Byl by zájem o soutěž pro týmy s nižším počtem hráčů? celý článek

Players clinic 2009

Z důvodu velkého úspěchu a pozitivního ohlasu v loňském roce vyhlašujeme i pro letošní podzim hráčský kemp. celý článek

ČJLAF 2009

(čt) 9. červenec 2009, Filip Hobza
V souvislosti s blížící se juniorskou soutěží věnujte prosím pozornost dále uvedeným skutečnostem. celý článek

Turnaj v Šumperku - aktualizováno

(pá) 3. červenec 2009, Filip Hobza
Výsledky turnaje celý článek

Finále EFAF Cup

(čt) 2. červenec 2009, Filip Hobza
Již v sobotu 4.7. od 16:30 na atletickém stadionu Slavia Praha se uskuteční finále poháru Evropské federace amerického fotbalu mezi PRAGUE PANTHERS a týmem LES BLACK PANTHERS DE THONON LES BAINS. celý článek

(po) 22. červen 2009, Michal Rosíval
Prague Panthers-Prague Lions 24:14 --- Zápas rozsekl Michal Srp --- Heavy run offense Panterů nakonec uspěla --- Takřka dokonalý Jacob Shrum celý článek

Panthers opět mistry

(ne) 21. červen 2009, Filip Hobza
Finále 16. ročníku ČLAF skončilo vítězně pro Panthers, když zdolali Lions 24:14 (po čtvrtinách 7:7, 7:7, 3:0, 7:0). Panteři tak rozšířili svoji sbírku mistrovských titulů na 11, ale Lvi jim byli dnes více než zdatným soupeřem a velmi dlouho bylo utkání vyrovnané. S ohledem na účast Panterů ve finále EFAF Cupu (4.7. v Praze) je dnešní výsledek dokladem kvality naší soutěže. Finále lze opět považovat za opravdové vyvrcholení sezóny a velký dík patří všem zúčastněným, jak hráčům a trenérům, tak i celému realizačnímu týmu! celý článek

Statistiky ČLAF 2009

(ne) 14. červen 2009, Michal Rosíval
Doba se mění a fotbal s ní - Češi se naučili kopat field goaly celý článek

Playoffs ČLAF 2009: Semifinále

Pražské Kočky do finále - Panteři bez problému proti odevzdanému soupeři – Brnu nevyšel začátek, jinak vyrovnaný zápas – Muž semifinále: Jan Hlavatý celý článek

Playoffs ČLAF 2009: Wild card

(ne) 7. červen 2009, Michal Rosíval
Morava vede v poločase 2:0 -- Postupuje Havířov a Brno -- V obou zápasech rozhodl první poločas -- Deep threat: Robert Schön celý článek

(ne) 31. květen 2009, Michal Rosíval
Tři field goaly v zápase --- Hattrick Ondřeje Chvojky --- Třetí místo pro Brno celý článek

Lions-Panthers 10:27, Bobcats-Alligators 6:13

(út) 26. květen 2009, Michal Rosíval
Panthers s jistotou první, Lions s jistotou druzí, Alligators a Devils s jistotou domácího zápasu ve čtvrtfinále celý článek