.2023 Znojmo Knights Brno Alligators 20 : 15 Základní část, 5. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
13.5.2023 Brno Alligators Příbram Bobcats 2 6 : 42 Základní část, 5. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
21.5.2023 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 42 : 26 Základní část, 6. kolo, turnaj 2 Řečkovice
21.5.2023 Brno Alligators Příbram Bobcats 1 25 : 40 Základní část, 6. kolo, turnaj 2 Řečkovice
21.5.2023 Brno Alligators Příbram Bobcats 2 21 : 26 Základní část, 6. kolo, turnaj 2 Řečkovice
28.5.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 12 : 6 Základní část, 7. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
28.5.2023 Pilsen Patriots Brno Alligators 19 : 34 Základní část, 7. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
28.5.2023 Brno Alligators Znojmo Knights 12 : 13 Základní část, 7. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
11.6.2023 Brno Alligators Vysočina Gladiators 32 : 25 Základní část, 9. kolo, turnaj 2 Řečkovice
11.6.2023 Brno Alligators Brno Sígrs 21 : 33 Základní část, 9. kolo, turnaj 2 Řečkovice
11.6.2023 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 1 26 : 31 Základní část, 9. kolo, turnaj 2 Řečkovice
25.6.2023 Brno Sígrs Brno Alligators 27 : 8 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Za Lužánkami
25.6.2023 Přerov Mammoths Brno Alligators 0 : 31 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Za Lužánkami
25.6.2023 Brno Alligators Znojmo Knights 34 : 21 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Za Lužánkami
9.9.2023 Prague Mustangs Brno Alligators 19 : 6 Základní část, 12. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
9.9.2023 Brno Alligators Příbram Bobcats 1 7 : 50 Základní část, 12. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
9.9.2023 Brno Sígrs Brno Alligators 40 : 19 Základní část, 12. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
17.9.2023 Vysočina Gladiators Brno Alligators 34 : 19 Základní část, 13. kolo, turnaj 4 Na Stoupách
17.9.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 32 : 6 Základní část, 13. kolo, turnaj 4 Na Stoupách
17.9.2023 Brno Alligators Brno Sígrs Orange 26 : 6 Základní část, 13. kolo, turnaj 4 Na Stoupách
23.9.2023 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 0 : 45 Základní část, 14. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
23.9.2023 Brno Sígrs Orange Brno Alligators 0 : 26 Základní část, 14. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
23.9.2023 Brno Alligators Přerov Mammoths 14 : 13 Základní část, 14. kolo, turnaj 2 Poruba (UT)
1.10.2023 Přerov Mammoths Brno Alligators 0 : 18 Základní část, 15. kolo, turnaj 3 TJ Spartak
1.10.2023 ISMM Ostrava Steelers 2 Brno Alligators 6 : 32 Základní část, 15. kolo, turnaj 3 TJ Spartak
1.10.2023 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 1 12 : 24 Základní část, 15. kolo, turnaj 3 TJ Spartak
7.10.2023 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 26 : 48 Základní část, 16. kolo, turnaj 1 Řečkovice
7.10.2023 Brno Alligators Prague Black Panthers 21 : 28 Základní část, 16. kolo, turnaj 1 Řečkovice
7.10.2023 Brno Alligators Přerov Mammoths 37 : 12 Základní část, 16. kolo, turnaj 1 Řečkovice
28.10.2023 Brno Sígrs Brno Alligators 14 : 7 Základní část, 19. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
28.10.2023 ISMM Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 26 : 13 Základní část, 19. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
28.10.2023 Brno Alligators Znojmo Knights 14 : 26 Základní část, 19. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Lukáš Novotný Lukáš Novotný RB 135 35 2011
Tomáš Kaferna Tomáš Kaferna RB 148 37 2013
Radim Pospíšil Radim Pospíšil CB 140 40 2009
Emma Höklová Emma Höklová 160 43 2010
Petr Handlar Petr Handlar 170 49 2009
Adam Zechmeister Adam Zechmeister 155 50 2009
Jan Indruch Jan Indruch QB 155 50 2008
Antonín Novák Antonín Novák C 157 55 2008
Richard Gregovský Richard Gregovský 167 56 2009
Victor Martinec Victor Martinec WR 171 59 2008
Vlastimil Novotný Vlastimil Novotný FS 173 65 2008
Jakub Adámek Jakub Adámek QB 170 65 2010
Lukáš Pařízek Lukáš Pařízek C 170 69 2008
Livgrete Tefert Livgrete Tefert LB 181 72 2007
Bořek Kostlán Bořek Kostlán 193 95 2006

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Aleš Daňhel Hlavní trenér
Jan Raspopčev Trenér
Markéta Němcová Trenér