Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail týmu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2020 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
13.9.2020 Brno Sígrs Brno Alligators 26 : 40 Základní část, 2. kolo Brněnské Ivanovice
13.9.2020 Bratislava Monarchs Royal Brno Alligators 14 : 57 Základní část, 2. kolo Brněnské Ivanovice
13.9.2020 Brno Alligators Bratislava Monarchs Gold 25 : 19 Základní část, 2. kolo Brněnské Ivanovice
20.9.2020 Příbram Bobcats 2 Brno Alligators 0 : 46 Základní část, 3. kolo Brněnské Ivanovice
20.9.2020 Brno Alligators Příbram Bobcats 1 32 : 36 Základní část, 3. kolo Brněnské Ivanovice
20.9.2020 Brno Sígrs Brno Alligators 32 : 58 Základní část, 3. kolo Brněnské Ivanovice
26.9.2020 Příbram Bobcats 1 Brno Alligators 61 : 26 Základní část, 4. kolo SK Spartak
26.9.2020 Trutnov Rangers Brno Alligators 12 : 33 Základní část, 4. kolo SK Spartak
26.9.2020 Prague Black Panthers Brno Alligators 26 : 27 Základní část, 4. kolo SK Spartak
3.10.2020 Trutnov Rangers Brno Alligators 18 : 70 Základní část, 5. kolo Marila
3.10.2020 Brno Alligators Prague Lions 37 : 51 Základní část, 5. kolo Marila
3.10.2020 Příbram Bobcats 2 Brno Alligators 6 : 51 Základní část, 5. kolo Marila
10.10.2020 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 45 : 34 Základní část, 6. kolo Řečkovice
10.10.2020 Brno Alligators Prague Black Panthers 13 : 60 Základní část, 6. kolo Řečkovice
10.10.2020 Brno Alligators Ostrava Steelers 20 : 7 Základní část, 6. kolo Řečkovice
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
18.10.2020 Pilsen Patriots Brno Alligators 11:00 Zrušené zápasy TBA
18.10.2020 Vysočina Gladiators Brno Alligators 12:20 Zrušené zápasy TBA
18.10.2020 Ostrava Steelers Brno Alligators 13:40 Zrušené zápasy TBA
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Teodor Burian Teodor Burian 10 2007
Anna Dvořáková Anna Dvořáková 1 2006
Martin Havránek 2009
Jan Indruch Jan Indruch 12 2008
Šimon Indruch 22 2006
Oleksandr Khripkov 6 2006
Vojtěch Kozák 13 2005
Karel Novák Karel Novák 2007
Antonín Novák Antonín Novák 2008
Vlastimil Novotný Vlastimil Novotný 7 2008
Lukáš Pařízek Lukáš Pařízek 5 2008
Michael Stanislav Pochop 17 2007
Denis Pokorný 8 2007
Radim Pospíšil 23 2009
Daniel Povolný Daniel Povolný 18 2006
Andreas Sedláček 2007
Jan Seidl 16 2006
Livgrete Tefert Livgrete Tefert 11 2007
Adéla Valášková 2 2005
Petr Vítek 15 2006
Matyáš Zaoral 2010

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Aleš Daňhel Trenér
Stephen Folker Trenér
Radovan Pařízek Hlavní trenér