Home  /  Kluby  /  Prague Black Panthers

Detail týmu - Prague Black Panthers

logo Prague Black Panthers
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2022 Areál: Prosek http://www.pragueblackpanthers.com
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
24.4.2022 Prague Black Panthers Prague Mustangs 62 : 0 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
24.4.2022 ISMM Ostrava Steelers 1 Prague Black Panthers 12 : 30 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
24.4.2022 Brno Sígrs Prague Black Panthers 25 : 12 Základní část, 2. kolo, turnaj 6 Šoupalova
1.5.2022 Prague Lions Prague Black Panthers 19 : 6 Základní část, 3. kolo, turnaj 8 Motorlet
1.5.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 2 42 : 19 Základní část, 3. kolo, turnaj 8 Motorlet
1.5.2022 Prague Mustangs Prague Black Panthers 6 : 42 Základní část, 3. kolo, turnaj 8 Motorlet
15.5.2022 Prague Black Panthers Prague Mustangs 59 : 0 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 SK Spartak
15.5.2022 Příbram Bobcats 1 Prague Black Panthers 20 : 12 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 SK Spartak
15.5.2022 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 18 : 25 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 SK Spartak
21.5.2022 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 28 : 6 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Bukovec
21.5.2022 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 37 : 35 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Bukovec
21.5.2022 Příbram Bobcats 2 Prague Black Panthers 40 : 41 Základní část, 6. kolo, turnaj 14 Bukovec
29.5.2022 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 34 : 13 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 Kačerov
29.5.2022 Prague Lions Prague Black Panthers 31 : 32 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 Kačerov
29.5.2022 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 0 : 22 Základní část, 7. kolo, turnaj 18 Kačerov
4.6.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 1 21 : 30 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Malešice
4.6.2022 Prague Black Panthers Prague Lions 18 : 40 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Malešice
4.6.2022 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 39 : 20 Základní část, 8. kolo, turnaj 20 Malešice
12.6.2022 Prague Black Panthers Prague Mustangs 62 : 0 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Hostivař
12.6.2022 Prague Lions Prague Black Panthers 12 : 21 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Hostivař
12.6.2022 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 14 : 30 Základní část, 9. kolo, turnaj 24 Hostivař
18.6.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 1 21 : 14 Základní část, 10. kolo, turnaj 26 Ragby Sparta
18.6.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 2 34 : 7 Základní část, 10. kolo, turnaj 26 Ragby Sparta
18.6.2022 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 41 : 19 Základní část, 10. kolo, turnaj 26 Ragby Sparta
25.6.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 7 : 34 Základní část, 11. kolo, turnaj 29 Olšinky
25.6.2022 Trutnov Rangers Prague Black Panthers 13 : 49 Základní část, 11. kolo, turnaj 29 Olšinky
25.6.2022 Prague Black Panthers Prague Mustangs 52 : 0 Základní část, 11. kolo, turnaj 29 Olšinky
3.9.2022 Prague Black Panthers Pilsen Patriots 32 : 26 Základní část, 12. Kolo, turnaj 32 Ragby Sparta
3.9.2022 Prague Black Panthers Prague Lions 14 : 37 Základní část, 12. Kolo, turnaj 32 Ragby Sparta
3.9.2022 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 45 : 13 Základní část, 12. Kolo, turnaj 32 Ragby Sparta
10.9.2022 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 54 : 0 Základní část, 13. Kolo, turnaj 37 SK Spartak
10.9.2022 Příbram Bobcats 2 Prague Black Panthers 0 : 39 Základní část, 13. Kolo, turnaj 37 SK Spartak
10.9.2022 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 12 : 38 Základní část, 13. Kolo, turnaj 37 SK Spartak
18.9.2022 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 18 : 27 Základní část, 14. Kolo, turnaj 42 FK Ústí (UT)
18.9.2022 Trutnov Rangers Prague Black Panthers 6 : 40 Základní část, 14. Kolo, turnaj 42 FK Ústí (UT)
18.9.2022 Prague Black Panthers Prague Mustangs 40 : 20 Základní část, 14. Kolo, turnaj 42 FK Ústí (UT)
1.10.2022 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 61 : 19 Základní část, 15. Kolo, turnaj 46 SK Spartak
1.10.2022 Příbram Bobcats 1 Prague Black Panthers 12 : 35 Základní část, 15. Kolo, turnaj 46 SK Spartak
1.10.2022 Prague Lions Prague Black Panthers 31 : 13 Základní část, 15. Kolo, turnaj 46 SK Spartak
8.10.2022 Prague Black Panthers Prague Mustangs 38 : 6 Základní část, 16. Kolo, turnaj 48 SK Spartak
8.10.2022 Příbram Bobcats 2 Prague Black Panthers 12 : 42 Základní část, 16. Kolo, turnaj 48 SK Spartak
8.10.2022 Prague Lions Prague Black Panthers 26 : 7 Základní část, 16. Kolo, turnaj 48 SK Spartak
15.10.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 1 18 : 32 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52 Ragby Sparta
15.10.2022 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 2 19 : 0 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52 Ragby Sparta
15.10.2022 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 25 : 7 Základní část, 17. Kolo, turnaj 52 Ragby Sparta
22.10.2022 Prague Black Panthers Prague Mustangs 31 : 13 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56 Bukovec
22.10.2022 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 24 : 33 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56 Bukovec
22.10.2022 Příbram Bobcats 1 Prague Black Panthers 78 : 6 Základní část, 18. Kolo, turnaj 56 Bukovec
29.10.2022 Brno Alligators Prague Black Panthers 34 : 43 Čtvrtfinále SK Spartak
29.10.2022 Příbram Bobcats 1 Prague Black Panthers 21 : 6 Semifinále SK Spartak
29.10.2022 Brno Sígrs Prague Black Panthers 20 : 27 Zápas o celkové 3. místo SK Spartak
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Lukáš Bačovský Lukáš Bačovský WR 19 148 35 2007
Marcus Bangura Marcus Bangura WR 10 160 60 2010
Tereza Boučková Tereza Boučková SS 17 165 59 2006
Nolan Carpenter Nolan Carpenter SS 5 162 62 2009
Ilian Gergišák Ilian Gergišák WR 8 165 50 2008
Matej Roan Gregorík Matej Roan Gregorík WR 12 169 55 2008
Vendula Holasová Vendula Holasová WR 10 163 58 2006
Jáchym Jukl Jáchym Jukl QB 7 158 50 2007
Filip Tomáš Klauda Filip Tomáš Klauda SS 6 180 65 2007
Tomáš Kovář Tomáš Kovář DB 13 142 33 2012
Robin Krejbich Robin Krejbich RB 2 142 36 2009
Matyáš Leško Matyáš Leško DB 3 154 43 2010
David Mikulka C 4 165 60 2007
Josef Peťovský Josef Peťovský DB 15 141 31 2010
Ema Pražáková Ema Pražáková WR 18 171 60 2007
Samuel Jonathan Scollon Samuel Jonathan Scollon LB 11 152 42 2010
Yevgenii Sokur Yevgenii Sokur DB 9 183 94 2007
Antonín Štěpán Antonín Štěpán DB 14 145 45 2011
Jakub Wieden Jakub Wieden DB 16 155 42 2011

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Lukáš Jukl Trenér
Adriana Štefanová Trenér
Patrik Chajda Trenér
Dan Lindovský Trenér
Sabina Pokorná Hlavní trenér