Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail týmu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Soutěž: Flag U15 - Flag U15 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
20.4.2019 Trutnov Rangers Brno Alligators 0 : 47 Základní část, jaro Trutnov
20.4.2019 Pilsen Patriots Brno Alligators 28 : 18 Základní část, jaro Trutnov
20.4.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 12 : 34 Základní část, jaro Trutnov
4.5.2019 Pilsen Patriots Brno Alligators 27 : 0 Základní část, jaro Bolevec
4.5.2019 Trutnov Rangers Brno Alligators 13 : 33 Základní část, jaro Bolevec
4.5.2019 Brno Alligators Příbram Bobcats 25 : 25 Základní část, jaro Bolevec
25.5.2019 Brno Alligators Prague Lions 59 : 40 Základní část, jaro Řečkovice
25.5.2019 Brno Alligators Brno Sígrs 35 : 12 Základní část, jaro Řečkovice
25.5.2019 Brno Alligators Ostrava Steelers 47 : 12 Základní část, jaro Řečkovice
1.6.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 6 : 43 Základní část, jaro Jedovnice
1.6.2019 Ostrava Steelers Brno Alligators 26 : 34 Základní část, jaro Jedovnice
1.6.2019 Brno Alligators Trutnov Rangers 41 : 12 Základní část, jaro Jedovnice
8.6.2019 Brno Alligators Pilsen Patriots 33 : 14 Základní část, jaro Řečkovice
8.6.2019 Brno Alligators Trutnov Rangers 35 : 0 kontumace Základní část, jaro Řečkovice
8.6.2019 Brno Alligators Brno Sígrs 44 : 7 Základní část, jaro Řečkovice
16.6.2019 Ostrava Steelers Brno Alligators 27 : 42 Základní část, jaro Poruba
16.6.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 8 : 41 Základní část, jaro Poruba
16.6.2019 Brno Alligators Prague Black Panthers 12 : 33 Základní část, jaro Poruba
29.6.2019 Prague Black Panthers Brno Alligators 61 : 24 Základní část, jaro Malešice
29.6.2019 Trutnov Rangers Brno Alligators 32 : 38 Základní část, jaro Malešice
29.6.2019 Brno Alligators Prague Lions 21 : 27 Základní část, jaro Malešice
7.9.2019 Pilsen Patriots Brno Alligators 40 : 25 Základní část, podzim Bolevec
7.9.2019 Ostrava Steelers Brno Alligators 30 : 54 Základní část, podzim Bolevec
7.9.2019 Brno Alligators Příbram Bobcats 34 : 15 Základní část, podzim Bolevec
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
22.9.2019 Ostrava Steelers Brno Alligators 11:00 Základní část, podzim Poruba
22.9.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 12:20 Základní část, podzim Poruba
22.9.2019 Brno Alligators Pilsen Patriots 13:40 Základní část, podzim Poruba
28.9.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 11:00 Základní část, podzim Řečkovice
28.9.2019 Brno Alligators Pilsen Patriots 12:20 Základní část, podzim Řečkovice
28.9.2019 Brno Alligators Ostrava Steelers 13:40 Základní část, podzim Řečkovice
20.10.2019 Trutnov Rangers Brno Alligators 11:00 Základní část, podzim Trutnov
20.10.2019 Prague Lions Brno Alligators 12:20 Základní část, podzim Trutnov
20.10.2019 Brno Alligators Příbram Bobcats 13:40 Základní část, podzim Trutnov
26.10.2019 Prague Black Panthers Brno Alligators 11:00 Základní část, podzim Spartak
26.10.2019 Brno Sígrs Brno Alligators 12:20 Základní část, podzim Spartak
26.10.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 13:40 Základní část, podzim Spartak
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Jakob Blake Jakob Blake 8 170 60 2005
Ondřej Čipera Ondřej Čipera 5 150 50 2006
Anna Dvořáková Anna Dvořáková 1 150 50 2006
Jan Indruch Jan Indruch 12 140 40 2008
Šimon Indruch Šimon Indruch 10 150 50 2006
Oleksandr Khripkov Oleksandr Khripkov 6 140 40 2006
Dominik Kratochvíl Dominik Kratochvíl 3 145 50 2007
Jakub Kratochvíl Jakub Kratochvíl 7 145 50 2007
Jaroslav Kříž Jaroslav Kříž 22 175 60 2004
Anděla Mrhačová Anděla Mrhačová 181 70 2004
Vít Novák Vít Novák 15 170 70 2004
Erik Novák Erik Novák 13 150 50 2004
Lukáš Pařízek Lukáš Pařízek 14 147 45 2008
Radim Pospíšil Radim Pospíšil 34 140 40 2009
Daniel Povolný Daniel Povolný 18 150 50 2006
Jan Seidl Jan Seidl 16 165 36 2006
Ondřej Strapáč Ondřej Strapáč 17 170 53 2004
Livgrete Tefert Livgrete Tefert 11 155 50 2007
Adéla Valášková Adéla Valášková 2 160 50 2005
Petr Vítek Petr Vítek 9 155 39 2006
Matyáš Zaoral Matyáš Zaoral 145 40 2010

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Aleš Daňhel Trenér
Petr Linhart Trenér
Jan Raspopčev Hlavní trenér
Petra Pejšková Trenér