Home  /  Kluby  /  Prague Black Panthers

Detail týmu - Prague Black Cats

logo Prague Black Panthers
Soutěž: Ženy - 1. ženská liga 2020 Areál: Prosek http://www.pragueblackpanthers.com
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
6.9.2020 Jičín Windstorms Prague Black Cats 0 : 58 Základní část Valdice
12.9.2020 Prague Black Cats Warsaw Sirens 57 : 20 Základní část Čelákovice
28.9.2020 Prague Black Cats Brno Amazons 6 : 54 Základní část Čelákovice
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
10.10.2020 Prague Black Cats Prague Harpies 15:00 Zrušené zápasy TBA
18.10.2020 Warsaw Sirens Prague Black Cats 11:00 Zrušené zápasy TBA
25.10.2020 Prague Harpies Prague Black Cats 14:00 Zrušené zápasy TBA
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Šárka Bílíková Šárka Bílíková 1989
Monika Broulíková Monika Broulíková 1992
Andrea Burrows Andrea Burrows 1993
Vendula Čechová Vendula Čechová 2000
Adéla Čejchanová Adéla Čejchanová 2003
Radka Dlabolová Radka Dlabolová 1998
Barbora Dlabolová Barbora Dlabolová 1998
Šárka Frátriková Šárka Frátriková 1993
Barbora Fryčová Barbora Fryčová 1991
Dominika Geržová Dominika Geržová 1999
Markéta Gotschalková Markéta Gotschalková 1994
Stáňa Hájková Stáňa Hájková 1990
Lucie Hlaváčová 1989
Barbora Hronková Barbora Hronková 1999
Kristýna Kinská Kristýna Kinská 1983
Kateřina Kořínková Kateřina Kořínková 1990
Anastasiia Kurbatova Anastasiia Kurbatova 1997
Alena Kužmová Alena Kužmová 1998
Daniela Lincová Daniela Lincová 1988
Kateřina Macková Kateřina Macková 1995
Senta Martynenko Senta Martynenko 1991
Terezie Matušíková Terezie Matušíková 1997
Quynh Giang Nguyenová Quynh Giang Nguyenová 1996
Tereza Patočková Tereza Patočková 1998
Karolína Paul Karolína Paul 1994
Maryna Pelypenko 1991
Lionella Pogl Lionella Pogl 1991
Sabina Pokorná Sabina Pokorná 2001
Thi Huong Giang Polách Nguyenová 1992
Veronika Morgan Pospíšilová Burešová Veronika Morgan Pospíšilová Burešová 1985
Michaela Setinská Michaela Setinská 1998
Jana Slezáková Jana Slezáková 1988
Varvara Slobodska Varvara Slobodska 2000
Karina Stepinsh Karina Stepinsh 2000
Iva Šafářová Iva Šafářová 1985
Denisa Škorňová 1994
Michaela Špidlenová Michaela Špidlenová 1998
Michaela Švarcová Michaela Švarcová 1992
Soňa Valentová Soňa Valentová 2001
Tereza Váchová 1996
Tereza Váchová Tereza Váchová 1999
Tereza Veselá 2001
Anna Wrnatová Anna Wrnatová 1999
Adéla Zavřelová 1994
Markéta Zárubová Markéta Zárubová 1991
Michaela Žatečková Michaela Žatečková 1994

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jiří Chvalina Trenér
Pavel Klemš Trenér
Jiří Hamal Hlavní trenér
Daniel Balažovič Trenér
Jana Hančová Trenér
Tomáš Mičúnek Trenér
Maxim Martynenko Trenér