Home  /  Kluby  /  Sokol Budweis Hellboys

Detail klubu - Sokol Budweis Hellboys

logo Sokol Budweis Hellboys
Od roku: 2009 Areál: Sokolský ostrov http://hellboys.cz

Web: www.hellboys.cz

Facebook: www.facebook.com/budweishellboys

Email: cbhellboys@email.cz

Historie klubu:

Klub Budweis Hellboys vznikl na podzim roku 2007 jako první klub amerického fotbalu v jižních Čechách. 

Od samotného vzniku klub spadá pod TJ Sokol České Budějovice a od roku 2009 i pod Českou asociaci amerického fotbalu.

Klubové úspěchy:

Vítěz ČLAF B 2012 (7's soutěž)

Vítěz 2. juniorské ligy 2017 (9's soutěž)

Vítěz 4. Ligy 2019 (Iron Bowl V)

2. místo Flagová soutěž U19 2018 (5's soutěž)

3. místo Flagová soutěž U19 2017 (5's soutěž)

Kontakty: 

Klubový zástupce - Ing. Ladislav Kaločai, email: cbhellboys@email.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2019 21. (z 26)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2018 20. (z 27)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2017 17. (z 26)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2016 14. (z 27)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2015 16. (z 24)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2014 14. (z 23)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2013 13. (z 23)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2012 11. (z 18)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2011 10. (z 11)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2010 11. (z 11)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2009 8. (z 8)
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2020
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2018 2. (z 12)
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2017 4. (z 11)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 7. (z 12)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 6. (z 21)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 6. (z 21)
Budweis Hellboys Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 2. (z 12)
Budweis Hellboys Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 3. (z 10)
Budweis Hellboys Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2016 4. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Bakota Filip Bakota Lukáš Bárta
Pavel Bechyně Marek Bendík Zdeněk Bezděk
Martin Boudný Zdeněk Čech Michal Diviš
Martin Erneker Patrik Gasčarov Lukáš Gruber
Lukáš Habina Jan Hafner Ondřej Hasa
Stanislav Hlach Tomáš Hlach Tomáš Houdek
Jaroslav Hrdlička Michal Chmel Jakub Jankovec
Marek Jindra Petr Jindra Pavel Jordán
Ondřej Jordán Ladislav Kaločai Ivan Karas
Lukáš Karlíček Martin Klecan Dominik Klubal
Tomáš Kocourek Filip Kolaci Ondřej Koller
Lukáš Kořínek Martin Košatka Petr Kott
Aleš Koubek Jan Kovařčík Adam Kratochvíl
Šimon Kropík Matěj Kuchejda Josef Kumpera
Zdeněk Kusbach Petr Kuzma Jan Kužel
Filip Lang Radek Lefan Miroslav Leština
Jan Leština Roman Lisý Jan Mareš
Jakub Mařík Ondřej Maxa Martin Mejdrech
Tomáš Michálek Martin Michálek Petr Mikula
Jaromír Moureček Michal Mrázek Filip Mulica
David Musil Daniel Novotný Marek Nuska
Jiří Pavlečka Miroslav Pechouš Vojtěch Perutek
Martin Pipek Stanislav Písek Petr Pokorný
Vlastimil Pokrývka Jiří Prantl Tomáš Prokeš
Kamil Roba Šimon Seďa Daniel Schmiedkunz
David Schneider Pavel Šturma Ondřej Tomek
Marie Tulachová Matěj Uhlíř Patrik Urban
Pavel Vejda Jakub Vesecký Tomáš Vintr
Jiří Vlášek Pavel Vokůrka Lukáš Voráček
Roman Voráček Ondřej Votava Pavel Weber
Carlos Yanes-Roca Filip Zavadil Hynek Zemanec
David Zíka
Datum Zápas Čas Část
24.10.2020 Budweis Hellboys Prague Black Panthers 14:00 Zrušené zápasy
18.10.2020 Prague Lions Budweis Hellboys 16:00 Zrušené zápasy
4.10.2020 Ostrava Steelers Budweis Hellboys 11:00 Zrušené zápasy
26.9.2020 Budweis Hellboys Prague Lions 14:00 Základní část, 3. kolo
13.9.2020 Prague Black Panthers Budweis Hellboys 15:00 Zrušené zápasy
5.9.2020 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 1. kolo
6.7.2019 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:00 Iron Bowl V
22.6.2019 Tábor Foxes Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 6. kolo
1.6.2019 Budweis Hellboys Most Hunters 14:00 Základní část, 5. kolo
25.5.2019 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 4. kolo
11.5.2019 Teplice Nordians Budweis Hellboys 15:00 Základní část, 3. kolo
27.4.2019 Budweis Hellboys Jičín Hurricanes 14:00 Základní část, 2. kolo
13.4.2019 Budweis Hellboys Tábor Foxes 14:00 Základní část, 1. kolo
3.11.2018 Prague Black Panthers Budweis Hellboys 13:00 Junior Bowl XVIII
27.10.2018 Budweis Hellboys Brno Sígrs 14:00 Semifinále
20.10.2018 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 14:00 Základní část
6.10.2018 Budweis Hellboys Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část
23.9.2018 Prague Mustangs Budweis Hellboys 14:00 Základní část
9.9.2018 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 14:00 Základní část
1.9.2018 Prague Lions Budweis Hellboys 16:00 Základní část