Home  /  Kluby  /  Brno Sígrs

Detail týmu - Brno Sígrs 2

logo Brno Sígrs
Soutěž: Muži - 2.Liga 2020 Areál: Ragby Bystrc http://www.sigrs.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
22.8.2020 Brno Sígrs 2 Třinec Sharks 0 : 42 Základní část, 1. kolo Brněnské Ivanovice
12.9.2020 Zlín Golems Brno Sígrs 2 9 : 14 Základní část, 3. kolo Stadion mládeže
26.9.2020 Třinec Sharks Brno Sígrs 2 41 : 0 Základní část, 4. kolo Stadion Lesní
4.10.2020 Brno Sígrs 2 Zlín Golems 28 : 6 Základní část, 5. kolo Brněnské Ivanovice
30.8.2020 Nitra Knights Brno Sígrs 2 62 : 0 Anulované zápasy Kynek
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
11.10.2020 Brno Sígrs 2 Nitra Knights 15:00 Zrušené zápasy TBA
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Narození
Kamil Babula Kamil Babula 1985
Lukáš Bača Lukáš Bača 1997
Šimon Balog Šimon Balog 1991
Jiří Blahuta Jiří Blahuta 1998
Vladimír Bobula Vladimír Bobula 1992
Jan Brabec Jan Brabec 2000
Rudolf Buffi Rudolf Buffi 1999
Lucas Da Silva Lucas Da Silva 1995
Adam Dostálek Adam Dostálek 1995
Michal Drozd Michal Drozd 1995
Richard Ficek Richard Ficek 1982
Martin Filásek Martin Filásek 2001
Phillip Garcia Phillip Garcia 1984
Thomas-Kenneth Gerken Thomas-Kenneth Gerken 1999
Vojtěch Halamíček Vojtěch Halamíček 2000
Jan Hampl Jan Hampl 2000
Jaromír Heneš Jaromír Heneš 1993
Radek Hloušek Radek Hloušek 1975
Lukáš Hoda Lukáš Hoda 2001
Pavol Horník Pavol Horník 1999
Martin Houzar Martin Houzar 2000
Andrii Husak Andrii Husak 1996
Tomáš Kadlec Tomáš Kadlec 1985
Martin Kadlec Martin Kadlec 1982
Albert Kindl Albert Kindl 2001
Jan Kmeť Jan Kmeť 1987
Patrik Kolařík Patrik Kolařík 1992
Ján Kubík Ján Kubík 1990
Jan Kuchařík Jan Kuchařík 1990
Jan Kulhánek Jan Kulhánek 2000
Tomáš Kuparowitz Tomáš Kuparowitz 1990
Jakub Latta Jakub Latta 2001
Tomáš Láska Tomáš Láska 1988
Ondřej Lepa Ondřej Lepa 1989
Jonathan Lopez Jonathan Lopez 1988
Igor Mašlanka Igor Mašlanka 1996
Miloň Mlčák Miloň Mlčák 2000
Martin Němec Martin Němec 1999
Jan Nimrichter Jan Nimrichter 1977
Jan Novotný Jan Novotný 1994
Tomáš Peterka Tomáš Peterka 2002
Matěj Petrik Matěj Petrik 1993
Radek Pěchota Radek Pěchota 1994
Jiří Pokorný Jiří Pokorný 1980
Ivan Popovych Ivan Popovych 1990
Juraj Seriš Juraj Seriš 1984
Luděk Skoupý Luděk Skoupý 1973
Matěj Správka Matěj Správka 1992
Martin Svárovský Martin Svárovský 1985
Filip Umlášek Filip Umlášek 1988
Petr Wolinger Petr Wolinger 2001

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Šimon Zouvala Trenér