Home  /  Kluby  /  Sokol Budweis Hellboys

Detail klubu - Sokol Budweis Hellboys

logo Sokol Budweis Hellboys
Od roku: 2009 Areál: Sokolský ostrov http://hellboys.cz

Web: www.hellboys.cz

Facebook: www.facebook.com/budweishellboys

Email: cbhellboys@email.cz

Historie klubu:

Klub Budweis Hellboys vznikl na podzim roku 2007 jako první klub amerického fotbalu v jižních Čechách. 

Od samotného vzniku klub spadá pod TJ Sokol České Budějovice a od roku 2009 i pod Českou asociaci amerického fotbalu.

Klubové úspěchy:

Vítěz ČLAF B 2012 (7's soutěž)

Vítěz 2. juniorské ligy 2017 (9's soutěž)

Vítěz 4. Ligy 2019 (Iron Bowl V)

2. místo Flagová soutěž U19 2018 (5's soutěž)

3. místo Flagová soutěž U19 2017 (5's soutěž)

Kontakty: 

Klubový zástupce - Ing. Ladislav Kaločai, email: cbhellboys@email.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2019 21. (z 26)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2018 20. (z 27)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2017 17. (z 26)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2016 14. (z 27)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2015 16. (z 24)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2014 14. (z 23)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2013 13. (z 23)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2012 11. (z 18)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2011 10. (z 11)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2010 11. (z 11)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2009 8. (z 8)
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2020
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2018 2. (z 12)
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2017 4. (z 11)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 7. (z 12)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 6. (z 21)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 6. (z 21)
Budweis Hellboys Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2018 2. (z 12)
Budweis Hellboys Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2017 3. (z 10)
Budweis Hellboys Flag U18 Flagová soutěž juniorů 2016 4. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jakub Antoň Filip Bakota Jan Bakota
Lukáš Bárta Pavel Bechyně Marek Bendík
Zdeněk Bezděk Vít Bezecný Martin Boudný
František Budín Bronislav Bäuml Zdeněk Čech
Martin Děd Michal Diviš Martin Erneker
Patrik Gasčarov Lukáš Gruber Lukáš Habina
Jan Hafner Ondřej Hasa Tomáš Hlach
Stanislav Hlach Jakub Hnát Jaroslav Hnát
Tomáš Houdek Jaroslav Hrdlička Michal Chmel
Michal Indráček Jakub Jankovec Marek Jindra
Petr Jindra Pavel Jordán Ondřej Jordán
Ladislav Kaločai Ivan Karas Lukáš Karlíček
Martin Klecan Jan Klokočka Dominik Klubal
Tomáš Kocourek Filip Kolaci Ondřej Koller
Lukáš Kořínek Martin Košatka Petr Kott
Aleš Koubek Jan Kovařčík Adam Kratochvíl
Martin Král Šimon Kropík Matěj Kuchejda
Josef Kumpera Zdeněk Kusbach Petr Kuzma
Jan Kužel Filip Lang Radek Lefan
Miroslav Leština Jan Leština Benjamín Linzmajer
Roman Lisý Jan Mareš Jakub Mařík
Ondřej Maxa Martin Mejdrech Martin Michálek
Tomáš Michálek Petr Mikula Rostislav Moureček
Jaromír Moureček Michal Mrázek Filip Mulica
David Musil Daniel Novotný Marek Nuska
Jiří Pavlečka Miroslav Pechouš Vojtěch Perutek
Adam Pexa Martin Pipek Stanislav Písek
Matěj Podhola Petr Pokorný Vlastimil Pokrývka
Jiří Prantl Tomáš Prokeš Kamil Roba
Jiří Rohlík Jan Roj Šimon Seďa
Daniel Schmiedkunz David Schneider Tadeáš Sosna
Petr Soumar Pavel Šturma Dominik Švanda
Radim Švec Ondřej Tomek Marie Tulachová
Matyáš Týfa Matěj Uhlíř Patrik Urban
Pavel Vejda Jakub Vesecký Tomáš Vintr
Jiří Vlášek Martin Vodrážka Pavel Vokůrka
Lukáš Voráček Roman Voráček Ondřej Votava
Pavel Weber Carlos Yanes-Roca Filip Zavadil
Jaroslav Zeman Hynek Zemanec David Zíka
Václav Žižka
Datum Zápas Čas Část
TBA Prague Lions Budweis Hellboys TBA Zrušené zápasy
TBA Ostrava Steelers Budweis Hellboys TBA Zrušené zápasy
TBA Prague Black Panthers Budweis Hellboys TBA Zrušené zápasy
TBA Budweis Hellboys Prague Black Panthers TBA Zrušené zápasy
26.9.2020 Budweis Hellboys Prague Lions 14:00 Základní část, 3. kolo
5.9.2020 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 1. kolo
6.7.2019 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:00 Iron Bowl V
22.6.2019 Tábor Foxes Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 6. kolo
1.6.2019 Budweis Hellboys Most Hunters 14:00 Základní část, 5. kolo
25.5.2019 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 4. kolo
11.5.2019 Teplice Nordians Budweis Hellboys 15:00 Základní část, 3. kolo
27.4.2019 Budweis Hellboys Jičín Hurricanes 14:00 Základní část, 2. kolo
13.4.2019 Budweis Hellboys Tábor Foxes 14:00 Základní část, 1. kolo
3.11.2018 Prague Black Panthers Budweis Hellboys 13:00 Junior Bowl XVIII
27.10.2018 Budweis Hellboys Brno Sígrs 14:00 Semifinále
20.10.2018 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 14:00 Základní část
6.10.2018 Budweis Hellboys Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část
23.9.2018 Prague Mustangs Budweis Hellboys 14:00 Základní část
9.9.2018 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 14:00 Základní část
1.9.2018 Prague Lions Budweis Hellboys 16:00 Základní část