Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail týmu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Soutěž: Flag U19 - Flagová liga U19 2019 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
13.4.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 18 : 34 Základní část Marila
13.4.2019 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 70 : 6 Základní část Marila
13.4.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 34 : 25 Základní část Marila
21.4.2019 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 47 : 18 Základní část Trutnov
21.4.2019 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 56 : 12 Základní část Trutnov
21.4.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 7 : 56 Základní část Trutnov
5.5.2019 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 24 : 59 Základní část Kačerov
5.5.2019 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 54 : 7 Základní část Kačerov
5.5.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 67 : 25 Základní část Kačerov
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 0 : 80 Základní část Olšinky
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 0 : 46 Základní část Olšinky
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 20 : 60 Základní část Olšinky
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Štěpán Bendel Štěpán Bendel 174 70 2003
Jana Burešová Jana Burešová 164 75 2000
Marek Bystrý Marek Bystrý 177 65 2001
Karolina Dlouhá Karolina Dlouhá 168 63 2001
Adéla Fürbachová Adéla Fürbachová 168 51 2002
Kateřina Handzová Kateřina Handzová 162 60 2000
Vojtěch Hausmatz Vojtěch Hausmatz 185 67 2002
Andrea Ilašová Andrea Ilašová 167 85 2002
Kristýna Jelínková Kristýna Jelínková 169 76 2002
Gabriela Eva Kostihová 163 51 2001
Matyáš Löffelmann Matyáš Löffelmann 181 77 2002
Jan Nosek 186 92 2001
Tereza Pilnajová Tereza Pilnajová 165 56 2003
Daniel Polanka Daniel Polanka 175 65 2000
Ondřej Smolař 170 53 2002
Petr Šafář Petr Šafář 187 110 2002
Šimon Tintěra Šimon Tintěra 158 50 2003
Magdalena Ťupková Magdalena Ťupková 164 77 2001
Tomáš Vajnar Tomáš Vajnar 174 66 2001
Martin Vála Martin Vála 194 95 2001

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Milan Sahula Hlavní trenér
Martin Antoš Trenér
Daniel Polanka Trenér
Jana Burešová Hlavní trenér
Jakub Vrecko Trenér