Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail týmu - ISMM Ostrava Steelers

logo ISMM Ostrava Steelers
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
13.4.2024 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 6 : 33 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
13.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 20 : 37 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
13.4.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 7 : 15 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
20.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Znojmo Knights 11:00 Základní část, 2. kolo, turnaj 1 Poruba
20.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Brno Alligators 12:00 Základní část, 2. kolo, turnaj 1 Poruba
20.4.2024 ISMM Ostrava Steelers Přerov Mammoths 13:00 Základní část, 2. kolo, turnaj 1 Poruba
5.5.2024 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 4. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
5.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 12:00 Základní část, 4. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
5.5.2024 Znojmo Knights ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 4. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
11.5.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1 SK Spartak
11.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1 SK Spartak
11.5.2024 Příbram Bobcats Black ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1 SK Spartak
18.5.2024 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
18.5.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 12:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
18.5.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
2.6.2024 Znojmo Knights ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
2.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 12:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
2.6.2024 Přerov Mammoths ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 8. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1 Poruba
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Příbram Bobcats Black 12:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1 Poruba
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Brno Sígrs 13:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1 Poruba
23.6.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Ragby Bystrc
23.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Znojmo Knights 12:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Ragby Bystrc
23.6.2024 Brno Alligators ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Ragby Bystrc
Jméno a příjmení Pozice
Jan Klimeš Trenér
Petr Foldyna Trenér
Michal Fojtík Hlavní trenér
Jiří Dluhoš Trenér
Markéta Fojtíková Vybíhalová Trenér