Home  /  Kluby  /  Budweis Hellboys

Detail klubu - Budweis Hellboys

logo Budweis Hellboys
Od roku: 2009 Areál: Sokolský ostrov http://hellboys.cz

Web: www.hellboys.cz

Facebook: www.facebook.com/budweishellboys

Email: cbhellboys@email.cz

Historie klubu:

Klub Budweis Hellboys vznikl na podzim roku 2007 jako první klub amerického fotbalu v jižních Čechách. 

Od samotného vzniku klub spadá pod TJ Sokol České Budějovice a od roku 2009 i pod Českou asociaci amerického fotbalu.

Klubové úspěchy:

Vítěz ČLAF B 2012 (7's soutěž)

Vítěz 2. juniorské ligy 2017 (9's soutěž)

2. místo Flagová soutěž U19 2018 (5's soutěž)

3. místo Flagová soutěž U19 2017 (5's soutěž)

Kontakty: 

Klubový zástupce - Ing. Jan Klokočka, tel.: 702 802 793, email: cbhellboys@email.cz

Předseda Budweis Hellboys z.s. - Petr Jindra, tel.: 739 350 805, email: petr.jindra.ma@seznam.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2018 20. (z 27)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2017 17. (z 26)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2016 14. (z 27)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2015 16. (z 24)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2014 14. (z 23)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2013 13. (z 23)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2012 11. (z 18)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2011 10. (z 11)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2010 11. (z 11)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2009 8. (z 8)
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2018 2. (z 12)
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2017 4. (z 11)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 7. (z 12)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 6. (z 21)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 6. (z 21)
Budweis Hellboys Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 2. (z 12)
Budweis Hellboys Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 3. (z 10)
Budweis Hellboys Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 4. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Filip Bakota Lukáš Bárta Zdeněk Bezděk
Martin Boudný Zdeněk Čech Michal Diviš
Ondřej Hasa Stanislav Hlach Tomáš Hlach
Pavel Jordán Ivan Karas Filip Kolaci
Ondřej Koller Martin Košatka Petr Kott
Jan Kovařčík Adam Kratochvíl Šimon Kropík
Josef Kumpera Zdeněk Kusbach Petr Kuzma
Jan Kužel Miroslav Leština Roman Lisý
Jakub Mařík Ondřej Maxa Martin Mejdrech
Martin Michálek Petr Mikula Rostislav Moureček
Filip Mulica Stanislav Písek Vlastimil Pokrývka
Tomáš Prokeš Kamil Roba Šimon Seďa
Daniel Schmiedkunz David Schneider Petr Soumar
Pavel Šturma Ondřej Tomek Matěj Uhlíř
Patrik Urban Pavel Vejda Jakub Vesecký
Tomáš Vintr Lukáš Voráček Roman Voráček
Ondřej Votava Pavel Weber Carlos Yanes-Roca
David Zíka
Datum Zápas Čas Část
3.11.2018 Prague Black Panthers Budweis Hellboys 13:00 Junior Bowl XVIII
27.10.2018 Budweis Hellboys Brno Sígrs 14:00 Semifinále
20.10.2018 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 14:00 Základní část
6.10.2018 Budweis Hellboys Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část
23.9.2018 Prague Mustangs Budweis Hellboys 14:00 Základní část
9.9.2018 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 14:00 Základní část
1.9.2018 Prague Lions Budweis Hellboys 16:00 Základní část
30.6.2018 Příbram Bobcats Budweis Hellboys 14:30 Finále
30.6.2018 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 13:00 Semifinále
17.6.2018 Zlín Golems Budweis Hellboys 14:00 Základní část
16.6.2018 Příbram Bobcats Budweis Hellboys 13:40 Základní část
16.6.2018 Budweis Hellboys Brno Alligators 12:20 Základní část
16.6.2018 Příbram Bobcats ANG Budweis Hellboys 11:00 Základní část
9.6.2018 Prague Black Panthers 2 Budweis Hellboys 15:00 Základní část
2.6.2018 Budweis Hellboys Trutnov Rangers 14:40 Základní část
2.6.2018 Budweis Hellboys Příbram Bobcats ANG 13:20 Základní část
2.6.2018 Budweis Hellboys Příbram Bobcats Women 12:00 Základní část
26.5.2018 Budweis Hellboys East Bohemia Bucks 14:00 Základní část
20.5.2018 Budweis Hellboys Národní tým žen 14:40 Základní část
20.5.2018 Budweis Hellboys Trutnov Rangers 13:20 Základní část