Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail týmu - Brno Sígrs

logo Brno Sígrs
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
13.4.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 6 : 20 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
13.4.2024 Brno Sígrs Brno Alligators 6 : 0 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
13.4.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 7 : 15 Základní část, 1. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
28.4.2024 Znojmo Knights Brno Sígrs 11:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
28.4.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 12:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
28.4.2024 Přerov Mammoths Brno Sígrs 13:00 Základní část, 3. kolo, turnaj 2 TJ Spartak
11.5.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1 SK Spartak
11.5.2024 Příbram Bobcats Black Brno Sígrs 12:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1 SK Spartak
11.5.2024 Pilsen Patriots Brno Sígrs 13:00 Základní část, 5. kolo, turnaj 1 SK Spartak
18.5.2024 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 11:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
18.5.2024 Brno Sígrs Přerov Mammoths 12:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
18.5.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 6. kolo, turnaj 1 Za Lužánkami
26.5.2024 Brno Sígrs Přerov Mammoths 11:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
26.5.2024 Znojmo Knights Brno Sígrs 12:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
26.5.2024 Brno Alligators Brno Sígrs 13:00 Základní část, 7. kolo, turnaj 2 Husovy Sady
8.6.2024 Příbram Bobcats Black Brno Sígrs 11:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1 Poruba
8.6.2024 Brno Sígrs Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1 Poruba
8.6.2024 ISMM Ostrava Steelers Brno Sígrs 13:00 Základní část, 9. kolo, turnaj 1 Poruba
15.6.2024 Brno Sígrs Přerov Mammoths 11:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1 Na Stoupách
15.6.2024 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 12:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1 Na Stoupách
15.6.2024 Brno Alligators Brno Sígrs 13:00 Základní část, 10. kolo, turnaj 1 Na Stoupách
23.6.2024 Brno Sígrs ISMM Ostrava Steelers 11:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Ragby Bystrc
23.6.2024 Brno Alligators Brno Sígrs 12:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Ragby Bystrc
23.6.2024 Znojmo Knights Brno Sígrs 13:00 Základní část, 11. kolo, turnaj 3 Ragby Bystrc
Jméno a příjmení Pozice
Adam Dvořáček Trenér
Jan Valíček Trenér
Natálie Nimrichterová Trenér
Zdeněk Valíček Hlavní trenér