Home  /  Kluby  /  ISMM Ostrava Steelers

Detail týmu - Ostrava Steelers 1

logo ISMM Ostrava Steelers
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 2021 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
20.6.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 35 : 12 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 1 7 : 39 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 44 : 8 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
20.6.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 6 : 47 Základní část, 1. kolo, turnaj 2 Řečkovice
27.6.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 61 : 0 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 1 13 : 33 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 38 : 6 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
27.6.2021 Brno Alligators Ostrava Steelers 1 32 : 33 Základní část, 2. kolo, turnaj 4 Poruba
5.9.2021 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 1 6 : 46 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
5.9.2021 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 1 0 : 61 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
5.9.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 21 : 6 Základní část, 3. kolo, turnaj 7 Trutnov
11.9.2021 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 1 15 : 17 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
11.9.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 12 : 26 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
11.9.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 42 : 0 Základní část, 4. kolo, turnaj 8 Bolevec
19.9.2021 Ostrava Steelers 1 Příbram Bobcats 2 63 : 0 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
19.9.2021 Brno Alligators Ostrava Steelers 1 26 : 47 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
19.9.2021 Brno Sígrs Ostrava Steelers 1 6 : 60 Základní část, 5. kolo, turnaj 13 Řečkovice
26.9.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 39 : 13 Základní část, 6. kolo, turnaj 15 Poruba
26.9.2021 Ostrava Steelers 1 Příbram Bobcats 1 25 : 14 Základní část, 6. kolo, turnaj 15 Poruba
26.9.2021 Ostrava Steelers 1 Trutnov Rangers 49 : 12 Základní část, 6. kolo, turnaj 15 Poruba
2.10.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Sígrs 26 : 12 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
2.10.2021 Příbram Bobcats 1 Ostrava Steelers 1 13 : 47 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
2.10.2021 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 1 0 : 48 Základní část, 7. kolo, turnaj 17 SK Spartak
10.10.2021 Ostrava Steelers 1 Ústí nad Labem Blades 43 : 6 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Poruba
10.10.2021 Ostrava Steelers 1 Brno Alligators 27 : 12 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Poruba
10.10.2021 Ostrava Steelers 1 Ostrava Steelers 2 47 : 12 Základní část, 8. kolo, turnaj 22 Poruba
16.10.2021 Ostrava Steelers 1 Vysočina Gladiators 75 : 0 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
16.10.2021 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 1 6 : 32 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
16.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 1 39 : 19 Základní část, 9. kolo, turnaj 23 Malešice
24.10.2021 Prague Lions Ostrava Steelers 1 30 : 18 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 SK Spartak
24.10.2021 Ostrava Steelers 1 Příbram Bobcats 1 14 : 20 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 SK Spartak
24.10.2021 Příbram Bobcats 2 Ostrava Steelers 1 0 : 51 Základní část, 10. kolo, turnaj 27 SK Spartak
31.10.2021 Ostrava Steelers 1 Prague Black Panthers 19 : 7 Semifinále Poruba
31.10.2021 Ostrava Steelers 1 Příbram Bobcats 1 39 : 27 Finále Poruba
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Matěj Dluhoš Matěj Dluhoš 25 132 38 2008
Jan Dluhoš Jan Dluhoš 28 130 33 2008
Jakub Ermis Jakub Ermis 14 175 55 2006
Amos Feranec Amos Feranec 15 183 65 2006
Miroslav Gabriel Miroslav Gabriel 17 186 75 2006
Jan Hanus Jan Hanus 52 170 70 2006
Filip Janda Filip Janda 44 155 46 2007
Daniel Kováč Daniel Kováč 3 174 58 2006
Ondřej Kramný Ondřej Kramný 180 60 2007
Tobiáš Lasota Tobiáš Lasota 9 148 32 2009
Andrej Lasota Andrej Lasota 12 163 40 2007
Filip Martinek Filip Martinek 58 182 83 2006
Šimon Mučka Šimon Mučka 27 174 73 2006
Tobiáš Pajdla Tobiáš Pajdla 2 173 50 2006
Niklas-Amar Scherer Niklas-Amar Scherer 1 175 68 2007
Marco Daniel Troncalli Marco Daniel Troncalli 21 150 45 2009

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Michal Gajdaczek Trenér
Jiří Dluhoš Trenér
Petr Malý Hlavní trenér
Jan Ermis Trenér