Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail týmu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2018 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
20.4.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 20 : 32 Základní část, jaro Trutnov
20.4.2019 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 6 : 54 Základní část, jaro Trutnov
20.4.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 12 : 34 Základní část, jaro Trutnov
27.4.2019 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 32 : 8 Základní část, jaro Na Šancích
27.4.2019 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 12 : 41 Základní část, jaro Na Šancích
27.4.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 53 : 25 Základní část, jaro Na Šancích
12.5.2019 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 7 : 69 Základní část, jaro Marila
12.5.2019 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 6 : 60 Základní část, jaro Marila
12.5.2019 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 38 : 0 Základní část, jaro Marila
19.5.2019 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 7 : 42 Základní část, jaro Jedovnice
19.5.2019 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 64 : 20 Základní část, jaro Jedovnice
19.5.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 53 : 19 Základní část, jaro Jedovnice
26.5.2019 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 26 : 19 Základní část, jaro Bolevec
26.5.2019 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 16 : 14 Základní část, jaro Bolevec
26.5.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 84 : 6 Základní část, jaro Bolevec
2.6.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 87 : 33 Základní část, jaro Olšinky
2.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 60 : 37 Základní část, jaro Olšinky
2.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 55 : 0 Základní část, jaro Olšinky
16.6.2019 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 27 : 56 Základní část, jaro Marila
16.6.2019 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 0 : 67 Základní část, jaro Marila
16.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 44 : 32 Základní část, jaro Marila
23.6.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 6 : 19 Základní část, jaro Olšinky
23.6.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 48 : 18 Základní část, jaro Olšinky
23.6.2019 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 53 : 0 Základní část, jaro Olšinky
28.9.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 46 : 54 Základní část, podzim Řečkovice
28.9.2019 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 26 : 75 Základní část, podzim Řečkovice
28.9.2019 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 41 : 6 Základní část, podzim Řečkovice
6.10.2019 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 53 : 7 Základní část, podzim Olšinky
6.10.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 12 : 26 Základní část, podzim Olšinky
6.10.2019 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 75 : 8 Základní část, podzim Olšinky
26.10.2019 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 49 : 20 Základní část, podzim SK Spartak
26.10.2019 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 6 : 9 Základní část, podzim SK Spartak
26.10.2019 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 35 : 43 Základní část, podzim SK Spartak
28.10.2019 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 25 : 63 Základní část, podzim Kotvrdovice
28.10.2019 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 14 : 53 Základní část, podzim Kotvrdovice
28.10.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 6 : 20 Základní část, podzim Kotvrdovice
3.11.2019 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 37 : 36 Semifinále Olšinky
3.11.2019 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 33 : 6 Finále Olšinky
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Petr Herynek Petr Herynek 13 162 58 2005
Pavel Herynek Pavel Herynek 1 175 85 2004
Daniel Hoffmann Daniel Hoffmann 5 168 68 2005
Pavel Hrdý Pavel Hrdý 20 164 57 2004
Kateřina Katzerová Kateřina Katzerová 7 156 40 2003
Rostislav Kubesch Rostislav Kubesch 18 172 71 2004
Jakub Tomáš Mokrý Jakub Tomáš Mokrý 155 60 2006
Josef Adam Němeček Josef Adam Němeček 2 191 90 2004
David Nový David Nový 17 168 70 2006
Markéta Pasternaková Markéta Pasternaková 6 157 54 2005
Tereza Pilnajová Tereza Pilnajová 9 165 56 2003
Václav Pultr Václav Pultr 19 170 66 2006
Vojtěch Radla Vojtěch Radla 8 162 40 2005
Matěj Savula Matěj Savula 150 40 2008
Petr Skořepa Petr Skořepa 15 157 31 2006
Matěj Smetana Matěj Smetana 16 180 79 2005
Václav Šedivý Václav Šedivý 4 169 58 2004
Ladislav Troch Ladislav Troch 160 57 2004
Tobiáš Volný Tobiáš Volný 167 52 2006
Albert Vonka Albert Vonka 12 171 68 2004

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Daniel Polanka Hlavní trenér
Jana Burešová Hlavní trenér